Zbiórka Cieplejsza zima dla Pani Jasi - miniaturka zdjęcia

Cieplejsza zima dla Pani Jasi

Zbiórka Cieplejsza zima dla Pani Jasi - zdjęcie główne

Cieplejsza zima dla Pani Jasi

0 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Jacek Krzywicki - awatar

Jacek Krzywicki

Organizator zbiórki

Postanowiłem zamieścić zbiórkę dla Pani Jasi, mimo zrozumienia iż osoby starsze coraz mniej znaczą w tym świecie, szczególnie naszym kraju. Budynek nie należy do osoby prywatnej, remontu nie widział od lat i na to się nie zanosi. Sam budynek w gruncie rzeczy można zaliczyć do zabytku. Pani Jasia choruję na zaawansowaną boleriozę, choroby naczyniowe, zapalenie stawów i inne. Radzi sobie jak radzi. Nie stać ją na mieszkanie, czy normalny remont a żyć trzeba. Jestem jej kuzynem i lubię kobitę, jak ma siłe zbiera zioła i inne, co później przydaję się na zimę i nie tylko. A zna się na tym jak mało kto.

Kobietka co ma to się podzieli, normalny człowiek. Jeśli nazbiera się kwotę 100, 200 zł to kupi się trochę opału na zimę. Cel zbiórki to ocieplenie pianą ( co będzie tańsze), wymiana rynien albo wymiana okien. Okres przed zimowy więcej budowlańców wolnych, napewno teraz można taniej . Kiedyś może coś się odłoży to piec się wstawi bo ten co jest u Pani Jasi już dawne czasy pamięta.

Rozumiem że są ważniejsze zbiórki ludzie bardziej potrzebujący. Jednakże jedni zbierają na hobby, pasje a dla Pani Jasi potrzebny jest tylko albo aż ciepły kawałek miejsca do życia.  A dla 60-latki jest to dość ważne

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Jacek Krzywicki - awatar

Jacek Krzywicki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij