Zbiórka Pomoc dla kotki z rakiem sutka - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla kotki z rakiem sutka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla kotki z rakiem sutka - zdjęcie główne

Pomoc dla kotki z rakiem sutka

549 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dawid Sikora - awatar

Dawid Sikora

Organizator zbiórki

Cześć !

Wczoraj biegając z moją dziewczyną po Łodzi znaleźliśmy kotkę. Miła, przyjazna, oswojona, lgnie do człowieka. Wskoczyła mi na kolana kiedy przykucnąłem i wyciągnąłem do niej rękę. Stwierdziliśmy, że na pewno się zgubiła, więc zabraliśmy ją do domu, żeby wrzucić fotki na olx następnego dnia. Niestety kotka była bardzo brudna, więc już będąc w domu, chcieliśmy ją chociaż umyć mokrymi ręcznikami. Kiedy wycieraliśmy jej łapy i brzuch to zauważyliśmy dużego guza. Na samym początku myśleliśmy, że to otwarta rana, ponieważ kotka bardzo się wyrywała, a rana ropieje i lekko podkrwawia. Widać, że bardzo ją to boli. Stwierdziliśmy, że nie ma na co czekać, zebraliśmy drobne pieniądze w domu i zabraliśmy ją do lecznicy. Lekarz stwierdził, że to rak sutka. Dostała leki przeciwzapalne, antybiotyki. 

Prosimy was o pomoc, ponieważ nie stać nas na operacje, nie możemy jej także trzymać na stałe, ponieważ mam alergię. Szukamy jej także stałej opieki. Prosimy o  pomoc i wsparcie.

Liczy się każda złotówka !!! 

Szacowane koszty operacji to około 500zł

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Kociara - awatar

    Kociara

    07.04.2019
    07.04.2019

    Mam nadzieje, ze kotce uda się wygrać z rakiem. Trzymam kciuki z całego serduszka ❤️

549 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dawid Sikora - awatar

Dawid Sikora

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 35

Magda - awatar
Magda
10
Marzena - awatar
Marzena
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Agnieszka Langowska - awatar
Agnieszka Langowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij