Zbiórka Kryształowe Drogi - druk - miniaturka zdjęcia

Kryształowe Drogi - druk

Kryształowe Drogi - druk

25 791 zł z 66 600 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób
Wpłać teraz
 
Katarzyna Baran - awatar

Katarzyna Baran

Organizator zbiórki

Nazywam się Katarzyna Bratumiła Baran i od 10 lat badam intensywnie Naturę i połączonego z nią człowieka.  Kilka słów więcej o mnie - na mojej stronie, a tutaj przechodzimy do rzeczy samej.    http://krysztaloweswiaty.pl/

Czytanie pola kryształowego i przekazanie tego w prostych słowach to moja droga do poznania Natury. Natury, która jest bezpieczna i opowiada nam o jej prostych mechanizmach tworzenia życia. Naszego życia. Widząc taką prostotę i opiekę Tworzenia nabieramy odwagi i spokoju. Wiemy, czujemy i mamy wielkie zaufanie, że wszystko się właściwie i dobrze układa.

Zapraszam Was do wsparcia wydania całorocznego projektu 2020 - Opowieści z naszej Macierzy Kryształowej. 

Natura nam o tym wszystkim opowiada, zapisałam to pilnie i podaję w najpiękniejszej formie jaka przez nas mogła przepłynąć :) Są to wieści z Was, waszych zapisów tego co w naszych sercach gra, co chcemy stworzyć jako społeczeństwo.

Mam nadzieję, że bardzo wiernie przekazuję te treści, niewiele wprowadzając swojego filtra. Staram się być w tym jak najbardziej przezroczysta i niewidoczna. Widoczne są tylko prawa życia i wzajemne połączenia Istot Żywych. Każde
z tych zdań miesiącami potwierdzały się w polach wielu osób, setek ludzi.  
Poznając naszą naturę i sposób działania pól kryształowych jesteśmy osobą o większym już poziomie zrozumienia siebie, życia i spokoju serca. Słowa dobrane są w tekstach w bardzo specjalny sposób.To słowa pochodzące  z naszych pól kryształowych, mówiące o zasadach działania życia na Ziemi.
O zasadach, na jakich oparte jest tworzenie czasu i przestrzeni, tkania życia w energii, projektach Macierzy i materii planety. A w szczególności sposób, w jaki powstaje materia - co najbardziej nas interesuje.

Jest dostępny pierwszy tryptyk od maja 2020:

1. Kryształowe Źródło Świata Człowieczego - opowieść o sercu - projektancie naszego planu życia, i umyśle - wykonawcy tego planu. Jak razem współdziałają i co przeszkadza nam widzieć nasze życie szczęśliwym i takim je budować. Obrazuje jak widzimy i czujemy nasze największe skrajności: czerń i biel, kobiecość i męskość, działanie i bezruch, z punktu widzenia obecnej cywilizacji.

2. Fluorytowy Kryształ - wzorzec dobrobytu - oktaedr jako wzorzec tworzenia się życia na Ziemi w pełnym przepływie, naturalnej obfitości. Nasze ciało i budowa eteryczna jest oparta na krysztale fluorytu i daje on nam konkretne wskazówki jak mamy rozumieć projektowanie sercem i materializowanie umysłem. Zrozumienie daje świadomość, która tworzy. Tworzy poprzez siebie samą. 

3. Złoto, słońce i pomarańcze - sens życia zapisany w kamieniu - budowanie materii i naszego życie jako człowieka społecznego. Budowanie energii męskiej, śledzenie wzorca mężczyzny - dziecka i mędrca w każdym człowieku. Nowy wzorzec energii męskiej, współdziałanie skrajnych pierwiastków i wspólna materializacja projektu serca. Dynamika, radość, słońce, pęd, tworzenie, działanie, lekkość, prostota i bezpośredniość - nasza natura. 

 Niezwykłym darem od świata jest połączenie słów pola kryształowego ze zdjęciami i grafiką książeczek. Tak idealnie dobrany materiał wspólnego tworzenia wielu kobiet daje nieprawdopodobnie fascynujące dzieło Piękna, Mądrości pola i słodkiego, prostego Dobra życia.

Zachwycając się obrazami i formą dzieła otwieramy swoje serca szeroko i ze wzruszeniem. Niech świat daje nam wszelkie zasoby do tworzenia rzeczy zachwycających i poruszania naszych serc. Cieszmy się nawzajem sobą i materią Ziemi.

Do każdej serii załączone są medytacje, które pojawiły się w czasie spotkań kryształowych i zachwyciły wszystkich, ze mną na czele! :) Mam nadzieję, że wprowadzą w nas spokój i zachwyt nad prostotą i dobrem życia, obojętne w jakim czasie przychodzi żyć człowiekowi. Uczą słuchania przestrzeni...

Książeczki mają wspólne pudełeczko dla każdych 3 szt tryptyków i ten piękny zestaw to z pewnością majstersztyk sztuki graficznej i fotografii artystycznej studia Lili Projekt.
Z całego serca dziękuję przestrzeni, ze nas ze sobą poznała i daje sposobność na tak niezwykłe wspólne tworzenie! Dziękuję za wszelkie wsparcie i popędzanie do pisania, książeczki te powstają na Waszą prośbę i zamówienie do świata. Miło mi je realizować i spożytkować tym samym swoje umiejętności oraz miłość do pisania.

Serce wie.

Wchodzi do druku drugi Tryptyk Kryształowy:

1. Zdrowie - Zielona suknia Ziemi

2. Błękit - Niebiosa na Ziemi

3. Róże - Różane okulary relacji

Druga seria będzie od razu wyposażona w nagrania medytacji na specjalnych nośnikach elektronicznych :)
wpłata promocyjna na całość - 99 zł z przesyłką - poproszę o adresy od razu, to ważne :)
plus wszelkie zasilenie powyżej dla dziewczyn na opłaty druku, grafiki i zdjęć, niech spływa na każdego dostatek :)
Na Was również wraz z tymi pięknymi przekazami od kamieni i od Was :)

Ciekawa jest kwota całości projektu.  66.600,00. Zastanawiałam się nad tym, czy ją w tej postaci umieścić... Taka dokładnie wyszła wyliczona liczba...
Posiałam więc aksamitki - wiemy jak działają w ogrodzie :) - i w trakcie wszystko się we mnie spokojnie ułożyło. 

Każda cząstka Ziemi służy do tworzenia materii żywej, czyli Dobra materialnego. Każdy symbol odtwarza ten proces tworzenia. Każda liczba ma swój sens i znaczenie w tymże tworzeniu Dobra. Jeśli wszystko tworzy życie, to wszystko jest dobre.

Dokładnie to jest przesłanie całego tryptyku. Wszystkich 3 części potrójnych, a nawet 13 części... choć jeszcze nie wiem jak całość będzie wyglądać, i dobrze. Można się przestać bać, spokojnie robić swoje ważne życiowe zamierzenia. Zawsze mamy wsparcie z naszego serca i planu duszy...

dalsza część na stronie :
http://krysztaloweswiaty.pl/artykuly/glebia-planu-duszy/

Rozpoczynam też na swoim profilu FB  - Katarzyna Bratumiła Baran - sprzedaż mandali osobistych z wpłatami na to konto Pomagam. Jeśli ktoś potrzebuje dla siebie zestawu, czy specjalnego minerału dla kogoś czy do domu (tak zwane serce domu) - zapraszam do kontaktu - 509 089 083.

Zapraszam też do konsultacji i czytania pola kryształowego http://krysztaloweswiaty.pl/odczyty-pola-krysztalowego/

oraz spotkań warsztatowych  :)

http://krysztaloweswiaty.pl/artykuly/warsztaty-swiadomosci-diamentowej-w-krysztale/

wszelkie zajęcia zasilają nasz projekt i szybko zbierze się założona kwota :)

*******************************

http://krysztaloweswiaty.pl/sklep/

Zapraszam serdecznie i wdzięczna jestem za każdą formę wsparcia, ma to dla mnie ogromne znaczenie. Życiowe.

Kolejne tryptyki będę opisywać na bieżąco i zapraszać we wrześniu, a w listopadzie do księgi kamieni 2020.

Właśnie w listopadzie całość roku podsumujemy księgą "Mowa Kamienia", która poniesie przepiękne opisy i przesłania od kryształów i minerałów Ziemi.  Długo wyczekiwane wydanie.

Wielkie wydanie!

Na bieżąco będę Was informować o wszelkich nowych działaniach.

Serdecznie pozdrawiam i do miłego!

Kasia:)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Katarzyna Baran - awatar

  Katarzyna Baran

  29.06.20
  29.06.20

  Kilka słów o mowie kamienia, jej tajemnicy i jej odkryciach na nasz czas. Wszelkie te przekazy załączam w nowych albumikach, trzy są już gotowe, a następne się piszą :)

Komentarze


 • Joanna Szadkowska - awatar

  Joanna Szadkowska

  17.06.20
  17.06.20

  Abyśmy mogli cieszyć się kolejnym wspaniałym tryptykiem 💕 💕 💕

 • Joanna Szadkowska - awatar

  Joanna Szadkowska

  17.06.20
  17.06.20

  Niech się materializuje kolejny tryptyk ❤️ 💙💚 Żebyśmy mogli już się nim cieszyć :)

 • Karol - awatar

  Karol

  05.06.20
  05.06.20

  niech wspiera i chroni Cię wszelka natura, niech Twój umysł będzie zawsze klarowny a działania skuteczne, z pożytkiem dla wszystkich; wszystkiego co najlepsze na każdym poziomie;

 • Katarzyna Wędzińska - awatar

  Katarzyna Wędzińska

  29.04.20
  29.04.20

  Poruszające piękno Twoich uczuć i mądrości przelane słowami na papier niech się ziści!!!

25 791 zł z 66 600 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób
Wpłać teraz
 
Katarzyna Baran - awatar

Katarzyna Baran

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 90

Monika Janigacz - awatar
Monika Janigacz
100
Joanna Żaja-Maciejewska - awatar
Joanna Żaja-Maciejewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Marzena Ikrzyńska - awatar
Marzena Ikrzyńska
88
Marek Dondela - awatar
Marek Dondela
757
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
154
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
330
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
45
Elżbieta Wiśniewska -Poznań -warsztat Świadomości Diamentowej - awatar
Elżbieta Wiśniewska -Poznań -warsztat Świadomości Diamentowej
250
Natalia Romashkin - awatar
Natalia Romashkin
145

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij