Zbiórka Pilna artroskopia barku Waldka - miniaturka zdjęcia

Pilna artroskopia barku Waldka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pilna artroskopia barku Waldka - zdjęcie główne

Pilna artroskopia barku Waldka

1 632 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Dagmara Michałek - awatar

Dagmara Michałek

Organizator zbiórki

Szukam pomocy dla mojego męża bo sam nie umie o nią prosić. Musi mieć zrobioną artroskopie w barku w trybie pilnym aby mógł dalej pracować.. 

Praca w naszym wypadku jest ważna gdyż ja od 8 lat zajmuje się synem z orzeczeniem o niepełnosprawność, który choruje na nerki a do tego od roku trwa u mnie poszukiwanie chlonniaka(objawy tej choroby już występują i nie ustają jednak nadal zagadką jest jego ulokowanie w organizmie)  oraz zmian w mózgu związanych ze Stwardniem Rozsianym (objawy już występują).   Z wyniku najnowszej trepanobiopsji wynika,  że jestem chora na MDS(Zespół Mielodysplastyczny)  jednak czekam na liście na przyjęcie do szpitala na oddział hematologii aby to potwierdzić.

 Jesteśmy szczęśliwymi rodzicami trójki dzieci jednak los wystawił na na ciężką próbę i to w momencie gdy czuliśmy się w pełni szczęśliwi jako rodzice. Mieliśmy bardzo ciężki ostatni rok i ponieslismy duże wydatki związane z szukaniem przyczyny mojego złego samopoczucia. W tym czasie mąż doznał urazu, na skutek którego musi mieć przeprowadzona artroskopie barku w trybie pilnym aby mógł jeszcze pracować a nie pobierać rente.  Operacja na NFZ to czas oczekiwania 2-5 lat (czyli w tym czasie pracując nadal fizycznie uraz się pogarsza i zostanie mu tylko renta a tego nie chcemy). Każdego dnia odczuwa bardzo silny ból przy każdym ruchu ręką a jest jedyną osobą która może mi pomóc przy naszej trójce dzieci gdy ja bardzo źle  się czuję. 

Znaleźliśmy ośrodek, który wykona operacje prywatne jednak koszt to 12000 do tego dochodzi koszt rehabilitacji (niestety prywatnie gdyż na NFZ już mu nie przysługuje po prywatnej operacji) około 1000 zł miesięcznie. Mąż będzie musiał też co miesiąc być na kontroli u ortopedy. Wiem, że wielu z was kwota, którą zbieramy jest mała jednak dla nas ta kwota jest kosmiczna gdyż wydaliśmy już naprawdę dużo na lekarzy dla mnie i leki nietrafionych diagnoz. 

Cała zebrana kwota zostanie wykorzystana na opłacenie operacji, rehabilitacji, leków oraz wizyt u specjalisty

Mąż  jest moim jedynym oparciem i przyjacielem w chwilach gdy bardzo źle się czuję i gdy brakuje mi sił o dalszą walkę o siebie. Mamy troje małych dzieci (syn 12 lat, syn 7, córka 2 latka) i wiem, że bez sprawności mojego męża nie dam sobie rady. Dlatego zwracam się do państwa o pomoc nawet najmniejszą. Nie chcę niczego dla siebie, chce tylko aby chociaż mój mąż był zdrowy dla naszych dzieci. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • tede - awatar

  tede

  16.05.2017
  16.05.2017

  walczcie! pozdrowienia

  • Dagmara Michałek - awatar

   Dagmara Michałek - Organizator zbiórki

   22.05.2017
   22.05.2017

   Dziękuję :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.05.2017
  15.05.2017

  przelane;))))

 • Anonim - awatar

  Anonim

  14.05.2017
  14.05.2017

  Nadzieja umiera ostatnia.

  • Dagmara Michałek - awatar

   Dagmara Michałek - Organizator zbiórki

   22.05.2017
   22.05.2017

   Dziękuję :)

1 632 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Dagmara Michałek - awatar

Dagmara Michałek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 34

Maciej Maciejowski - awatar
Maciej Maciejowski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
renata - awatar
renata
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Edyta. POWODZENIA!! - awatar
Edyta. POWODZENIA!!
100
tede - awatar
tede
50
Angi - awatar
Angi
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij