Elwira Zabłocka - awatar

Elwira Zabłocka

Organizator zbiórki

Pod skrzydła Schroniska dla Zwierząt w Sokółce trafiają nie tylko porzucone, powypadkowe psy, ale w ostatnim czasie równie często koty. I o ile małe śliczne kociaczki mają jeszcze szanse na dom, o tyle dorosłe i chore na białaczkę najprawdopodobniej pozostaną w schronisku do końca swoich dni.  Dlatego też chcemy dla nich dostosować pomieszczenie oraz stworzyć wybieg zewnętrzny, aby mimo choroby mogły normalnie funkcjonować. Niestety na chwilę obecną nie dysponujemy odpowiednimi funduszami, aby móc zrealizować to przedsięwzięcie. 

Pod opieką Fundacji Vita Canis, która prowadzi Schronisko dla Zwierząt przebywa ponad 120 dorosłych psów, kilkanaście szczeniaków, około 18 dorosłych kotów oraz 25 małych kociaków. Priorytetem dla nas jest zapewnienie im bezpieczeństwa, opieki weterynaryjnej oraz zabezpieczenie podstawowych potrzeb. Marzymy jednak, aby schronisko stało się dla nich namiastką domu. 

Dlatego zwracamy się do Was, abyście wsparli naszą inicjatywę. Każda złotówka przybliży nas do stworzenia odpowiednich warunków w schronisku dla kotów białaczkowych. Z góry dziękujemy za wsparcie finansowe oraz udostępnianie zbiórki.


Wybierz kwotę

Aktualności

  • Elwira Zabłocka - awatar

    Elwira Zabłocka

    22.07.18
    22.07.18

    Losy naszych podopiecznych można śledzić na stronach: https://www.fhttps://www.facebook.com/fpz.vita.canis/acebook.com/fpz.vita.canis/ https://www.facebook.com/wolontariuszesokolka/?hc_ref=ARTuNZEtU4ZtaC50ta7THEAkgwAvaHbbop9Yaify1XY64q7S6oIc-OX4S9K9hfyQxnA

Elwira Zabłocka - awatar

Elwira Zabłocka

Organizator zbiórki

Wpłaty - 3

Karolina - awatar
30
Karolina
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij