Zbiórka Majowe potrzeby Kory - zdjęcie główne

Majowe potrzeby Kory

56 zł z 450 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby

KONIEC ZBIÓRKI 31.05.2019

Kora należy do grona naszych Kotów Wyjątkowych, czyli kotów przewlekle chorych i paliatywnych, w większości nie mających szans na adopcję.

Kora pod naszą opiekę trafiła w 2018 r. Dotychczasowi opiekunowie kotki nie radząc sobie z leczeniem podjęli decyzję o eutanazji. Postanowiliśmy dać jej szansę na życie.
Początkowo największym problemem Kory było lekooporne zapalenie górnych dróg oddechowych, tak intensywne, że kotka się dusiła. Wkrótce potem na nosie zaczął rosnąć duży guz, podejrzewaliśmy nowotwór. Po pobraniu wycinka i badaniu histopatologicznym przyszła diagnoza: eozynofilowe zapalenie, mastocytoma kotów.

To można z powodzeniem leczyć, niestety u Kory jest to spory kłopot. Leczenie jednego schorzenia sprawia, że drugie szybciej się rozwija. W związku z tym musimy postępować delikatnie i liczyć się z tym, że w jej przypadku naszym zadaniem jest leczenie objawowe, hamowanie rozwoju chorób i pilnowanie, żeby Kora nie cierpiała.

W tej chwili kotka żyje normalnie. Kocha, mruczy, ma wilczy apetyt. Czy kiedykolwiek będzie lepiej- nie wiemy, ale zrobimy wszystko, żeby nie było gorzej i żeby Kora mogła nadal cieszyć się życiem.

Aktualnie kotka przyjmuje leki sterydowe oraz wspomagacze odporności. 

Ma też normalne kocie potrzeby- musi coś zjeść, mieć czystą kuwetę, lubi się czasem pobawić.

Wasze wsparcie to dla Kory to kolejne dni w bezpiecznym domu, kolejne dni życia, którego nie miałaby bez Was i bez nas. Dlatego prosimy o majowe wsparcie dla koteczki.

56 zł z 450 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby

Wpłaty: 4

Anna M - awatar
Anna M
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij