Zbiórka Dla dzielnej Kasi i jej dzieci - miniaturka zdjęcia

Dla dzielnej Kasi i jej dzieci Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dla dzielnej Kasi i jej dzieci - zdjęcie główne

Dla dzielnej Kasi i jej dzieci

38 886 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 982 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Myśko - awatar

Karolina Myśko

Organizator zbiórki

Kasie poznałam na jednej z grup facebookowych. Prosiła o modlitwę za swoją córeczkę, która od urodzenia choruje na nowotwór złośliwy kości ogonowi krzyżowej. Od pierwszych dni życia przebywają w szpitalu na oddziale onkologicznym. Mała przeszła poważna operacje, jest na chemii, która cieżko znosi. Ma poważne powikłania po lekach, biegunki które doprowadzają do odparzeń pupy i wymioty przez które powstają jej afty ropne w buźce. 


Kasia w domu ma jeszcze synka, który na nią czeka i tęskni. Mały ma dwa latka, opiekują się nim dziadkowie. Synek chciałby mieć mamę i siostrę przy sobie, ale jest to niemożliwe. Kasia z córka wychodzą na krótkie przepustki między chemiami. 


Pare dni temu wydarzyła się straszna rzecz, Kasia straciła wiarę w Boga i wszystko co dobre. 

.” We wtorek  byli u lekarza, który  stwierdził, że ma angine . Gorączka nadal się utrzymywała i spadała - dostał antybiotyk .  W czwartek zaczął płytko oddychac. Mąż pojechał z siostrą i nim do szpitala podejrzewali sepse.  Natychmiast do prokocimia i jednak się okazało że to zapalenie mięśnia sercowego”

Jej synek trafił do szpitala w krytycznym stanie.  Przyjęto go na oddział Intensywnej Terapii i po szczegółowych badaniach okazało się, ze mały ma zapalenia mięśnia sercowego. W tej chwili jest w stanie krytycznym, podłączony do respiratora . 

„Stan Danielka nadal jest ciężki. Lekarze zdecydowali ze podłączą go do respiratora aby się nie męczył. Dodatkowo robi sie niewydolnośc płuc.Dostaje środki zobojetniajace aby spał.  Parametry Ma odrobinę lepsze ale nadal stan bardzo ciężki.
W kazdej chwili moze być podłączony do krążenia pozaustrojowego!!!

Walcz nasz wojowniku!!!
Modlimy się nadal !!!” 

Pisze Katarzyna Zaucha  na swoim Facebooku. 

Danielek i Elenka przebywają w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. Synek na oddziale intensywnej Terapii a córka na oddziale hematologiczno-onkologicznym. 

Dwójka dzieci w tym samym szpitalu  i wykończona do granic możliwości mama, która biega między oddziałami do swoich dzieci. Rozdarte serce, ból i szukanie odpowiedzi dlaczego ??? 

Zakładam zbiórkę właśnie dla nich, dlatego ze trzeba im pomoc. 


p.s 

Zbiórka przekroczyła kwotę w parę godzin, działamy dalej.!!! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Iwona - awatar

  Iwona

  12.08.2019
  12.08.2019

  Dużo zdrówka Niech Bóg nad Wami czuwa ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.07.2019
  22.07.2019

  Trzymam kciuki za dzieci żeby wyzdrowiały

 • Piter - awatar

  Piter

  07.07.2019
  07.07.2019

  All the best from uk

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.06.2019
  29.06.2019

  Powodzenia. Trzymam kciuki za dzieci żeby było lepiej

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.06.2019
  27.06.2019

  Wszystkiego dobrego! Zaufaj Bogu i wierz tylko a On się wszystkim zajmuje!

38 886 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 982 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Myśko - awatar

Karolina Myśko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 982

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra Skowron - awatar
Aleksandra Skowron
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Iwona - awatar
Iwona
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Magda - awatar
Magda
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij