Zbiórka Dramat kotów na Ciesielskiej - miniaturka zdjęcia

Dramat kotów na Ciesielskiej Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dramat kotów na Ciesielskiej - zdjęcie główne

Dramat kotów na Ciesielskiej

3 819 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 89 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Starszy samotny człowiek i wielkie stado kotów... Ulica Ciesielska.. Bielsko... 

Z niedowierzaniem słuchaliśmy pierwszych opowieści o tym miejscu. Prawda jednak zabolała, gdy na własne oczy ujrzeliśmy ten zapomniany skrawek historii czyjegoś życia.  Chcemy pomóc, bo to co zastaliśmy tutaj nie pozwala zasnąć. Tyle istnień tutaj cierpi. Tyle już nie przeżyło przez choroby.. 

Brakuje wyżywienia dla kilkudziesięciu kotów, konieczne są sterylizacje, by nie rodziły się nowe maluchy. Musimy wyleczyć chore, zapewnić profilaktykę. W końcu znaleźć nowe domy dla tych adopcyjnych zwierząt. Większość kotów to niestety dzikusy. 

W miarę możliwości wolontariusze starają się też pomóc samemu właścicielowi. Jest on nieporadny życiowo. Często brakuje jedzenia, zimą ciepła w domu.. 

Z jednego miotu podjęliśmy próbę ratowania 6 kociaków. Przeżył tylko jeden (na zdjęciu). Mimo najlepszej opieki weterynaryjnej oraz zaangażowania domu tymczasowego nie udało się. 

Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można poczytać historię kilku kotów, które już stamtąd zabraliśmy. Obszernie i szczegółowo opisujemy tam przebieg pomocy. Potrzebom jednak nie ma końca.  Stąd ta zbiórka. 

Koszty leczenia kotów, które do tej pory trafiły pod naszą opiekę z tego miejsca to 2000zł. Żeby pokryć faktury brakuje nam jeszcze 1500.. A gdzie następne? Końca nie widać. Aby móc wyjść z tych długów i pomagać następnym kotom z tego stadka prosimy o wpłaty.. 

Dla nas w tym przypadku liczy się każda złotówka. Każda złotówka jest na wagę życia tych zwierząt. Za wszystkie wpłaty bardzo dziękujemy...


AKTUALIZACJA:

Zabraliśmy stamtąd w ciągu 2 dni 12 maluchów i 2 matki. Wszystkie koty są objęte leczeniem. Mamy nadzieję, że przeżyją wszystkie. Oczka mają zaropiałe. Najpierw skupimy się na tych - to już wszystkie, które teraz tam się urodziły. Następnie po wykarmieniu wysterylizujemy matki, a na końcu postaramy się "poogarniać" koty, które tam mieszkają.  

Jeszcze 7-10 kotów tam na miejscu wymaga kastracji - sterylizacji !! To wymaga ogromu rąk do pracy i mnóstwo pieniędzy. 

Baaaardzo dziękujemy Wam za dotychczasowe wpłaty! Jesteście najlepsi <3

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dla Braci Mniejszych - awatar

  Dla Braci Mniejszych

  23.05.2019
  23.05.2019

  Chcieliśmy dołączyć Państwu do zbiórki potwierdzenie - fakturkę. Jest to jedna z wielu. Ostatnio kociaki przeszły zapalenie oskrzeli i musiały być pod stałą 24godzinną opieką. Leżały w komorze tlenowej, dostawały leki.

  Łącznie bieżących faktur na leczenie tych maluchów jest na ponad 2000zł - jeszcze nie zapłaconych.
  W dalszym ciągu prosimy Państwa o pomoc i dziękujemy za dotychczasową <3

  Dane na fakturze zamazaliśmy, ze względu na RODO :)

  Zdjęcie aktualizacji 31 728

Komentarze


 • Mariusz Poznań - awatar

  Mariusz Poznań

  12.04.2019
  12.04.2019

  <3

  • Dla Braci Mniejszych - awatar

   Dla Braci Mniejszych - Organizator zbiórki

   12.04.2019
   12.04.2019

   Bardzo dziękujemy!

 • Kasia W - awatar

  Kasia W

  10.04.2019
  10.04.2019

  Powodzenia...1 <3

  • Dla Braci Mniejszych - awatar

   Dla Braci Mniejszych - Organizator zbiórki

   10.04.2019
   10.04.2019

   Przyda się ! Bardzo dziękujemy <3 jesteśmy wdzięczni!

3 819 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 89 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 89

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Jadwiga Wilkowska - awatar
Jadwiga Wilkowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
95
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Alicja - awatar
Alicja
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ania - awatar
Ania
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij