Zbiórka Cieplejsza zima dla Pani Jasi - miniaturka zdjęcia

Cieplejsza zima dla Pani Jasi

Zbiórka Cieplejsza zima dla Pani Jasi - zdjęcie główne

Cieplejsza zima dla Pani Jasi

0 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Jacek Krzywicki - awatar

Jacek Krzywicki

Organizator zbiórki

Postanowiłem zamieścić zbiórkę dla Pani Jasi, mimo zrozumienia iż osoby starsze coraz mniej znaczą w tym świecie, szczególnie naszym kraju. Budynek nie należy do osoby prywatnej, remontu nie widział od lat i na to się nie zanosi. Sam budynek w gruncie rzeczy można zaliczyć do zabytku. Pani Jasia choruję na zaawansowaną boleriozę, choroby naczyniowe, zapalenie stawów i inne. Radzi sobie jak radzi. Nie stać ją na mieszkanie, czy normalny remont a żyć trzeba. Jestem jej kuzynem i lubię kobitę, jak ma siłe zbiera zioła i inne, co później przydaję się na zimę i nie tylko. A zna się na tym jak mało kto.

Kobietka co ma to się podzieli, normalny człowiek. Jeśli nazbiera się kwotę 100, 200 zł to kupi się trochę opału na zimę. Cel zbiórki to ocieplenie pianą ( co będzie tańsze), wymiana rynien albo wymiana okien. Okres przed zimowy więcej budowlańców wolnych, napewno teraz można taniej . Kiedyś może coś się odłoży to piec się wstawi bo ten co jest u Pani Jasi już dawne czasy pamięta.

Rozumiem że są ważniejsze zbiórki ludzie bardziej potrzebujący. Jednakże jedni zbierają na hobby, pasje a dla Pani Jasi potrzebny jest tylko albo aż ciepły kawałek miejsca do życia.  A dla 60-latki jest to dość ważne

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Jacek Krzywicki - awatar

Jacek Krzywicki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij