Zbiórka Pomoc dla naszej znajdy - zdjęcie główne

Pomoc dla naszej znajdy

71 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Milena Drozdowska - awatar

Milena Drozdowska

Organizator zbiórki


Witam. Ta chudzinka, która leży z moim synkiem wyżej to Ciri per cytrynka jak mówi na nią mój maluch - bohater, który nie przeszedł obok potrzebującego zwierzęcia obojętnie ma dopiero 4 lata. Kotkę poznaliśmy zaledwie kilka dni temu. Postanowiła iść za nami bardzo długi kawał drogi być może uczepiając się nas jako ostatniej nadziei na coś do jedzenia? Gdy przechodziłam z synkiem przez ulicę i chwilę później staliśmy już na przystanku, ona postanowiła ruszyć dalej przez przejście gdy mało nie potrącił jej samochód, nie mogłam już udawać, że jej nie widzę. Zresztą syn nalegał na pomoc dla niej. Wzięłam ja pod sweter i zabrałam do domu. Ktoś może zapyta dlaczego tak długo zwlekałam z tym aby ją zabrać... Bo po pierwsze w domu są już dwa koty i nie mam teraz najlepszego okresu w życiu pod względem finansowym... Ktoś drugi być może zapyta to dlaczego w ogóle ja wzięłam nie posiadając odpowiednio dużo środków - bo wiem jak to jest być w trudnej sytuacji, wiem jak to jest nie mieć co jeść i tracić nadzieję. Mi parę osób pomogło, też chciałam pomóc na tyle na ile mogę. Zabrałam ją do weterynarza,  tym razem musiałam zapłacić jedynie 35 zł ale Kotkę czeka dalszą diagnostyka usg, bo Pani doktor wyczuła u niej śrut? Być może została postrzelona a być może to guz. Tak czy inaczej trzeba będzie to usunąć. Dwa kastracja, trzy szczepienia. Nie chcę jej oddawać... Potrzebujemy jedynie małej pomocy. Rachunki za leczenie będę przedstawiać. Dziękujemy jeśli ktoś zdecyduje się Nam pomóc... 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Womir - awatar

    Womir

    28.04.2022
    28.04.2022

    Życzę zdrowia dla kotka.

71 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Milena Drozdowska - awatar

Milena Drozdowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Womir - awatar
Womir
50
Wmsz - awatar
Wmsz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij