Zbiórka Fafik - pies skazany na śmierć - miniaturka zdjęcia

Fafik - pies skazany na śmierć

Zbiórka Fafik - pies skazany na śmierć - zdjęcie główne

Fafik - pies skazany na śmierć

355 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 

"Błagam o pomoc, ten pies tam umrze"! Usłyszałam te słowa i mnie zmroziło... gdzie pies, jaki pies, co się dzieje?? W jednej w wielkopolskich wsi, schowany przed całym światem, w całkowitych ciemnościach, siedział ON - piękny czarny labrador, cierpiał w całkowitym milczeniu, nie wydawał z siebie głosu :( 

Jego "cudowny" pan zamknął go w ciemnej zimnej szopie, do jedynej dziury w jej drzwiach przyłożył deskę, na to cegłę, a na to jeszcze koło... Żeby nikt nie widział, żeby nikt nie słyszał, żeby nie można było dokarmić, pogłaskać, dotknąć... 

Zabrałyśmy go stamtąd natychmiast, jednakże Fafik potrzebuje szerokiej diagnostyki, ma problemy z tarczycą, stan zapalny... Przebywa obecnie w domu tymczasowym, socjalizuje się z człowiekiem i innymi psami... To fantastyczny, ufny psiak mimo tragedii jaka go spotkała... Błagam o pomoc dla niego!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
355 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Aleksandra Nie - awatar
Aleksandra Nie
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
AnaB - awatar
AnaB
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamila - awatar
Kamila
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ricpa - awatar
Ricpa
20
Joanna D - awatar
Joanna D
10
Ricpa - awatar
Ricpa
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij