Zbiórka Milka kocia kaleka - zdjęcie główne

Milka kocia kaleka

605 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Milka cudna kaleka koteczka z wiejskiej rzeczywistości.
 Koteczka trafiła do nas z powodu kalectwa łapki przedniej, która w wyniku starego wybicia stawu nastąpiły przykurcze i zanik mięśnia w tej części łapy kotka w wyniku bólu nie obciążała łapki i przykurczała, doszło d dysfunkcji stawu, który „ustawił” się prawie w poprzek,

 Kotka była pozbawiona bieżącej opieki, niewysterylizowana i z „wiszącą” straszną łapką przednią z objawami bólowymi groziła jej amputacja podjęliśmy działania ratowania łapki 


 Kotka przeszła wielotygodniową rehabilitacje masaże i naświetlania, laser, prowadzone przez rehabilitantkę nie przyniosły jednak oczekiwanego efektu, ale poprawiły stan kondycyjny łapy mimo wszystko konieczna była operacja.  

Podczas operacji wstawiono blaszkę prostująca staw przymocowana na śrubki zegarmistrzowska robota chirurg.


Koteczka jest pięknym cudem kocim aniołem wszystko znosiła dzielnie i z wielka cierpliwością i zrozumieniem ( eee J w ortezie nie chciała chodzić… i skutecznie notorycznie ściągała pokazując dumnie zdeterminowanej wolontariuszce, że znowu mi się udało mimo twoich przemyślnych montaży J

Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na zapłacenie faktur za leczenie Milki

Konsultacje chirurgiczno ortopedyczna, wielokrotne zdjęcia rtg, operacja. Koszty opieki nad Milką to ponad 2, 500 zł

Prosimy o udostępnianie
 Prosimy Was o wsparcie materialne

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Marta - awatar

  Marta

  11.09.2019
  11.09.2019

  Kochana, trzymamy za Ciebie kciuki i łapki ;*

 • Ewa P-F - awatar

  Ewa P-F

  28.08.2019
  28.08.2019

  Zdrowiej Kiciu😘

605 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 20

Marta - awatar
Marta
50
Anna Kostecka - awatar
Anna Kostecka
10
Aga m - awatar
Aga m
10
Ewa P-F - awatar
Ewa P-F
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Joanna Z. - awatar
Joanna Z.
20
magda - awatar
magda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Megi - awatar
Megi
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij