Zbiórka Pomoc dla kotki z rakiem sutka - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla kotki z rakiem sutka

Zbiórka Pomoc dla kotki z rakiem sutka - zdjęcie główne

Pomoc dla kotki z rakiem sutka

549 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać teraz
 
Dawid Sikora - awatar

Dawid Sikora

Organizator zbiórki

Cześć !

Wczoraj biegając z moją dziewczyną po Łodzi znaleźliśmy kotkę. Miła, przyjazna, oswojona, lgnie do człowieka. Wskoczyła mi na kolana kiedy przykucnąłem i wyciągnąłem do niej rękę. Stwierdziliśmy, że na pewno się zgubiła, więc zabraliśmy ją do domu, żeby wrzucić fotki na olx następnego dnia. Niestety kotka była bardzo brudna, więc już będąc w domu, chcieliśmy ją chociaż umyć mokrymi ręcznikami. Kiedy wycieraliśmy jej łapy i brzuch to zauważyliśmy dużego guza. Na samym początku myśleliśmy, że to otwarta rana, ponieważ kotka bardzo się wyrywała, a rana ropieje i lekko podkrwawia. Widać, że bardzo ją to boli. Stwierdziliśmy, że nie ma na co czekać, zebraliśmy drobne pieniądze w domu i zabraliśmy ją do lecznicy. Lekarz stwierdził, że to rak sutka. Dostała leki przeciwzapalne, antybiotyki. 

Prosimy was o pomoc, ponieważ nie stać nas na operacje, nie możemy jej także trzymać na stałe, ponieważ mam alergię. Szukamy jej także stałej opieki. Prosimy o  pomoc i wsparcie.

Liczy się każda złotówka !!! 

Szacowane koszty operacji to około 500zł

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Kociara - awatar

    Kociara

    07.04.19
    07.04.19

    Mam nadzieje, ze kotce uda się wygrać z rakiem. Trzymam kciuki z całego serduszka ❤️

549 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać teraz
 
Dawid Sikora - awatar

Dawid Sikora

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 35

Magda - awatar
Magda
10
Marzena - awatar
Marzena
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Agnieszka Langowska - awatar
Agnieszka Langowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij