Zbiórka Majowe potrzeby Kory - zdjęcie główne

Majowe potrzeby Kory

56 zł z 450 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby

KONIEC ZBIÓRKI 31.05.2019

Kora należy do grona naszych Kotów Wyjątkowych, czyli kotów przewlekle chorych i paliatywnych, w większości nie mających szans na adopcję.

Kora pod naszą opiekę trafiła w 2018 r. Dotychczasowi opiekunowie kotki nie radząc sobie z leczeniem podjęli decyzję o eutanazji. Postanowiliśmy dać jej szansę na życie.
Początkowo największym problemem Kory było lekooporne zapalenie górnych dróg oddechowych, tak intensywne, że kotka się dusiła. Wkrótce potem na nosie zaczął rosnąć duży guz, podejrzewaliśmy nowotwór. Po pobraniu wycinka i badaniu histopatologicznym przyszła diagnoza: eozynofilowe zapalenie, mastocytoma kotów.

To można z powodzeniem leczyć, niestety u Kory jest to spory kłopot. Leczenie jednego schorzenia sprawia, że drugie szybciej się rozwija. W związku z tym musimy postępować delikatnie i liczyć się z tym, że w jej przypadku naszym zadaniem jest leczenie objawowe, hamowanie rozwoju chorób i pilnowanie, żeby Kora nie cierpiała.

W tej chwili kotka żyje normalnie. Kocha, mruczy, ma wilczy apetyt. Czy kiedykolwiek będzie lepiej- nie wiemy, ale zrobimy wszystko, żeby nie było gorzej i żeby Kora mogła nadal cieszyć się życiem.

Aktualnie kotka przyjmuje leki sterydowe oraz wspomagacze odporności. 

Ma też normalne kocie potrzeby- musi coś zjeść, mieć czystą kuwetę, lubi się czasem pobawić.

Wasze wsparcie to dla Kory to kolejne dni w bezpiecznym domu, kolejne dni życia, którego nie miałaby bez Was i bez nas. Dlatego prosimy o majowe wsparcie dla koteczki.

56 zł z 450 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby

Wpłaty: 4

Anna M - awatar
Anna M
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij