Zbiórka Fafik - pies skazany na śmierć - zdjęcie główne

Fafik - pies skazany na śmierć

455 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

"Błagam o pomoc, ten pies tam umrze"! Usłyszałam te słowa i mnie zmroziło... gdzie pies, jaki pies, co się dzieje?? W jednej w wielkopolskich wsi, schowany przed całym światem, w całkowitych ciemnościach, siedział ON - piękny czarny labrador, cierpiał w całkowitym milczeniu, nie wydawał z siebie głosu :( 

Jego "cudowny" pan zamknął go w ciemnej zimnej szopie, do jedynej dziury w jej drzwiach przyłożył deskę, na to cegłę, a na to jeszcze koło... Żeby nikt nie widział, żeby nikt nie słyszał, żeby nie można było dokarmić, pogłaskać, dotknąć... 

Zabrałyśmy go stamtąd natychmiast, jednakże Fafik potrzebuje szerokiej diagnostyki, ma problemy z tarczycą, stan zapalny... Przebywa obecnie w domu tymczasowym, socjalizuje się z człowiekiem i innymi psami... To fantastyczny, ufny psiak mimo tragedii jaka go spotkała... Błagam o pomoc dla niego!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
455 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 17

Ewik - awatar
Ewik
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Aleksandra Nie - awatar
Aleksandra Nie
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
AnaB - awatar
AnaB
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamila - awatar
Kamila
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ricpa - awatar
Ricpa
20
Joanna D - awatar
Joanna D
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij