Zbiórka Kryształowe Drogi - druk - miniaturka zdjęcia

Kryształowe Drogi - druk

Kryształowe Drogi - druk

65 877 zł z 99 900 zł (Cel)
Wpłaciły 223 osoby
Wpłać teraz
 
Katarzyna Baran - awatar

Katarzyna Baran

Organizator zbiórki

Nazywam się Katarzyna Bratumiła Baran - w tej chwili :) -  i od 10 lat badam intensywnie Naturę i połączonego z nią człowieka.  Kilka słów więcej o mnie - na mojej stronie, a tutaj przechodzimy do rzeczy samej.   http://krysztaloweswiaty.pl/

Mamy już z Waszych wpłat wydrukowane 6 albumików - 2 serie Tryptyków "Opowieści Tworzenia" i kolej na wielkie dzieło! :)

Przedstawiam dzieło podsumowujące moje 50 lat życia i zrozumienia go na tym etapie cywilizacji, około roku 2020 - "Wielką Księgę Kryształów".

Księga jest cudem zrozumienia, że niemożliwe jest możliwe, tylko inaczej niż nam się wydawało :) Kamienie przedstawiły mi się w tak wielowarstwowy sposób, że każdy znajdzie tam coś poruszającego, tylko dla siebie. Pomimo, że każdy z nas jest tak inny i potrzebuje nico innego podejścia i informacji. Pomimo tego, w każdym opisie kamienia jest jakaś poruszająca myśl, zdanie, słowa i od razu czujemy że jest inaczej. Zrozumienie daje nam niezwykłą siłę do dalszego odkrywania, ale też niezwykłą przyjemność w samym sensie życia. 

Księga jest wielka nie tylko opowieściami Ziemi, ale też w swojej materii. Album jest wielkości A 4, a przepiękne zdjęcia makro często są rozłożone na dwóch stronach! Daje to nam wrażenie niemal naszej obecności w jaskiniach kryształowych i niezwykłego połączenia z przekazem kamienia. Cud graficzny i niezwykłe słowa od natury dopełniają tego poruszającego kontaktu, niemal osobistego z każdym minerałem... 

Załączam kilka stron z samego wnętrza, z wnętrza Ziemi :)

powiększcie je sobie do A 4 :) robi wtedy wrażenie!

Żeby zamówić księgę i zapłacić tutaj wpłacamy przedpłatę.

Przedpłata to cena promocyjna - 160 zł, jest to oszacowana cena książki. Może potem ulec zmianie, najczęściej jest nieco wyższa, ponieważ nieustannie dokładamy do wydania kolejne udoskonalenia i zdobienia, aby ostatecznie otrzymać diamentową jakość i absolutny zachwyt :) Nasz też!

Proszę o podanie danych adresowych i dla kogo dedykowana jest Księga (najlepiej mi wysyłać z paczkomatu - czyli mail, telefon, imię i nazwisko, punkt paczkomatu - ulica, lub swój adres jeśli nie ma możliwości odbioru w paczkomacie), wyślę osobiście z dedykacją na początku grudnia.

Po wpłacie proszę dane wysłać na maila: 

[email protected]

i wysyłki planowane są na koniec listopada/początek grudnia.

Zapraszamy również na targi książki we Wrocławiu w dniach 3-6 grudnia w Hali Stulecia, gdzie będą obecne wszystkie wydania Kryształowego Świata oraz niespodzianki graficzne przygotowane przez dziewczyny z Lilii Projekt :)

-------------------------------------------------------------

Poniżej jeszcze o innych dokonaniach piękna i ciepła tego roku 2020, bardzo ważnego dla nas. Rok ten tworzy podbudowę, fundament do co najmniej 10 kolejnych lat życia. Warto odważnie wprowadzać zmiany i iść do przodu już teraz. Czekanie na "lepsze czasy" to zwykła sztuczka ochronna umysłu, który nauczony jest strach przed zmianą. Nauczmy go, że zmiana jest dobra i cały czas jest ten lepszy czas. Dla nas najlepszy i już teraz szczęśliwy. Niech się umysł przyzwyczaja :) Jet pod dobrą opieką. Naszą.

*************************************************

Czytanie pola kryształowego i przekazanie tego w prostych słowach to moja droga do poznania Natury. Natury, która jest bezpieczna i opowiada nam o jej prostych mechanizmach tworzenia życia. Naszego życia. Widząc taką prostotę i opiekę Tworzenia nabieramy odwagi i spokoju. Wiemy, czujemy i mamy wielkie zaufanie, że wszystko się właściwie i dobrze układa.

Zapraszam Was do wsparcia wydania całorocznego projektu 2020 - Opowieści z naszej Macierzy Kryształowej. 

Natura nam o tym wszystkim opowiada, zapisałam to pilnie i podaję w najpiękniejszej formie jaka przez nas mogła przepłynąć :) Są to wieści z Was, waszych zapisów tego co w naszych sercach gra, co chcemy stworzyć jako społeczeństwo.

Mam nadzieję, że bardzo wiernie przekazuję te treści, niewiele wprowadzając swojego filtra. Staram się być w tym jak najbardziej przezroczysta i niewidoczna. Widoczne są tylko prawa życia i wzajemne połączenia Istot Żywych. Każde
z tych zdań miesiącami potwierdzały się w polach wielu osób, setek ludzi.  
Poznając naszą naturę i sposób działania pól kryształowych jesteśmy osobą o większym już poziomie zrozumienia siebie, życia i spokoju serca. Słowa dobrane są w tekstach w bardzo specjalny sposób.To słowa pochodzące  z naszych pól kryształowych, mówiące o zasadach działania życia na Ziemi.
O zasadach, na jakich oparte jest tworzenie czasu i przestrzeni, tkania życia w energii, projektach Macierzy i materii planety. A w szczególności sposób, w jaki powstaje materia - co najbardziej nas interesuje.

Jest dostępny pierwszy tryptyk od maja 2020:

1. Kryształowe Źródło Świata Człowieczego - opowieść o sercu - projektancie naszego planu życia, i umyśle - wykonawcy tego planu. Jak razem współdziałają i co przeszkadza nam widzieć nasze życie szczęśliwym i takim je budować. Obrazuje jak widzimy i czujemy nasze największe skrajności: czerń i biel, kobiecość i męskość, działanie i bezruch, z punktu widzenia obecnej cywilizacji.

2. Fluorytowy Kryształ - wzorzec dobrobytu - oktaedr jako wzorzec tworzenia się życia na Ziemi w pełnym przepływie, naturalnej obfitości. Nasze ciało i budowa eteryczna jest oparta na krysztale fluorytu i daje on nam konkretne wskazówki jak mamy rozumieć projektowanie sercem i materializowanie umysłem. Zrozumienie daje świadomość, która tworzy. Tworzy poprzez siebie samą. 

3. Złoto, słońce i pomarańcze - sens życia zapisany w kamieniu - budowanie materii i naszego życie jako człowieka społecznego. Budowanie energii męskiej, śledzenie wzorca mężczyzny - dziecka i mędrca w każdym człowieku. Nowy wzorzec energii męskiej, współdziałanie skrajnych pierwiastków i wspólna materializacja projektu serca. Dynamika, radość, słońce, pęd, tworzenie, działanie, lekkość, prostota i bezpośredniość - nasza natura. 

 Niezwykłym darem od świata jest połączenie słów pola kryształowego ze zdjęciami i grafiką książeczek. Tak idealnie dobrany materiał wspólnego tworzenia wielu kobiet daje nieprawdopodobnie fascynujące dzieło Piękna, Mądrości pola i słodkiego, prostego Dobra życia.

Zachwycając się obrazami i formą dzieła otwieramy swoje serca szeroko i ze wzruszeniem. Niech świat daje nam wszelkie zasoby do tworzenia rzeczy zachwycających i poruszania naszych serc. Cieszmy się nawzajem sobą i materią Ziemi.

Do każdej serii załączone są medytacje, które pojawiły się w czasie spotkań kryształowych i zachwyciły wszystkich, ze mną na czele! :) Mam nadzieję, że wprowadzą w nas spokój i zachwyt nad prostotą i dobrem życia, obojętne w jakim czasie przychodzi żyć człowiekowi. Uczą słuchania przestrzeni...

Książeczki mają wspólne pudełeczko dla każdych 3 szt tryptyków i ten piękny zestaw to z pewnością majstersztyk sztuki graficznej i fotografii artystycznej studia Lili Projekt.
Z całego serca dziękuję przestrzeni, ze nas ze sobą poznała i daje sposobność na tak niezwykłe wspólne tworzenie! Dziękuję za wszelkie wsparcie i popędzanie do pisania, książeczki te powstają na Waszą prośbę i zamówienie do świata. Miło mi je realizować i spożytkować tym samym swoje umiejętności oraz miłość do pisania.

Serce wie.

Już mamy też drugi Tryptyk Kryształowy:

1. Zdrowie - Zielona suknia Ziemi

2. Błękit - Niebiosa na Ziemi

3. Róże - Różane okulary relacji

Druga seria jest od razu wyposażona w nagrania medytacji na specjalnych nośnikach elektronicznych :)
wpłata promocyjna na całość - 100 zł z przesyłką - poproszę o adresy od razu, to ważne :)
plus wszelkie zasilenie powyżej dla dziewczyn na opłaty druku, grafiki i zdjęć, niech spływa na każdego dostatek :)
Na Was również niech nieustannie spływa dostatek i spokojne życie w Dobrobycie :)

Ciekawa jest kwota całości projektu.  66.600,00. Zastanawiałam się nad tym, czy ją w tej postaci umieścić... Taka dokładnie wyszła wyliczona liczba...
Posiałam więc aksamitki - wiemy jak działają w ogrodzie :) - i w trakcie wszystko się we mnie spokojnie ułożyło. 

Każda cząstka Ziemi służy do tworzenia materii żywej, czyli Dobra materialnego. Każdy symbol odtwarza ten proces tworzenia. Każda liczba ma swój sens i znaczenie w tymże tworzeniu Dobra. Jeśli wszystko tworzy życie, to wszystko jest dobre.

Dokładnie to jest przesłanie całego tryptyku. Wszystkich 3 części potrójnych, a nawet 13 części... choć jeszcze nie wiem jak całość będzie wyglądać, i dobrze. Można się przestać bać, spokojnie robić swoje ważne życiowe zamierzenia. Zawsze mamy wsparcie z naszego serca i planu duszy...

dalsza część na stronie :
http://krysztaloweswiaty.pl/artykuly/glebia-planu-duszy/

Rozpoczynam też na swoim profilu FB  - Katarzyna Bratumiła Baran - sprzedaż mandali osobistych z wpłatami na to konto Pomagam. Jeśli ktoś potrzebuje dla siebie zestawu, czy specjalnego minerału dla kogoś czy do domu (tak zwane serce domu) - zapraszam do kontaktu - 509 089 083.

Zapraszam też do konsultacji i czytania pola kryształowego http://krysztaloweswiaty.pl/odczyty-pola-krysztalowego/

oraz spotkań warsztatowych  :)

http://krysztaloweswiaty.pl/artykuly/warsztaty-swiadomosci-diamentowej-w-krysztale/

wszelkie zajęcia zasilają nasz projekt i szybko zbierze się założona kwota :)

*******************************

http://krysztaloweswiaty.pl/sklep/

Zapraszam serdecznie i wdzięczna jestem za każdą formę wsparcia, ma to dla mnie ogromne znaczenie. Życiowe.

Na bieżąco będę Was informować o wszelkich nowych działaniach.

Serdecznie pozdrawiam i do miłego!

Kasia:)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Baran - awatar

  Katarzyna Baran

  29.06.20
  29.06.20

  Kilka słów o mowie kamienia, jej tajemnicy i jej odkryciach na nasz czas. Wszelkie te przekazy załączam w nowych albumikach, trzy są już gotowe, a następne się piszą :)

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.12.20
  15.12.20

  dziękuję za o co robisz, podaję swój adres: Tomasz Czarski ul.Jana Baudouina de Courtneay 15 51-606 Wrocław pozdrawiam ciepło Kasiu

  • Katarzyna Baran - awatar

   Katarzyna Baran - Organizator zbiórki

   15.12.20
   15.12.20

   serdecznie dziękuję! :) podaj proszę jeszcze adres mailowy i telefon, są potrzebne do wypełnienia druku w paczkoamacie, tak najszybciej wyślę :)

 • Anna Nowek - awatar

  Anna Nowek

  06.12.20
  06.12.20

  ❤❤❤

 • Ania Szeliga - awatar

  Ania Szeliga

  05.12.20
  05.12.20

  Adres: Kinga Ania Jamrozik Ul. Bieżanowska 263 30-856 Kraków Tel 509 468 568

 • Joanna Szadkowska - awatar

  Joanna Szadkowska

  02.12.20
  02.12.20

  :*

 • Agis Wojciechowska - awatar

  Agis Wojciechowska

  20.11.20
  20.11.20

  Gratuluję i pozdrawiam Cię, kochana

65 877 zł z 99 900 zł (Cel)
Wpłaciły 223 osoby
Wpłać teraz
 
Katarzyna Baran - awatar

Katarzyna Baran

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 223

Agnieszka Zasada - awatar
Agnieszka Zasada
135
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
734
Karolina Zdrada - awatar
Karolina Zdrada
172
Teresa Krzywicka - awatar
Teresa Krzywicka
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anna Bac - awatar
Anna Bac
399
Anetta - awatar
Anetta
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
172
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
180

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij