Zbiórka Czarkowa łapka - zdjęcie główne

Czarkowa łapka

1 079 zł z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać teraz
 
Kasia Sawczuk - awatar

Kasia Sawczuk

Organizator zbiórki

Cześć jestem Czaruś, jestem 1,5 rocznym Buldogiem angielskim, Mam w sobie masę miłości, ciepła, foszków. Jestem całym światem mojej ludzkiej mamy;) W ciagu ostatniego roku przeszedłem trzy operację w jednej:( Jestem młody, szalony, narwany, mimo, że moja Pani na mnie dmucha i chucha coś stało mi się w nóżkę... dziś byliśmy u Pana doktora i diagnoza zmiażdżyła mnie i moją rodzinkę:( zerwane więzadła w kolanie w tylnej lewej łapce i konieczna natychmiastowa operacja, jakby tego było mało na drugiej łapce wykryto u mnie dwa guzy, końiecznie muszą zrobić biopsję i dla mojego dobra je usunąć. Koszt całości to 4500 zł : rentgeny, usg, biopsja, wycięcie guzów, nowe kolanko, leki, wizyty.

Ja jestem Kasia, a to historia mojego Kochanego Czarka, nie prosiłabym Państwa o pomoc gdyby nie to, że ostatnie miesiące były jednymi z najgorszych i najcięższych w naszym życiu rodzinnym( zdrowotnym) i najzwyczajniej w świecie nie stać nas by to wszystko sfinansować. A nie jesteśmy w stanie patrzeć jak członek naszej rodziny, nasz najwierniejszy przyjaciel cierpi:(

Zawsze pomagaliśmy jak tylko mogliśmy, głównie zwierzakom i osobom starszym, dziś to MY prosimy Was o pomoc:(

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Alicja Cupial - awatar

  Alicja Cupial

  30.11.17
  30.11.17

  Zeby juz nie bolalo :(

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.11.17
  30.11.17

  zdrowia!

 • Iwona - awatar

  Iwona

  30.11.17
  30.11.17

  Zdrówko! Uda się 😃

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.11.17
  29.11.17

  Zdrówka 😚

 • Łukasz - awatar

  Łukasz

  29.11.17
  29.11.17

  Powodzenia i zdrówka dla chłopaka!

1 079 zł z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać teraz
 
Kasia Sawczuk - awatar

Kasia Sawczuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

marzenamc - awatar
marzenamc
13
Gamonie - awatar
Gamonie
30
Aneta - awatar
Aneta
30
Mikołaj Sobociński - awatar
Mikołaj Sobociński
100
Martyna Wojciechowska - awatar
Martyna Wojciechowska
60
Dziq Yankofsky - awatar
Dziq Yankofsky
50
OptimalBox - awatar
OptimalBox
100
Karolina Chmura - awatar
Karolina Chmura
50
Kumpel Rysiek - awatar
Kumpel Rysiek
50
Karolina i Lola - awatar
Karolina i Lola
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij