Zbiórka nowe życie w nowym mieście - zdjęcie główne

nowe życie w nowym mieście

0 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Sitko - awatar

Beata Sitko

Organizator zbiórki

Dzień dobry. Nie wiem jak zacząć, czuję się podle. Wiem że każdy ma problemy i może każdy potrafi wygrać z nimi ale ja nie radzę sobie. Wiem też że dla wielu ludzi powierzchowność jest najważniejsza, jesli widzi taki ktoś zadbaną kobietę to na pewno w jego oczach jest to osoba szczęśliwa bez ciężkiej przeszłości. Bo śmiech, utrzymanie dobrego wygladu jest tylko dla ludzi bez problemów. Opowiem wam moją historię w skrócie. Urodziłam się w małej miejscowości. Moi rodzice się rozstali. Pamiętam jak tato zabrał mnie na spacer powiedział że mnie kocha a wieczorem po dużej awanturze wyjechał. Mama stale robila awantury tacie, często piła, potrafiła zrobić kłótnię o to że auto się zepsuło i ona musi isc na piechotę. Po rozwodzie (miałam w tedy 7lat) mama zaczęła pić, cały gniew przeniosła na mnie, nie raz dostawałam lanie.Dopiero w liceum nauczyciele zauważyli że zasłaniam dłońmi twarz gdy ktoś podniesie rękę przy mnie. Moja mama była wzywana do szkoly gdzie była ciepła, miła, tuliła mnie,a moje zachowanie zwalała na brak ojca. Mama stale mówiła mi że jestem zerem, nikim, że żałuję że nie umarłam, pamiętam jak biła mnie psią smyczą gdy dostawałam trójki ze sprawdzianów. Po liceum wymeldowała mnie mówiąc że to nie mój dom a ja jej tylko przeszkadzam. Kilka razy gdy była pijana to zadzwoniła na policje która mnie wyrzucała z domu. Spędziłam kilka nocy po piwnicach. W końcu znalazłam pracę ale wyrzucili mnie z niej bo ktoś tam znał moją mame a ona nagadała że jestem narkomanką. Co jest bujdą, ja nawet alkoholu nie pije. Nie umiem poradzić sobie z przeszłością, boję się wszystkiego, mało sypiam, budzę się często i czuję że muszę uciekać, nie umiem rozmawiać z ludzmi, boje się że mnie wyśmieją, zwyzywają. Stale od innych słyszę że jestem córka pijaczki. W mojej wiosce ciężko być anonimowym i gdzie nie pójdę tam ktoś śmieje się ze mnie. Próbowałam pokazać innym że matka mnie bije, że stale mowi mi ze jestem smieciem ale nikt nie wierzył a Ci którzy widzieli lub słyszeli co działo się u mojej mamy w domu mowili ze mi współczują i tyle. Muszę wyjechać stąd, zacząć żyć.Pragnę zacząć wszystko od nowa w dużym mieście, pójść do psychologa żeby wyjść z tego stany przygnębienia, pragnę uwierzyć ze też jestem fajna Błagam o pomoc finansową  wiem że to okropne co robie ale nie mam innego wyjścia. W wiosce w której mieszkam każdy zna moją mamę, każdy mnie zna, jest mało pracy. Znów musiałam wrócić mieszkać do matki. Wiem ze to ja jestem zła i pewnie zasłużyłam na taki los, mimo to proszę o pomoc.  Wiem że teraz będzie dobrze bo będę jej pomagać, gotować prać sprzątać i słuchać jakim śmieciem jestem a póżniej znów wróci pijana i mnie wyrzuci. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Sitko - awatar

Beata Sitko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij