Zbiórka Pomóż złapać Nadję - miniaturka zdjęcia

Pomóż złapać Nadję

Zbiórka Pomóż złapać Nadję - zdjęcie główne

Pomóż złapać Nadję

690 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać teraz
 

Kochani, stała się tragedia!

Tymczasowa opiekunka Nadji, która od 5 miesięcy pracuje nad socjalizacją małej wyjechała na urlop, a Nadja uciekła z miejsca w którym na ten czas została. 

Nadja to dziki pies i pomimo wielkich postępów, które poczyniła w domu tymczasowym, to nadal przerażona mała suczka stroniąca od ludzi. Potrafi zwieść człowieka - przychodzi na kanapę po głaski, potrafi już w domu zachowywać się dosyć swobodnie, natomiast NIGDY nie daje się złapać. 

Obecnie na „wolności” wróciła do starych nawyków (mała wychowała się z bezdomną suką w lesie)

BŁAGAMY o pomoc! 

Zbieramy fundusze na opłacenie profesjonalisty, który odłowi Nadję. 

Nie ma innej możliwości. Opiekunka Nadji na wieść o jej ucieczce natychmiast wróciła z urlopu by pomóc w poszukiwaniach. Zabrała ze sobą psy, z którymi Nadja od tylu miesięcy mieszkała.

 Niestety Nadja  ukrywa się. Jest w miejscu, którego  dotąd nie znała, obawialiśmy się ze uciekła daleko ale pojawiła się nadzieja! 

Dzisiaj rano Nadja pojawiła się w okolicy. Wiemy mniej więcej którego miejsca się trzyma i gdzie się chowa. Jest bardzo ostrożna. Teren, który wybrała nie pomaga w jej złapaniu. 

Dlatego nasza jedyna nadzieja to pomoc osoby, która  ma ogromne doświadczenie a przede wszystkim odpowiednie narzędzia do odławiania dzikich psów.

 Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę.

 Nadja musi wrócić!!!

MUSI SIĘ UDAĆ!!!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Katarzyna Kowalska - awatar

    Katarzyna Kowalska

    04.03.19
    04.03.19

    Powodzenia!

690 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 27

Tianku - awatar
Tianku
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Olga Banach - awatar
Olga Banach
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marzena Czort - awatar
Marzena Czort
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
anonimowy pomagacz - awatar
anonimowy pomagacz
50
Teresa - awatar
Teresa
15
Magda - awatar
Magda
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij