Zbiórka Rehabilitacja Krystiana - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja Krystiana

Zbiórka Rehabilitacja Krystiana - zdjęcie główne

Rehabilitacja Krystiana

1 196 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 
Paulina Rajdaszka - awatar

Paulina Rajdaszka

Organizator zbiórki

Witam wszystkich. Jestem Paulina. Żona Krystiana. Mama wspaniałego 3-letniego Kuby. Do dnia 24 listopada 2016 roku nasze życie było piękne i kolorowe. Jak każda rodzina miewaliśmy problemy, ale zawsze jakoś sobie z nimi poradziliśmy. Krystian 'jest' a raczej był mechanikiem samochodowym. Dzień 24 listopada, był dla mnie chyba najgorszym dniem w życiu. Jak sobie przypominam, nadal mam łzy w oczach, choć minęło już trochę czasu. Tego dnia mąż robił samochód na podnośniku. Ok godziny 13 samochód spadł z podnośnika przygniatając Krystiana. Krystian został przetransportowany karetką do szpitala w Garwolinie, gdzie zostało zrobione prześwietlenie. Z Garwolina karetką do Konstancina do STOCERU. Tam usłyszałam diagnozę. Złamany kręgosłup , zmiażdżony rdzeń. Złamane wszystkie żebra. Mąż tego samego dnia został zoperowany. Najgorsze słowa które usłyszałam od lekarza przed operacją Krystiana, to że ma małe szanse na to , że będzie chodził. Dla mnie wstrząsająca wiadomość. Krystian ma 26 lat i całe życie przed sobą. Po operacji leżał na intensywnej terapii. Potem został przeniesiony na oddział na który już mogłam wejść. Krystian stracił całkowicie czucie od pasa w dół. Do dnia 29 marca Krystian leżał w szpitalu. Miał rehabilitację. Obecnie jeździ na wózku. 

Na rehabilitację na NFZ czeka się po dwa lata, a on musi być rehabilitowany codziennie. Stąd moja prośba o pomoc. Koszty rehabilitacji są ogromne. A nas na to po prostu nie stać. Mąż teraz nie pracuje. Każda pomoc jest dla mnie bardzo ważna. I każdemu z góry bardzo dziękuję! Bardzo serdecznie proszę o wsparcie! 

Paulina, żona Krystiana, mama Kubusia

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 196 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 
Paulina Rajdaszka - awatar

Paulina Rajdaszka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Beata - awatar
Beata
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Michał Pawlak - awatar
Michał Pawlak
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij