Zbiórka Ratujemy chore koty i toniemy - miniaturka zdjęcia

Ratujemy chore koty i toniemy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ratujemy chore koty i toniemy - zdjęcie główne

Ratujemy chore koty i toniemy

1 544 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Edyta Czapnik - awatar

Edyta Czapnik

Organizator zbiórki

Wiemy jak bardzo trudne są czasy  i jak jest ciężko zwłaszcza teraz w obliczu wojny tuż obok. Wiemy i każda z nas daje też coś od siebie by pomóc ludziom czy zwierzętom które nagle nie mają nic. Ale wiemy, że są też i nasze tutaj, gdzie obok na ulicy, w piwnicy, czasem i w lesie.  Niczyje, albo miały dom i nagle straciły. Zwykle mocno skrzywdzone, zabiedzone i chore. Są egzystują i cierpią i potrzebują pomocy. Patrzymy, zabieramy i często płaczemy z żalu, że spotkało Je takie cierpienie. Tak płaczemy bo serce  chce pęknąć na pół choć widziałyśmy wiele zła to nie da się przyzwyczaić do krzywdy i smutnych widoków. Kiedy się udaje Je wyleczyć, kiedy w końcu mogą zaznać prawdziwej troski, sytości, miłości i życia bez cierpienia to jesteśmy ogromnie wzruszone i poruszone. To niestety często jest długi proces bo każdy przechodzi gruntowne badania i zwykle długie leczenie, a często i leczenie stałe w przypadku chorób przewlekłych i nie uleczalnych. Przechodzą także i  zabiegi bardziej poważne bo tego wymagają. Ale Ich byt to nie tylko kosztowne leczenie. Każdemu musimy zapewnić dom tymczasowy i Ich utrzymanie  do czasu znalezienia dobrych domów. To trwa niestety coraz dłużej bo i ogrom kotów w potrzebie na każdym kroku jest ogromny. Koty które są chore w  przewlekle jak w przypadku Boni i Krzysi, która wróciła z adopcji po 3 latach zostaną w naszych DT na stałe i na naszym utrzymaniu, a to jest wyzwanie ogromne bo chore nerki  są wymagające pod względem częstych wizyt i kontroli. Staramy się ze wszystkich sił i z całą mocą, ale to nie wystarczy kiedy wydatki przewyższają nasze skromne możliwości.

Mamy to szczęście, ze nasi lekarze weterynarii pozwalają nam leczyć nagłe przypadki na tak zwaną kreskę, ale to z kolei generuje długi i musimy kombinować czy zamówić karmę iść wizytę. Wiadomo, że zdrowie i życie jest priorytetem i wtedy musimy bardzo kombinować środki, a nasze prywatne zasoby nie wystarczają bo każda ma też i prywatne stado w domu, też z podłych miejsc i obciążone zdrowotnie i rodzinę. To bardzo trudne decyzje szczególnie kiedy wizyta czy leczenie wymaga innego specjalisty takiego jak okulista czy chirurg, kardiolog w trybie pilnym. Jeśli nie spłacimy długów za ratowanie życia i zdrowia to nie możemy ratować nowych, a przybywają i nie możemy kontynuować leczenia czy ratunku tych które są z nami.

 Mogę zapewnić, ze każde życie które do nas trafia jest traktowane z miłością, szacunkiem i ogromną troską. Żadne nie jest lepsze ani gorsze. Każdemu staramy się zapewnić co tylko w naszej mocy, a czasem ponad nasze siły i ufamy z całego serca, ze wspólnie z Państwem będziemy mogły nieść ratunek Tym które tego bardzo potrzebują. Ufamy, że uda nam się spłacić długi, choć idzie nam to bardzo powoli bo co chwilę na naszej drodze rosną potrzeby, na które musimy reagować natychmiast. Ufamy, że w tych bardzo trudnych czasach zostaniecie z Nami i będziecie mieć  też swój wkład w niesienie dobra i życia. Za każde wsparcie my i koty z Kociego Losu będziemy ogromnie wdzięczni.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.04.2022
  23.04.2022

  Niech sie Wam wiedzie.

  • Edyta Czapnik - awatar

   Edyta Czapnik - Organizator zbiórki

   25.04.2022
   25.04.2022

   Dziękujemy !

1 544 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Edyta Czapnik - awatar

Edyta Czapnik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Ola S - awatar
Ola S
50
Kasia - awatar
Kasia
50
ciocia Ewa - awatar
ciocia Ewa
144
Mary - awatar
Mary
5
Mariola - awatar
Mariola
5
Ola S - awatar
Ola S
50
MarekJ - awatar
MarekJ
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia - awatar
Kasia
50
Daszka - awatar
Daszka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij