Zbiórka Pomoc w leczeniu padaczki - zdjęcie główne

Pomoc w leczeniu padaczki

0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Jolanta Kopeć - awatar

Jolanta Kopeć

Organizator zbiórki

Jakub urodził się 08.03.2009 z zespołem Downa (Trisomia 21). Z czasem stwierdzono również niedoczynność tarczycy,hypokalcemie i zaćmę w lewym oku. Do pierwszego roku życia rozwijał się bezproblemowo.Jednak nasza radość nie trwała długo.

Kubuś dostał pierwszego ataku epilepsji,stracił przytomność i przestał oddychać..jedynie dzięki szybko przeprowadzonej resuscytacji udało nam się go uratować.

Lekarze zdiagnozowali u niego Zespół Lennoxa-Gastauta. Zespół padaczkowy o ciężkim przebiegu. Charakteryzujący się opóźnieniem rozwoju umysłowego, lekoopornymi napadami padaczkowymi. Jednak w ciągu pierwszego roku leczenia udało nam się powstrzymać napady niestety jak się później okazało nie na długo...

W 2016 napady wróciły ze zdwojoną siłą,zaczął się regres Kuba przestał chodzić,mówić,nie przyjmował jedzenia. Dziennie dochodziło do ponad 100 napadów. 

Dotychczasowe leczenie w Szpitalu Wojewódzkim w Rzeszowie nie przynosi żadnych rezultatów,stan wręcz się pogarsza a ataki ciągle się nasilają. Kubuś wymaga całodobowej opieki. Dużą nadzieją dla nas jest leczenie w prywatnej Klinice Neuronek w Warszawie gdzie pracuje Doktor Marek Bachański który specjalizuje się w leczeniu padaczki opornej na leki a dodatkowo specjalny turnus rehabilitacyjny dla dzieci z epilepsją. Niestety syna wychowuję samotnie z jego starszym bratem i nie stać nas na tak duży wydatek. Prosimy więc o każdą złotówkę która może przybliżyć nas do tego celu i polepszyć stan zdrowia Kubusia.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Jolanta Kopeć - awatar

Jolanta Kopeć

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij