Zbiórka Chora kocia rodzina - zdjęcie główne

Chora kocia rodzina

942 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Zamiast radosnej piosenki, mamy bardzo przygnębiające dźwięki.

Do, Re, Mi, Fa, Sol i Etiuda – kocia rodzina z ziemianki przy Muzycznej Szkole :( 

Kilka tygodni temu otrzymaliśmy prośbę o pomoc w odłowieniu i zabezpieczeniu kociej rodzinki, która zamieszkała na terenie Szkoły Muzycznej.  Nie był to zbyt dobry pomysł, ale kocia mama uznała zamknięty teren szkoły za bezpieczny. Długo szukaliśmy jakiejkolwiek miejscówki, żeby móc zabrać kocięta i ich mamę z terenu szkoły, a robiło się coraz zimniej.

W końcu udało się znaleźć awaryjne miejsce, by je zabezpieczyć.

W ubiegłą sobotę nasza wolontariuszka wraz z zaprzyjaźnioną, kocią aktywistką odłowiły całą rodzinkę: chorą już mamę i 5 chorych kociaków (około 7-8 tygodniowych). Wszyscy mieli już koci katar. Zgarnięte właściwie w ostatnim momencie, trafili od razu do lecznicy i dostali leki (antybiotyki, preparaty na pasożyty zewnętrzne i wewnętrzne, bo maluchy były strasznie zarobaczone (kawałki tasiemca same wychodziły z kociąt). 

Po wizycie lekarskiej, w dwóch turach,  cala ekipa pojechała w bezpieczne miejsce, do Pani Justyny. Cała akcja trwała od 9 rano do 16 popołudniu. Pani Justyno – bardzo dziękujemy! Dała im Pani szansę na życie!

Bardzo dziękujemy też Szkole Muzycznej  im. A. Tansmana w Łodzi (https://www.facebook.com/PSMTansmanaLodz/) za współpracę i okazane kociej rodzinie serce.

Aktualnie kocięta przebywają w dwóch domach tymczasowych - u Agnieszki i Moniki, gdzie poznają, czym jest kontakt z człowiekiem, są leczone i przygotowywane do adopcji – dziękujemy! Mamusia, po wizycie kontrolnej u weterynarza, trafiła do naszej Kociarni, gdzie czeka na zabieg sterylizacji i diagnostykę zmiany w obrębie klatki piersiowej, która ujawniła się podczas drugiego badania :(

Koszty leczenia całej rodzinki i przygotowanie maluchów do adopcji oraz zabieg sterylizacji kociej mamusi będą bardzo duże, to przecież razem 6 kotów, dlatego bardzo, bardzo prosimy o wsparcie finansowe!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  16.10.2022
  16.10.2022

  Dziś chcemy Wam napisać kilka słów o kociej mamie:
  Etiuda to mama piątki naszych kocich dzieci. Urodziła je i wykarmiła, chroniła od zimna, robiła wszystko, co mogła. Niestety, kociaki zachorowały i nie mogły żyć na dworze. Zresztą – nie jest to bezpieczne życie dla takich maluchów, ruch samochodów, inne zwierzęta, zimno, choroby, głód.
  Jak pamiętacie – cała rodzinka została odłowiona i jest pod naszą opieką. Maluchy przebywają w DT, a kotka w naszej Kociarni. Długo chorowała na koci katar, miała zmienione leki, musiała znosić klatkę i nasze towarzystwo, którego nie chciała. Próbowała się wydostać z kennela i poraniła sobie pyszczek – bardzo nam jej żal. Na szczęście ładnie jadła i przyjmowała leki, aż poczuła się już dobrze i mogła zostać poddana zabiegowi kastracji, a wkrótce opuści nasz lokal i wróci na miejsce bytowania.
  Dziękujemy za Wasze dotychczasowe wsparcie finansowe. Prosimy o pomoc dla Etiudy, by pokryć koszty jej leczenia i kastracji. Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę!

  Zdjęcie aktualizacji 103 534

942 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magdalena M - awatar
Magdalena M
20
M. Aleksandra - awatar
M. Aleksandra
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
52
Maria - awatar
Maria
100
Aneta - awatar
Aneta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aleksandra Gronczewska - awatar
Aleksandra Gronczewska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij