Kryształowe Drogi - druk

99 780 zł  z 111 111 zł (Cel)
Wpłaciło 357 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Baran - awatar

Katarzyna Baran

Organizator zbiórki

Nazywam się Katarzyna Bratumiła Baran - w tej chwili :) -  i od 12 lat badam intensywnie Naturę i połączonego z nią człowieka.  Kilka słów więcej o mnie - na mojej stronie, a tutaj przechodzimy do rzeczy samej.   http://krysztaloweswiaty.pl/

Mamy już z Waszych wpłat i mojej pracy wydrukowane 6 albumików - w seriach Tryptyków "Opowieści Tworzenia" oraz pierwszy nakład  wielkiego dzieła "Wielka Księga Kryształów", który już dawno zniknął i właśnie będzie w dodruku!!! :)

O Księdze...

Przedstawiam dzieło podsumowujące moje 50 lat życia i zrozumienia go na tym etapie cywilizacji, około roku 2020 - "Wielką Księgę Kryształów".

Księga jest cudem zrozumienia, że niemożliwe jest możliwe, tylko inaczej niż nam się wydawało :) Kamienie przedstawiły mi się w tak wielowarstwowy sposób, że każdy znajdzie tam coś poruszającego, tylko dla siebie. Pomimo, że każdy z nas jest tak inny i potrzebuje nico innego podejścia i informacji. Pomimo tego, w każdym opisie kamienia jest jakaś poruszająca myśl, zdanie, słowa i od razu czujemy, że jest inaczej. Zrozumienie daje nam niezwykłą siłę do dalszego odkrywania, ale też niezwykłą przyjemność w samym sensie życia. 

Księga jest wielka nie tylko opowieściami Ziemi, ale też w swojej materii. Album jest wielkości A 4, a przepiękne zdjęcia makro często są rozłożone na dwóch stronach! Daje to nam wrażenie niemal naszej obecności w jaskiniach kryształowych i niezwykłego połączenia z przekazem kamienia. Cud graficzny i niezwykłe słowa od natury dopełniają tego poruszającego kontaktu, niemal osobistego z każdym minerałem... 

Załączam kilka stron z samego wnętrza, z wnętrza Ziemi :)

regularna cena Księgi już po promocji to 180 zł plus cena przesyłki z dwoma kopertami bąbelkowymi i pakowaniem 20 zł - razem 200 zł. 

Są też na ukończeniu karty do Księgi... pojawią się  razem, jednocześnie, jako komplet albo dodatek do już posiadanej księgi :)
poniżej fragment tylnej części karty...
Karty są kolejnym majstersztykiem grafiki, ze złoconymi brzegami, sentencją jednego kamienia, który prowadzi pole informacji.
Rozszerzona informacja do każdej karty jest podana w księdze.
Cena za karty 77 zł plus przesyłka 9-12 zł-ok. 90 zł
*
Komplet za Księgę z kartami i przesyłką 270 zł.


*
szacowany termin wysyłek - koniec sierpnia / początek września 2021

Proszę składać zamówienia pisemnie mailem [email protected]


wpłaty na powyższe konto pomagam :)

Proszę o podanie danych adresowych i dla kogo dedykowana jest Księga
(najlepiej mi wysyłać z paczkomatu - czyli mail, telefon, imię i nazwisko, punkt paczkomatu - ulica,
lub swój adres jeśli nie ma możliwości odbioru w paczkomacie)


*************888
Powodzenia dla nas w realizacji całego projektu!

*******************************************************
pozostałe publikacje:

Zapraszam też do uczestnictwa w wydaniu dalszej części - 3 Tryptyku - Opowieści z naszej Macierzy Kryształowej. 

Natura nam o tym wszystkim opowiada, zapisałam to pilnie i podaję w najpiękniejszej formie jaka przez nas mogła przepłynąć :) Są to wieści z Was, waszych zapisów tego co w naszych sercach gra, co chcemy stworzyć jako społeczeństwo.

Poznając naszą naturę i sposób działania pól kryształowych jesteśmy osobą o większym już poziomie zrozumienia siebie, życia i spokoju serca. Słowa dobrane są w tekstach w bardzo specjalny sposób.To słowa pochodzące  z naszych pól kryształowych, mówiące o zasadach działania życia na Ziemi.
O zasadach, na jakich oparte jest tworzenie czasu i przestrzeni, tkania życia w energii, projektach Macierzy i materii planety. A w szczególności sposób, w jaki powstaje materia - co najbardziej nas interesuje.

Jest dostępny pierwszy tryptyk od maja 2020:

1. Kryształowe Źródło Świata Człowieczego - opowieść o sercu - projektancie naszego planu życia, i umyśle - wykonawcy tego planu. Jak razem współdziałają i co przeszkadza nam widzieć nasze życie szczęśliwym i takim je budować. Obrazuje jak widzimy i czujemy nasze największe skrajności: czerń i biel, kobiecość i męskość, działanie i bezruch, z punktu widzenia obecnej cywilizacji.

2. Fluorytowy Kryształ - wzorzec dobrobytu - oktaedr jako wzorzec tworzenia się życia na Ziemi w pełnym przepływie, naturalnej obfitości. Nasze ciało i budowa eteryczna jest oparta na krysztale fluorytu i daje on nam konkretne wskazówki jak mamy rozumieć projektowanie sercem i materializowanie umysłem. Zrozumienie daje świadomość, która tworzy. Tworzy poprzez siebie samą. 

3. Złoto, słońce i pomarańcze - sens życia zapisany w kamieniu - budowanie materii i naszego życie jako człowieka społecznego. Budowanie energii męskiej, śledzenie wzorca mężczyzny - dziecka i mędrca w każdym człowieku. Nowy wzorzec energii męskiej, współdziałanie skrajnych pierwiastków i wspólna materializacja projektu serca. Dynamika, radość, słońce, pęd, tworzenie, działanie, lekkość, prostota i bezpośredniość - nasza natura. 

 Niezwykłym darem od świata jest połączenie słów pola kryształowego ze zdjęciami Agnieszki Charuby i grafiką książeczek Joasi Grabowskiej. Tak idealnie dobrany materiał wspólnego tworzenia wielu kobiet daje nieprawdopodobnie fascynujące dzieło Piękna, Mądrości pola i słodkiego, prostego Dobra życia.

Zachwycając się obrazami i formą dzieła otwieramy swoje serca szeroko i ze wzruszeniem. Niech świat daje nam wszelkie zasoby do tworzenia rzeczy zachwycających i poruszania naszych serc. Cieszmy się nawzajem sobą i materią Ziemi.

Do każdej serii załączone są medytacje, które pojawiły się w czasie spotkań kryształowych i zachwyciły wszystkich, ze mną na czele! :) Mam nadzieję, że wprowadzą w nas spokój i zachwyt nad prostotą i dobrem życia, obojętne w jakim czasie przychodzi żyć człowiekowi. Uczą słuchania przestrzeni...

Książeczki mają wspólne pudełeczko dla każdych 3 szt tryptyków i ten piękny zestaw to z pewnością majstersztyk sztuki graficznej i fotografii artystycznej studia Lili Projekt.
Z całego serca dziękuję przestrzeni, ze nas ze sobą poznała i daje sposobność na tak niezwykłe wspólne tworzenie! Dziękuję za wszelkie wsparcie i popędzanie do pisania, książeczki te powstają na Waszą prośbę i zamówienie do świata. Miło mi je realizować i spożytkować tym samym swoje umiejętności oraz miłość do pisania.

Serce wie.

Już mamy też drugi Tryptyk Kryształowy:

1. Zdrowie - Zielona suknia Ziemi

2. Błękit - Niebiosa na Ziemi

3. Róże - Różane okulary relacji

Albumiki są od razu wyposażone w nagrania medytacji na specjalnych nośnikach elektronicznych :)

*
wpłata na całość jednego Tryptyku, 3 sztuki - to 111 zł z przesyłką - poproszę o adresy od razu, to ważne :)

Można składać zamówienia pisemnie mailem [email protected]

Proszę o podanie danych adresowych i dla kogo dedykowana jest Księga (najlepiej mi wysyłać z paczkomatu - czyli mail, telefon, imię i nazwisko, punkt paczkomatu - ulica, lub swój adres jeśli nie ma możliwości odbioru w paczkomacie), wyślę osobiście z dedykacją na początku grudnia.

************************************************************


***********************************************************

ważne!!! na stronie :
http://krysztaloweswiaty.pl/artykuly/glebia-planu-duszy/

Rozpoczynam też na swoim profilu FB  - Katarzyna Bratumiła Baran - sprzedaż mandali osobistych z wpłatami na to konto Pomagam. Jeśli ktoś potrzebuje dla siebie zestawu, czy specjalnego minerału dla kogoś czy do domu (tak zwane serce domu) - zapraszam do kontaktu - 509 089 083.

Zapraszam też do konsultacji i czytania pola kryształowego http://krysztaloweswiaty.pl/odczyty-pola-krysztalowego/

oraz spotkań warsztatowych  :)

http://krysztaloweswiaty.pl/artykuly/warsztaty-swiadomosci-diamentowej-w-krysztale/

wszelkie zajęcia zasilają nasz projekt i szybko zbierze się założona kwota :)

*******************************

http://krysztaloweswiaty.pl/sklep/

Zapraszam serdecznie i wdzięczna jestem za każdą formę wsparcia, ma to dla mnie ogromne znaczenie. Życiowe.

Na bieżąco będę Was informować o wszelkich nowych działaniach.

Serdecznie pozdrawiam i do miłego!

Kasia:)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Baran - awatar

  Katarzyna Baran

  29.06.20
  29.06.20

  Kilka słów o mowie kamienia, jej tajemnicy i jej odkryciach na nasz czas. Wszelkie te przekazy załączam w nowych albumikach, trzy są już gotowe, a następne się piszą :)

Komentarze


 • Anna K. - awatar

  Anna K.

  16.03.21
  16.03.21

  Dziękuję Kasiu 😘

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.12.20
  15.12.20

  dziękuję za o co robisz, podaję swój adres: Tomasz Czarski ul.Jana Baudouina de Courtneay 15 51-606 Wrocław pozdrawiam ciepło Kasiu

  • Katarzyna Baran - awatar

   Katarzyna Baran - Organizator zbiórki

   15.12.20
   15.12.20

   serdecznie dziękuję! :) podaj proszę jeszcze adres mailowy i telefon, są potrzebne do wypełnienia druku w paczkoamacie, tak najszybciej wyślę :)

 • Anna Nowek - awatar

  Anna Nowek

  06.12.20
  06.12.20

  ❤❤❤

 • Ania Szeliga - awatar

  Ania Szeliga

  05.12.20
  05.12.20

  Adres: Kinga Ania Jamrozik Ul. Bieżanowska 263 30-856 Kraków Tel 509 468 568

 • Joanna Szadkowska - awatar

  Joanna Szadkowska

  02.12.20
  02.12.20

  :*

99 780 zł  z 111 111 zł (Cel)
Wpłaciło 357 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Baran - awatar

Katarzyna Baran

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 357

Judyta Jasinowska - awatar
Judyta Jasinowska
270
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
550
Halina Nowak - awatar
Halina Nowak
55
Marzena Sadowska - awatar
Marzena Sadowska
270
Marta Skurska - awatar
Marta Skurska
450
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
166
Agnieszka S. - awatar
Agnieszka S.
100
Marzena - awatar
Marzena
90
Kasia Kania - awatar
Kasia Kania
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
270

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij