Zbiórka Gabryś zbiera na operację łapki - miniaturka zdjęcia

Gabryś zbiera na operację łapki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Gabryś zbiera na operację łapki - zdjęcie główne

Gabryś zbiera na operację łapki

105 zł  z 650 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ela Marszałek - awatar

Ela Marszałek

Organizator zbiórki

Pewnego wieczoru spacerując ze swoim psem po lesie usłyszałam przeraźliwe miałczenie - płakanie małego kotka. Zabrałam go do domu. Był zmarzmięty, wystraszony i utykał. Na drugi dzień zabrałam go do lekarza. Po zdrobieniu RTG okazało sie, że ma złamaną łapkę w bardo nie dobrym miejscu. Pan doktor zdecydował się na operację i stabilizację kości udowej gwoździami doszpikowymi. 

      Oprócz złamanej łapki Gabryś miał rozcięty lewy bok. Dziura była wielkości 5 złotówki. Na szczęcie dało się to ładnie zaszyć. Gabryś został odrobaczony. Po operacji zabrałam go do domu. 

Czeka go 5 tygodniu w gipsie, a potem rehabilitacja łapki. Koszt całego leczenia to 850 zł, zapłaciłam 200 zł. Pan doktor Łukasz M był tak miły i resztę kwoty rozłożył mi na raty. 

Bardzo proszę o wsparcie i dziękuję za każdą wpłaconą wpłate. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
105 zł  z 650 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ela Marszałek - awatar

Ela Marszałek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Adam Kobyliński - awatar
Adam Kobyliński
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij