Zbiórka Rehabilitacja Krystiana - zdjęcie główne

Rehabilitacja Krystiana

1 196 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Rajdaszka - awatar

Paulina Rajdaszka

Organizator zbiórki

Witam wszystkich. Jestem Paulina. Żona Krystiana. Mama wspaniałego 3-letniego Kuby. Do dnia 24 listopada 2016 roku nasze życie było piękne i kolorowe. Jak każda rodzina miewaliśmy problemy, ale zawsze jakoś sobie z nimi poradziliśmy. Krystian 'jest' a raczej był mechanikiem samochodowym. Dzień 24 listopada, był dla mnie chyba najgorszym dniem w życiu. Jak sobie przypominam, nadal mam łzy w oczach, choć minęło już trochę czasu. Tego dnia mąż robił samochód na podnośniku. Ok godziny 13 samochód spadł z podnośnika przygniatając Krystiana. Krystian został przetransportowany karetką do szpitala w Garwolinie, gdzie zostało zrobione prześwietlenie. Z Garwolina karetką do Konstancina do STOCERU. Tam usłyszałam diagnozę. Złamany kręgosłup , zmiażdżony rdzeń. Złamane wszystkie żebra. Mąż tego samego dnia został zoperowany. Najgorsze słowa które usłyszałam od lekarza przed operacją Krystiana, to że ma małe szanse na to , że będzie chodził. Dla mnie wstrząsająca wiadomość. Krystian ma 26 lat i całe życie przed sobą. Po operacji leżał na intensywnej terapii. Potem został przeniesiony na oddział na który już mogłam wejść. Krystian stracił całkowicie czucie od pasa w dół. Do dnia 29 marca Krystian leżał w szpitalu. Miał rehabilitację. Obecnie jeździ na wózku. 

Na rehabilitację na NFZ czeka się po dwa lata, a on musi być rehabilitowany codziennie. Stąd moja prośba o pomoc. Koszty rehabilitacji są ogromne. A nas na to po prostu nie stać. Mąż teraz nie pracuje. Każda pomoc jest dla mnie bardzo ważna. I każdemu z góry bardzo dziękuję! Bardzo serdecznie proszę o wsparcie! 

Paulina, żona Krystiana, mama Kubusia

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 196 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Rajdaszka - awatar

Paulina Rajdaszka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Beata - awatar
Beata
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Michał Pawlak - awatar
Michał Pawlak
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij