Zbiórka Pomoc w leczeniu padaczki - miniaturka zdjęcia

Pomoc w leczeniu padaczki

Zbiórka Pomoc w leczeniu padaczki - zdjęcie główne

Pomoc w leczeniu padaczki

0 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Jolanta Kopeć - awatar

Jolanta Kopeć

Organizator zbiórki

Jakub urodził się 08.03.2009 z zespołem Downa (Trisomia 21). Z czasem stwierdzono również niedoczynność tarczycy,hypokalcemie i zaćmę w lewym oku. Do pierwszego roku życia rozwijał się bezproblemowo.Jednak nasza radość nie trwała długo.

Kubuś dostał pierwszego ataku epilepsji,stracił przytomność i przestał oddychać..jedynie dzięki szybko przeprowadzonej resuscytacji udało nam się go uratować.

Lekarze zdiagnozowali u niego Zespół Lennoxa-Gastauta. Zespół padaczkowy o ciężkim przebiegu. Charakteryzujący się opóźnieniem rozwoju umysłowego, lekoopornymi napadami padaczkowymi. Jednak w ciągu pierwszego roku leczenia udało nam się powstrzymać napady niestety jak się później okazało nie na długo...

W 2016 napady wróciły ze zdwojoną siłą,zaczął się regres Kuba przestał chodzić,mówić,nie przyjmował jedzenia. Dziennie dochodziło do ponad 100 napadów. 

Dotychczasowe leczenie w Szpitalu Wojewódzkim w Rzeszowie nie przynosi żadnych rezultatów,stan wręcz się pogarsza a ataki ciągle się nasilają. Kubuś wymaga całodobowej opieki. Dużą nadzieją dla nas jest leczenie w prywatnej Klinice Neuronek w Warszawie gdzie pracuje Doktor Marek Bachański który specjalizuje się w leczeniu padaczki opornej na leki a dodatkowo specjalny turnus rehabilitacyjny dla dzieci z epilepsją. Niestety syna wychowuję samotnie z jego starszym bratem i nie stać nas na tak duży wydatek. Prosimy więc o każdą złotówkę która może przybliżyć nas do tego celu i polepszyć stan zdrowia Kubusia.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Jolanta Kopeć - awatar

Jolanta Kopeć

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij