Pomoc Felowi i jego rodzince

14 500 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 332 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Anklewicz - awatar

Ewa Anklewicz

Organizator zbiórki

Felek obecnie choruje na:

- Guz nerki nowotwor bądź ropień 

- Leukopenia 

- niedoczynność tarczycy 

- spowolniona perspelityka jelit 

- kamienie w pęcherzu moczowym 

- przewlekłe zapalenie układu moczowego

Kika

- niedoczynność tarczycy 

Bobek

- Kamienie w pęcherzu 

Moni 

- alergiczka 


regularnie w aktualnościach są rozliczenia wypisy i informacje.

W opisie głównym też jest masa dokumentacji.

Tez by pomoc Felkowi można zakupić książkę o nim komediodramat na faktach 


LINK DO KSIĄŻKI DARMOWA DOSTAWA NA PACZKOMAT PROSZE NIE WYBIERAĆ ORLEN,  ZABKI ANI RUCHU TEGO NIE OBSŁUGUJE 

https://allegro.pl/oferta/12538177552

Mini audiobook na zachętę o Książce

https://youtu.be/vARoNd63GwA

PILNE!!! RATUNKU!!!! NOWE SCHORZENIA SZPIK I NERKI! TU WSTĘP A RESZTA NOWYCH DODAWANA BĘDZIE NA SAMYM DOLE OPISU I W AKTUALIZACJACH DO WGLĄDU

Kolega był z Felem w Skvet. Weterynarz uznał iz odpornośc ma lekko osłabiona.  Ja zaś do lekarza napisalam list na wizytę wydrukowałam z opisem co się dzieje działo, i że w ub noc dziad chwila moment i zeżarł pół włosia z pedzla z farba akrylową. On na to nic. I że leukocyty tylko odbiegają od normy...... Bo kolega był z nim we Wrocławiu i lekarz do mnie zadzwonił powiedzieć jaki wynik i czy coś jeszcze trzeba zrobić się spytać.

Jak zobaczyłam wynik - kolega mi dał aż mi się słabo zrobiło.... tam prawie każdy wynik to jest dramat...napisałam odrazu do lekarza od ludzi czyli mojej Doktor by postawiła wstępna diagnozę o to Ona- skopiowane:

leukopenia z zahamowaniem linii bialokrwinkowych wszystkich i nadplytkowosc.
trzeba szukac przyczyny, to jest zahamowanie szpikowej linii bialokrwinkowej. Pilne badania trzeba.

Zrzut ekranu z Rozmową z Doktor daje tu:

PO TYM CO PRZECZYTAŁAM OD MAGDY NSPISALAM DO FELKA INTERNISTY WETERYNARZA STAD CO UWAŻA I CO ROBIĆ o to jego słowa , z tym, że do tego Piaseckiego nie chcę chyba, że  w ostateczności to wet KRÓLICZY w Wrocławiu:

Leukocytoza i limfocytoza moze byc tez wynikiem poczatku choroby zakaznej. Prosze powtorzyc badanie krwi jutro. Niech Pani jedzie do Przychodni Zwierzyniec do Dr Tomasza Piaseckiego

Zrzut tego z rozmowy zaznaczm, iż z nim wczoraj pisalam:Felek się co raz gorzej czuję.  Nie spałam tej nocy w ogóle. To już druga noc bez snu. Poprzednia malowałam kroliki do 5cm rano na sprzedaż. Czuwałam nad nim  i szukałam kliniki w Wrocławiu z hematologia i zajmująca się też zatruciami i znalazłam Akacjowa byłam tam kiedyś z Felem na usg doppler. Napisalam e mail do nich,który  też tu daje. E mail miał na celu załatwić wizytę nagła z ale..... że wieczorem bo muszę załatwić pieniądze- to była chwila nadziei po wysłaniu e maila dotarło do mnie, że to nie możliwe. I że umrzemy On na dniach,  a ja po nim. I nie pisze tego żeby litość nie! Ja to pisze bo tak jest. To on mnie trzyma przy życiu. I nie interesuje mnie,  że ktoś powie,  że wariatka bo to krolik.  To jest moja rodziną i jedyna OSOBA,  KTÓRA ZE MNA JEST TU.

Bo wygląda to tak:
Żeby uratować go muszę jechać  dziś maks jutro,  ale to jutro może być już jego stan mega zły.  Jeżeli zatrul się akrylem to jest to bardzo ciężkie zatrucie,  które postępuje i jeżeli odrazu nie podejmie się oddrucia On w tym tygodniu umrze. I ja też. Mam tylko jego i żyje dla niego. Niestety kwota to jak ujęłam e mail żeby z nadwyżka bo nigdy nie wiadomo dziś planowane bylo 400, a poszło 530 jest Paragon dodany. Tu szukałam cen miejweiecej badań tych w tym też RTG plus, badania krwi, dokładne badania szpiku, też pod kątem zatrucia, lek na odtrucie akrylu jest bardzo drogi, ale ile kosztuje dokładnie nie znalazłem to nie wiem. Do tego czym tam  pędzić? Ja mam transport za 50 zl tylko w Nd. Dziś jest PN wiec sama taksi z 500 zl bo i czekanie nie wiadomo ile. A to I tak jakbym wróciła inną to tyle samo by wyszło.
Plus szacowany koszt wizyty nagłej,  szereg badań, leczenie liczę z 1000 zl na wizytę. Razem na już dziś teraz potrzeboje 1500 zl. I nie mam skąd. Nie mam nic w domu co by można oddać do lombardu by tyle mieć   co telefon, może 100 zl by mi dali, a ja bez kontaktu z światem bym została.
Ratunku pomóżcie CO JA MAM ZROBIĆ BY TAKA KWOTĘ DZIŚ ZAŁATWIĆ? Mój świat się wali,  a jak nie pojedziemy On na dniach umrze!!! I tego ciosu ja nie zniosę.  Dużo znoszę,  ale nie to. Bo znoszę wszystko jakoś bo On jest! Kur....Moje dziecko mi umiera!!!!

Ja dziś rano powinnam jechać.  Leżę w łóżku.  Felek obok mojego ramienia. W ciemności bo on nie lubi światła w nocy bo spać nie może. Dziś i tak nie spał.  Słyszę jak zgrzyta z bólu zębami. Dotykam. Ma za niską temperaturę.  Z braku wszelkich krwinek a Ms nie mal zero białych krwinek i innych można w śpiączkę zapaść i Umrzeć też wątroba dramat. Tez od tego. I wiem że można mu pomóc. Lecz czas ucieka...jego jak i mój.


Tu Paragon I wyniki.....😪😭 i mój e mail mam nadzieję że widać 4 zrzuty bo długi.

WIDOCZNE BLASTY W ROZMAZIE

Prosimy o głosy cel wygranej to nagrody, które pójdą na licytację dla Felka link do profilu w głosowaniu  tam też można kupić głosy online zamiast smsem. Dodatkowo dostajecie prenumeratę gazety:

https://nto.pl/p/kandydat/felicjan%2C2424805/

Witam Was Drodzy Darczyńcy!

Moja historia jak i Felka nie jest zwykła histora dlatego proszę tych, którzy nie znają sytuacji o zapoznanie się z opisem zbiórki i z dokumentacją, która też tu widnieje. 

INFORMUJĘ IŻ TA ZBIÓRKA MA CHARAKTER STAŁY GDYŻ FELEK WYMAGA DOŻYWOTNIEGO LECZENIA. 

Felek choruję na:

- GUZ nerka -otrzewna średnica 3×5 cm. Nie operacyjny. Nie znana postać nowotworu prawdopodobnie od urodzenia ma to.

- PRZEWLEKŁE PROBLEMY Z UKŁADEM MOCZOWYM głównie od tego guza.

- NIEDOCZYNNOŚĆ TARCZYCY , która jest głównym sprawca bardzo powolnej pracy jelit.


 A TAKŻE DODATKOWO JEST ONA NA RODZINE FELKA CZYLI: MONI, BOBKA I CÓRKE KIKE. 

Bobek ten czarny jest od urodzenia niepełnosprawny. Ma zdeformowany kręgosłup. Ogólnie cieszy się życiem aczkolwiek ostatnio owy kręgosłup zaczął mu bardziej doskwierać przez co bardziej kuleje i mniej się rusza. Trzeba zrobić badania w tym Rtg I wdrożyć jakąś rehabilitacje. 

Moni ta kudłata to zas alergiczka wymaga częstszych wizyt u weterynarza. 

Kika z kropką na nosie w sumie Ogólnie zdrowa. To córka Felka. 

I MINI AZYL KRÓLICZY. JEST TEŻ PIĄTY URATOWANY PRZEZEMNIE I JEST POD OPIEKĄ KOLEGI I NAZYWA SIĘ BĄBEL. 

Info dodatkowe:

Jest też dodatkowa zbiórka na zrzutce by darczyńca miał wybór gdzie woli wpłacić i też dlatego, że w zrzutce można dawać nagrody zaś ten portal o tyle lepszy na stałe GDYŻ darczyńcy są e-mailem informowani o aktualizacjach.


APEL:

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w ratowaniu mojego króliczka Felka. Ma On już 2 lata i 6 miesięcy. Jest moim zyciem. Choć mam 4 króliczki z nim jestem najmocniej związana. 


MOZNA TEZ POMOC KUPUJAC MOJA KSIĄŻKĘ. CZEŚĆ FUNDUSZY ZOSTANIE PRZEKAZANA DLA FELKA I RESZTY KRÓLICZKÓW.

https://radio.opole.pl/113,2,ksiazka-die-alive-umrzec-zywym-ewy-beaty-anklewi&idpi=130&idxi=497037


https://allegrolokalnie.pl/oferta/die-alive-umrzec-zywym-na-faktach-dramat-thriller

PATRON KSIĄŻKI I AKCJI :

Zapraszam Was do specjalistycznego sklepu zoologicznego DLA KRÓLICZKÓW I GRYZONI, który został patronem mojej książki Die Alive- Umrzeć żywym i tym samym też Felka gdyż część funduszy ze sprzedaży powieści jest przeznaczana na Felka i resztę. Jako PATRON w sklepie swoim będzie promował książkę z akcją Felkowa.

Dodam iż mają super ceny i towar! 

Adres sklepu: https://niuniusiowefanty.pl/

WALKA TRWA JUŻ 3 LATA 

Felek ma w brzuchu ogromny guz. W tej chwili gdy to pisze ma rozmiar pare centymetrow. Od wielu miesiecy caly czas odwiedza weterynarza gdyz mial zator. Po intensywnym leczeniu zator zszedl i pokazal na usg guza. Na usg wyglądało to iz guz jest na sledzionie. Wiec wspaniala weterynarz z Opola podjela sie operacji w celu usuniecia guza wraz ze sledziona. Bylam pelna radosci iz operacja jest prosta. I życie bez sledziony krolika nie jest w cale inne niz ze sledziona. Więc dawalo to szanse na jego szczęśliwe i długie życie.
Niestety po otwarciu Felka okazało się, że guz jest za otrzewna przyczepiony do nerki. Operacja wykluczona- pewny zgon w jej trakcie. Tylko 10%  maks szans, że cudem ją przeżyje. Żeby jeszcze jego stan był ciężki może bym podjęła się ryzyka, ale On pomimo tej pilki w brzuszku jest szczęśliwym i radosnym zwierzakiem. Ma ogromny apetyt. Skacze, kręci piruety i rozrabia. Jak na razie bóle ma sporadycznie.

Następna opcja była biopsja lecz też nie mozna bylo jej zrobic gdyz opcje co to za guz sa dwie. Pierwsza, ze nowotwor (moze byc miesak socroma) badz ropien spowodowany pasteroloza. I jeżeli by się okazalo, ze jest to drugie to ropa by sie po nakluciu rozlala po calej jamie brzusznej...

W wcześniejszym okresie bylo zbierane m.in na usg doppler, które zostało wykonane i zostala zalecona biopsja przy użyciu usg. Gdyz narazie następna laparotomia nie wchodzi w rachubę. Także zebralam na biopsje lecz niestety po wizycie u onkologa zwierzęcego jak i obdzwonieniu różnych specjalistów okazało się, ze umiejscowienie guza nie pozwala na owa biopsje. Mało tego onkolog ogladajac guza stwierdził iz doppler blednie pokazal gdyz masa nie jest jednolita. I tym sposobem wróciliśmy do punktu w którym byliśmy z Felciem.... Czyli tak samo jak rak może być to ropień😢

Więc doszliśmy wspólnie z specjalistami weterynari do wniosku iż stan Felka jak narazie pomimo tego guza jest dobry. Musimy także nadal go "przepychać" pastami hariball i podawać syropy i specjalne karmy względem pomocy mu by jego jelita w miare normalnie pracowały (guz dość mocno to utrudnia), a także by miał sily do dalszej walki i trzymal forme. To nie koniec doszły problemy z układem moczowym przez co często w domu Feli dostaje kroplówki itp. oraz też okazało się,  że ma duża niedoczynność tarczycy, którą trzeba regularnie kontrolować i Felek już zawsze będzie musiał brać na to lek. Tak więc weterynarz podstawowy nawet po 2 razy w tygodniu przyjeżdża do niego. Też trzeba średnio co 1- 2 miesiące jeździć do kliniki dla królików 50 km dalej od naszego miasta.


INFORMACJE O TYM:

Lecz to wszystko to sa spore koszta. Teraz idzie jeszcze wiecej past, syropow itd.


Jedna pasta Rodicare hariball kosztuje ok.35 zl. W tej chwili jedna starcza raptem na 2 dni. Więc koszt miesięczny past oscyluje w kwocie ok. 600 zl. Do tego dochodzą syropy Rodicare: URO, IMMUN, AKUT, HEPATO SENIOR, (ten syrop nie jest tylko dla starszych krolikow jest tez dla schorowanych), a także bio lapis, a także leki m.in loxicom, espumisan, eurotyx I inne.

ZBIÓRKA JEST REGULARNIE ROZLICZANA Z DARCZYŃCAMI I AKTUALIZOWANA:

Regularnie są zamieszczane faktury,  rachunki,  wypisy od weterynarzy Felka jak i reszty.  Także są dodawane świeże zdjęcia jak i filmy na YouTube na kanale HELLBUNNY. 

Powstały takze ulotki papierowe o tej inicjatywie:

Celem zbiórki jest regularne pozyskiwanie środków na następne zapasy past, syropów., leków i wizyt u weterynarzy kontrolnych. 

Strona fanpage Facebook dotycząca akcji:

https://www.facebook.com/Pomoc-dla-zwierzakow-102794941663966/

O MNIE:

zmieniłam nazwisko z Owsiak na Anklewicz to nazwisko mojego ojca

Niestety mnie juz nie stac na dalsze leczenie i badania. Jestem samotną niepelnosprawna osoba. Jestem prawie niewidoma od urodzenia, mam od dziecka silną padaczkę, chorobe autoimunologiczna, ktora zabija moją odporność, ciężkądepresje  uszkodzonybłędnik, zdeformowanykręgosłup itd. Przez to wszystko po prostu załamałam sie. Jestem na rencie z Mops w kwocie 645 zl. Kiedy same moje leki kosztują ponad 800 zl miesięcznie. Załączam moją legitymacje o niepelnosprawnosci oraz skierowanie żeby potwierdzić moj stan.

Można pomóc mi jak i Felkowi także wysyłając smsa charytatywnego oraz oddającdla mnie 1% podatku z czego wiadomo też część idzie na uszaki💖


O mnie i o Felku w skrocie:


Felek, a dokładnie Felicjan nie jest dla mnie zwierzakiem. Jest moim dzieckiem. Nie umiera krolik tylko moje dziecko...:-(


Przez moje choroby i niepelnosprawnosc w ogole nie wychodze z domu. Tylko czasem kolega to weterynarza mnie wiezie. I ten cały czas spędzam z Felkiem. On śpi ze mną. Wszędzie chodzi za mną po mieszkaniu. Gadam do niego. Będę szczera dzięki niemu żyje bo tylko jeszcze dla niego rano wstaję bo wiem, że jestem potrzebna mu. Nie mam kolegów, nie mam przyjaciół. Tak naprawde mam tylko jego. Jakby mi ktoś powiedział: zostało Ci 2 lata życia, ale możesz się tym podzielić to bez zastanowienia 1 rok oddałabym dla Felka.


Ktoś pomyśli, ze to nienormalne. To jego problem. Bo moim zdaniem zwierze jest takim samym przyjacielem dla człowieka i rodzina jak drugi człowiek, ale o tym najbardziej przekona się ten kto zostaje sam schorowany. Wszyscy ludzie go opuszczaja. I wtedy jest takie male puchate stworzonko, które nie pozwala Ci odczuć owej samotności. Nie pozwala Ci na smutek i kocha Cię bezwarunkowo...


Zamieszczam dokumenty leczenia Felka. Z laparotomi nie mam wypisu gdyz byla robiona za darmo przez Pania weterynarz. Daje wzamian zdjęcie jego brzucha z widocznym szyciem.

I PROSZĘ WAS Z CAŁEGO SERCA POMÓŻCIE MI URATOWAĆ MOJEGO PRZYJACIELA. DAJCIE MU SZANSE W SZCZĘŚCIU POZYC JAK NAJDŁUŻEJ. BEZ DALSZEGO LECZENIA CZEKA GO SZYBKA ŚMIERĆ GDYŻ GUZ UROŚNIE I PRZYTRZASNIE INNE NARZĄDY I NIE BĘDZIE MÓGŁ JEŚĆ ITD.

LECZ MOŻEMY GO URATOWAĆ! CEL ZMNIEJSZENIE TO DAĆ ŻYCIE FELKOWI!!! I JEST TO MOŻLIWE! I TEŻ WESPRZEC RESZTĘ RODZINKI GDYŻ IN TEŻ ZDARZAJĄ SIĘ EPIZODY ZDROWOTNE ACZKOLWIEK RZADKO.

Tu ten mały w klatce to właśnie uratowany BĄBEL.  

TU FILMIK JEGO RODZINKI (TA Z BIALA KROPKA NA NOSIE TO JEGO CORKA)❤CZEŚĆ DOKUMENTOW I RACHUNKOW TYLKO DLA PRZYKŁADU TAK ZSPRASZAM NA AKTUALIZACJE:
CZEŚĆ 2


BIEŻĄCA AKCJA NERKI I SZPIK 2022

Wyniki z 28.03.22 robione na wizycie 27.03.22Wyniki I Paragon z 27.03. 22 niedziela
Wyniki z dnia 22.03.22 Wtorek 

Za badania moczu :
DODATEK DO GAZETY Z FELEK LAUREAT KONKURSU 1 MIEJSCE DZIĘKI WAM

Wyniki 06.22

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ewa Anklewicz - awatar

  Ewa Anklewicz

  30.03.2023
  30.03.2023

  Tu to samo co na mojej wrzucę bo Felka też to tyczy

  Mam dziś urodziny z tej okazji ryczę od rana. Felek mega chory ja znów zakrzep i zlot wyrównać czynsz niedopłata 188 zl 10 dni by to zapłacić woda 244 niedopłata 10 dni by to zapłacić
  O 60 zl podnieśli czynsz....
  Prąd...
  Wyrównanie plus rata bieżącą razem prawie 1500 zl płatne do 28.04.23 zostanę bez prądu. Potem raty za prąd po 466 zl.
  Ostatnie pieniądze poszły dziś na receptę maśc i heparyny w zastrzykach jutro dam paragon.
  Dziś daje zrzut z elektrowni.
  Szczerzę? Z okazji moich urodzin uważam, że dziś umarłam. Zabić się nie zabije, ale zrobię Autodestrukcje przestaje brać leki , które trzymają mnie przy życiu z dobrym powodzeniem mies maks dwa zdechnę dosłownie, a może i szybciej. Felek tez dla którego w sumie żyje jest w ciężkim stanie znaczy się można leczyć wizyta za tydzień z badaniami, ale koszt ok 500 nie mam skąd nawet na jedzenie wziąść a co dopiero to wszystko.

  Także możecie uznać mnie za zmarła. Bo ja już tak o sb stwierdziłam.

  Pozdrawiam oby wasze życie było lepsze....

  Moje skończyło sie dawno ale dziś już dosłownie w wieku rowno 33 lat

  Zdjęcie aktualizacji 116 848

Komentarze


 • Sandra - awatar

  Sandra

  04.05.2022
  04.05.2022

  Trzymajcie się! <3

  • Ewa Anklewicz - awatar

   Ewa Anklewicz - Organizator zbiórki

   21.05.2022
   21.05.2022

   Dziękujemy i tym samym zapraszamy na nową książkę https://allegro.pl/oferta/12182735515 Pozdrawiamy❤🧡💛💚💙

 • HanA - awatar

  HanA

  10.04.2022
  10.04.2022

  Usciski dla Ciebie i Felka:***

  • Ewa Anklewicz - awatar

   Ewa Anklewicz - Organizator zbiórki

   11.04.2022
   11.04.2022

   Bardziej dziękujemy i przekazane uściski 💖💗💓💞💕

 • Rafał - awatar

  Rafał

  27.03.2022
  27.03.2022

  Wpłacone! Oby udało się uzbierać kwotę i oby Felek był zdrowy! Trzymajcie się i powodzenia!

  • Ewa Anklewicz - awatar

   Ewa Anklewicz - Organizator zbiórki

   30.03.2022
   30.03.2022

   Witam Niestety narazie do spłaty za wizytę brakuje jeszcze dziś Feli ma biegunkę był tu na kroplówce. No i Frlus nigdy zdrowy nie będzie ma raka i niedoczynność tarczycy, se dzięki regularnej kontroli i terapi pozwala mu to na długie życie w miarę w dobrym stanie aczkolwiek niestety EPIZODY się zdarzają biegunki, spaki odporności i inne. Chwała, że blasty znikły z krwi. Bardzo dziękujemy za pomoc

 • piotr.k - awatar

  piotr.k

  09.02.2022
  09.02.2022

  Odrobina dla Felka.

  • Ewa Anklewicz - awatar

   Ewa Anklewicz - Organizator zbiórki

   09.02.2022
   09.02.2022

   Witamy Odrobina- każda kwota potrzebna i robi krok do przodu Także bardzo dziękujemy ❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.11.2021
  28.11.2021

  Trzymam kciuki!

  • Ewa Anklewicz - awatar

   Ewa Anklewicz - Organizator zbiórki

   30.11.2021
   30.11.2021

   Dziękujemy🥰

14 500 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 332 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Anklewicz - awatar

Ewa Anklewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 332

piotr - awatar
piotr
30
Regina - awatar
Regina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij