KONIEC ZBIÓRKI 31.05.2019

Kora należy do grona naszych Kotów Wyjątkowych, czyli kotów przewlekle chorych i paliatywnych, w większości nie mających szans na adopcję.

Kora pod naszą opiekę trafiła w 2018 r. Dotychczasowi opiekunowie kotki nie radząc sobie z leczeniem podjęli decyzję o eutanazji. Postanowiliśmy dać jej szansę na życie.
Początkowo największym problemem Kory było lekooporne zapalenie górnych dróg oddechowych, tak intensywne, że kotka się dusiła. Wkrótce potem na nosie zaczął rosnąć duży guz, podejrzewaliśmy nowotwór. Po pobraniu wycinka i badaniu histopatologicznym przyszła diagnoza: eozynofilowe zapalenie, mastocytoma kotów.

To można z powodzeniem leczyć, niestety u Kory jest to spory kłopot. Leczenie jednego schorzenia sprawia, że drugie szybciej się rozwija. W związku z tym musimy postępować delikatnie i liczyć się z tym, że w jej przypadku naszym zadaniem jest leczenie objawowe, hamowanie rozwoju chorób i pilnowanie, żeby Kora nie cierpiała.

W tej chwili kotka żyje normalnie. Kocha, mruczy, ma wilczy apetyt. Czy kiedykolwiek będzie lepiej- nie wiemy, ale zrobimy wszystko, żeby nie było gorzej i żeby Kora mogła nadal cieszyć się życiem.

Aktualnie kotka przyjmuje leki sterydowe oraz wspomagacze odporności. 

Ma też normalne kocie potrzeby- musi coś zjeść, mieć czystą kuwetę, lubi się czasem pobawić.

Wasze wsparcie to dla Kory to kolejne dni w bezpiecznym domu, kolejne dni życia, którego nie miałaby bez Was i bez nas. Dlatego prosimy o majowe wsparcie dla koteczki.

Wpłaty - 4

Anna M - awatar
6
Anna M
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij