Zbiórka Pomoc w leczeniu padaczki - miniaturka zdjęcia

Pomoc w leczeniu padaczki

Zbiórka Pomoc w leczeniu padaczki - zdjęcie główne

Pomoc w leczeniu padaczki

0 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Jolanta Kopeć - awatar

Jolanta Kopeć

Organizator zbiórki

Jakub urodził się 08.03.2009 z zespołem Downa (Trisomia 21). Z czasem stwierdzono również niedoczynność tarczycy,hypokalcemie i zaćmę w lewym oku. Do pierwszego roku życia rozwijał się bezproblemowo.Jednak nasza radość nie trwała długo.

Kubuś dostał pierwszego ataku epilepsji,stracił przytomność i przestał oddychać..jedynie dzięki szybko przeprowadzonej resuscytacji udało nam się go uratować.

Lekarze zdiagnozowali u niego Zespół Lennoxa-Gastauta. Zespół padaczkowy o ciężkim przebiegu. Charakteryzujący się opóźnieniem rozwoju umysłowego, lekoopornymi napadami padaczkowymi. Jednak w ciągu pierwszego roku leczenia udało nam się powstrzymać napady niestety jak się później okazało nie na długo...

W 2016 napady wróciły ze zdwojoną siłą,zaczął się regres Kuba przestał chodzić,mówić,nie przyjmował jedzenia. Dziennie dochodziło do ponad 100 napadów. 

Dotychczasowe leczenie w Szpitalu Wojewódzkim w Rzeszowie nie przynosi żadnych rezultatów,stan wręcz się pogarsza a ataki ciągle się nasilają. Kubuś wymaga całodobowej opieki. Dużą nadzieją dla nas jest leczenie w prywatnej Klinice Neuronek w Warszawie gdzie pracuje Doktor Marek Bachański który specjalizuje się w leczeniu padaczki opornej na leki a dodatkowo specjalny turnus rehabilitacyjny dla dzieci z epilepsją. Niestety syna wychowuję samotnie z jego starszym bratem i nie stać nas na tak duży wydatek. Prosimy więc o każdą złotówkę która może przybliżyć nas do tego celu i polepszyć stan zdrowia Kubusia.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Jolanta Kopeć - awatar

Jolanta Kopeć

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij