Zbiórka Pomóż złapać Nadję - zdjęcie główne

Pomóż złapać Nadję

690 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kochani, stała się tragedia!

Tymczasowa opiekunka Nadji, która od 5 miesięcy pracuje nad socjalizacją małej wyjechała na urlop, a Nadja uciekła z miejsca w którym na ten czas została. 

Nadja to dziki pies i pomimo wielkich postępów, które poczyniła w domu tymczasowym, to nadal przerażona mała suczka stroniąca od ludzi. Potrafi zwieść człowieka - przychodzi na kanapę po głaski, potrafi już w domu zachowywać się dosyć swobodnie, natomiast NIGDY nie daje się złapać. 

Obecnie na „wolności” wróciła do starych nawyków (mała wychowała się z bezdomną suką w lesie)

BŁAGAMY o pomoc! 

Zbieramy fundusze na opłacenie profesjonalisty, który odłowi Nadję. 

Nie ma innej możliwości. Opiekunka Nadji na wieść o jej ucieczce natychmiast wróciła z urlopu by pomóc w poszukiwaniach. Zabrała ze sobą psy, z którymi Nadja od tylu miesięcy mieszkała.

 Niestety Nadja  ukrywa się. Jest w miejscu, którego  dotąd nie znała, obawialiśmy się ze uciekła daleko ale pojawiła się nadzieja! 

Dzisiaj rano Nadja pojawiła się w okolicy. Wiemy mniej więcej którego miejsca się trzyma i gdzie się chowa. Jest bardzo ostrożna. Teren, który wybrała nie pomaga w jej złapaniu. 

Dlatego nasza jedyna nadzieja to pomoc osoby, która  ma ogromne doświadczenie a przede wszystkim odpowiednie narzędzia do odławiania dzikich psów.

 Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę.

 Nadja musi wrócić!!!

MUSI SIĘ UDAĆ!!!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Katarzyna Kowalska - awatar

    Katarzyna Kowalska

    04.03.2019
    04.03.2019

    Powodzenia!

690 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 27

Tianku - awatar
Tianku
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Olga Banach - awatar
Olga Banach
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marzena Czort - awatar
Marzena Czort
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
anonimowy pomagacz - awatar
anonimowy pomagacz
50
Teresa - awatar
Teresa
15
Magda - awatar
Magda
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij