Zbiórka Czarkowa łapka - zdjęcie główne

Czarkowa łapka

1 079 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Sawczuk - awatar

Kasia Sawczuk

Organizator zbiórki

Cześć jestem Czaruś, jestem 1,5 rocznym Buldogiem angielskim, Mam w sobie masę miłości, ciepła, foszków. Jestem całym światem mojej ludzkiej mamy;) W ciagu ostatniego roku przeszedłem trzy operację w jednej:( Jestem młody, szalony, narwany, mimo, że moja Pani na mnie dmucha i chucha coś stało mi się w nóżkę... dziś byliśmy u Pana doktora i diagnoza zmiażdżyła mnie i moją rodzinkę:( zerwane więzadła w kolanie w tylnej lewej łapce i konieczna natychmiastowa operacja, jakby tego było mało na drugiej łapce wykryto u mnie dwa guzy, końiecznie muszą zrobić biopsję i dla mojego dobra je usunąć. Koszt całości to 4500 zł : rentgeny, usg, biopsja, wycięcie guzów, nowe kolanko, leki, wizyty.

Ja jestem Kasia, a to historia mojego Kochanego Czarka, nie prosiłabym Państwa o pomoc gdyby nie to, że ostatnie miesiące były jednymi z najgorszych i najcięższych w naszym życiu rodzinnym( zdrowotnym) i najzwyczajniej w świecie nie stać nas by to wszystko sfinansować. A nie jesteśmy w stanie patrzeć jak członek naszej rodziny, nasz najwierniejszy przyjaciel cierpi:(

Zawsze pomagaliśmy jak tylko mogliśmy, głównie zwierzakom i osobom starszym, dziś to MY prosimy Was o pomoc:(

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Alicja Cupial - awatar

  Alicja Cupial

  30.11.2017
  30.11.2017

  Zeby juz nie bolalo :(

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.11.2017
  30.11.2017

  zdrowia!

 • Iwona - awatar

  Iwona

  30.11.2017
  30.11.2017

  Zdrówko! Uda się 😃

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.11.2017
  29.11.2017

  Zdrówka 😚

 • Łukasz - awatar

  Łukasz

  29.11.2017
  29.11.2017

  Powodzenia i zdrówka dla chłopaka!

1 079 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Sawczuk - awatar

Kasia Sawczuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

marzenamc - awatar
marzenamc
13
Gamonie - awatar
Gamonie
30
Aneta - awatar
Aneta
30
Mikołaj Sobociński - awatar
Mikołaj Sobociński
100
Martyna Wojciechowska - awatar
Martyna Wojciechowska
60
Dziq Yankofsky - awatar
Dziq Yankofsky
50
OptimalBox - awatar
OptimalBox
100
Karolina Chmura - awatar
Karolina Chmura
50
Kumpel Rysiek - awatar
Kumpel Rysiek
50
Karolina i Lola - awatar
Karolina i Lola
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij