Jacek Grabowski - awatar

Jacek Grabowski

Organizator zbiórki

PIŁKARKI I PIŁKARZE GMINNEGO KLUBU SPORTOWEGO FUKS WIELOWICZ. 

JESTEŚMY CZŁONKAMI NAJMNIEJSZEGO KLUBU SPORTOWEGO W POWIECIE SĘPOLEŃSKIM, ORAZ JEDYNYM KLUBEM SPORTOWYM W GMINIE SOŚNO. NASZE BOISKO I PROWIZORYCZNA SZATNIA, KTÓRĄ WŁASNYM SUMPTEM UDAŁO NAM SIĘ ZAADOPTOWAĆ ZE STAREJ WIATY, MIEŚCI SIĘ W SZYNWAŁDZIE W GMINIE SOŚNO.       OD 2004 ROKU GRAMY W PIŁKĘ NOŻNĄ W BARWACH FUKSA. OD SAMEGO POCZĄTKU SAMI RADZILIŚMY SOBIE Z PROBLEMAMI. ODNOWILIŚMY STARE BOISKO, WMONTOWALIŚMY BRAMKI, STWORZYLIŚMY BOISKO DO KOSZYKÓWKI I SIATKÓWKI. DBAMY O BOISKO ORAZ TEREN WOKÓŁ NIEGO. JESTEŚMY MAŁYM KLUBEM, KTÓRY W SWOICH SZEREGACH ZRZESZA  NASZĄ DUMĘ -DZIEWCZYNY GRAJĄCE W III LIDZE KOBIET, ORAZ DWIE DRUŻYNY MĘSKIE GRAJĄCE W B-KLASIE I W LIDZE POWIATU SĘPOLEŃSKIEGO.

DO DNIA DZISIEJSZEGO, WŁASNYM SPRZĘTEM KOSILIŚMY BOISKO I TEREN WOKÓŁ NIEGO. JAK TO W ŻYCIU BYWA Z CZASEM SPRZĘT SIĘ ZUŻYWA. KOSIARKI ODMÓWIŁY POSŁUSZEŃSTWA. DLATEGO Z TEGO MIEJSCA ZWRACAMY SIĘ DO WAS Z PROŚBĄ O POMOC.  NASZA SPOŁECZNA PRACA, NASZA PIŁKARSKA PASJA, TO CAŁE NASZE ŻYCIE. ABY MÓC JĄ PIELĘGNOWAĆ I UDOWADNIAĆ, ŻE MY PIŁKARZE ZE WSI RÓWNIEŻ MAMY MOŻLIWOŚCI DO ROZWIJANIA SIĘ W DUCHU SPORTOWEJ RYWALIZACJI, ZWRACAMY SIĘ DO WAS Z PROŚBĄ O WSPARCIE NASZEJ ZBIÓRKI. OD ZAWSZE MARZYŁ NAM SIĘ TRAKTOREK - KOSIARKA KTÓRY UŁATWIŁBY NAM PRACĘ NA RZECZ LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCI, ALE RÓWNIEŻ NAM SPORTOWCOM SPOŁECZNIKOM. 

JEŻELI JEST DLA WAS WAŻNE DOBRO MŁODYCH ZDOLNYCH LUDZI, KTÓRZY NA CO DZIEŃ MIESZKAJĄ NA WSI I NIE MAJĄ WIELU MOŻLIWOŚCI NA ROZWIJANIE SWOICH PASJI- POMÓŻCIE NAM ZEBRAĆ ŚRODKI NA ZAKUP TRAKTORKA - KOSIARKI  DZIĘKI KTÓREJ NASZE BOISKO BĘDZIE SPRAWIAŁO NAM JESZCZE WIĘCEJ FRAJDY. 

 Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA POMOC . 

WAŻNE!!!

JAK PODCZAS WPŁATY  POJAWI SIĘ KOMUNIKAT WESPRZYJ "POMAGAM.PL" . JAK NIE CHCECIE DODATKOWO WESPRZEĆ TEJ ORGANIZACJI, KLIKNIJCIE NA "INNE"  WTEDY WYSTARCZY WPISAĆ CYFRĘ "0" I NA KONTO WPŁACONA ZOSTANIE TYLKO TA KWOTA, JAKĄ CHCIELIŚCIE PRZEZNACZYĆ NA NASZ CEL. 

POZDRAWIAMY PIŁKARKI I PIŁKARZE GMINNEGO KLUBU SPORTOWEGO FUKS WIELOWICZ.

Wybierz kwotę

Aktualności

 • Jacek Grabowski - awatar

  Jacek Grabowski

  13.06.18
  13.06.18

  PIŁKARKI I PIŁKARZE GMINNEGO KLUBU SPORTOWEGO FUKS WIELOWICZ. JESTEŚMY CZŁONKAMI NAJMNIEJSZEGO KLUBU SPORTOWEGO W POWIECIE SĘPOLEŃSKIM, ORAZ JEDYNYM KLUBEM SPORTOWYM W GMINIE SOŚNO. DO DNIA DZISIEJSZEGO, WŁASNYM SPRZĘTEM KOSILIŚMY BOISKO I TEREN WOKÓŁ NIEGO. JAK TO W ŻYCIU BYWA Z CZASEM SPRZĘT SIĘ ZUŻYWA. KOSIARKI ODMÓWIŁY POSŁUSZEŃSTWA. JEŻELI JEST DLA WAS WAŻNE DOBRO MŁODYCH ZDOLNYCH LUDZI, KTÓRZY NA CO DZIEŃ MIESZKAJĄ NA WSI I NIE MAJĄ WIELU MOŻLIWOŚCI NA ROZWIJANIE SWOICH PASJI- POMÓŻCIE NAM ZEBRAĆ ŚRODKI NA ZAKUP TRAKTORKA - KOSIARKI DZIĘKI KTÓREJ NASZE BOISKO BĘDZIE SPRAWIAŁO NAM JESZCZE WIĘCEJ FRAJDY. Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA POMOC .

  Zdjęcie aktualności 16 263

Jacek Grabowski - awatar

Jacek Grabowski

Organizator zbiórki

Wpłaty - 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
200
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
200
Anonimowy Darczyńca
Łukasz - awatar
15
Łukasz
Anonimowy Darczyńca - awatar
14
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.