Zbiórka Lek na wagę życia, rak prostaty - miniaturka zdjęcia

Lek na wagę życia, rak prostaty Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Lek na wagę życia, rak prostaty - zdjęcie główne

Lek na wagę życia, rak prostaty

100 zł  z 168 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Czarek Wrona - awatar

Czarek Wrona

Organizator zbiórki

Witam wszystkich, potrzebuje wsparcia dla mojego taty, celem zbiórki jest lek o nazwie - Abirateron


Spróbuję nakreślić troszeczkę Państwu historię abyście mogli zrozumieć sytuację.

Nazywam się Czarek, w wieku 7 lat zawalił się mój świat. Moja mama zmarła na raka płuc. Był to najgorszy moment w moim życiu, całe dzieciństwo obwiniałem siebie za to co się stało, a powodem było to że nie byłem w stanie pomóc. Dobijało mnie przez lata że nie mogłem nic zrobić w kierunku wsparcia rodziców. Tata dosłownie wsadzał  wszystkie pieniądze w leczenie mamy, próbował rozmaitych rzeczy. Mama mimo to że walczyła, to skutek nie był taki jaki bym chciał.. przegrała z rakiem i odeszła

Tata od 3 lat walczy z nowotworem. 

W 2016 roku przechodził przez radioterapię, skutek tego był tragiczny. Pierwszy raz w życiu widziałem ojca w tak słabym stanie kondycyjnym. Widać było osłabienie, pojawiły się skutki uboczne ze zmiennością temperatury ciała, nagłe skoki ciśnienia, problemy z oddychaniem, stany lękowe, depresja, z czasem przerzuty raka na kości.

W ostatnich dniach dostałem telefon z rana z prośbą o pomoc, z początku myślałem że chodzi o jakąś przysługę. Po chwili usłyszałem że tata potrzebuje 14000zł miesięcznie. Głównym celem jest lek (Abirateron) - blokowanie produkcji testosteronu, wyczyszczenie z organizmu ponieważ jest pożywką dla nowotworu. Niestety organizm jest na tyle sprytny że znajduje nowe sposoby produkowania i nowotwór się odradza. 

Tata próbował ubiegać się o refundowanie leku lecz stopień zaawansowania nowotworu w skali od 1-10 wynosi 10, co z automatu przekreśla mojego tatę. Lek jest refundowany jedynie dla ludzi z poziomem maksymalnie 7. 

Nie jestem w stanie opisać tego słowami, jak się czuję w obecnej sytuacji. Potrzebuję waszej pomocy. Przez całe życie, gdy brakowało mamy tata stawał na czele aby zapewnić naszej rodzinie wszystko co można nazwać domem. Zawsze mogłem na niego liczyć, uczył mnie jak żyć i nie mogę narzekać w sposób w jaki mnie wychował. Jest dla mnie kimś więcej niż "tatą" i w moim obowiązku leży aby go teraz wspierać, tak jak on to robił przez całe moje życie. 

Niestety jestem zmuszony porzucić wszystko w Polsce, dosłownie wszystko. Jestem zobowiązany wyjechać za granicę aby zarobić na lek. Wiem że tata nie zarobi takich pieniędzy na leczenie, wiem również że lek nie pomoże mu zwalczyć raka. Kosztem mojego czasu może żyć dłużej, tak aby mógł dalej spędzać czas ze swoimi wnukami, rodziną oraz bliskimi mu osobami. A dzięki wam będzie mi łatwiej to zrealizować

Z góry dziękuję wszystkim za każdą złotówkę i wsparcie. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
100 zł  z 168 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Czarek Wrona - awatar

Czarek Wrona

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij