Zbiórka Pomoc dla Marty W. - zdjęcie główne

Pomoc dla Marty W.

45 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Wójcik - awatar

Marta Wójcik

Organizator zbiórki

Kochani,

mam na imię Marta mam 35 lat i dwójkę dzieci które samotnie wychowuję. Kasia 6 lat i Kacper 4 lata. Mąż zginął w wypadku 2 lata temu i odtąd nasza sytuacja dramatycznie się pogorszyła.

Bardzo proszę  ludzi dobrej woli o pomoc.

Mam bardzo ciężką sytuację materialną. Ciężko prosić Państwa o pomoc, robię to dla dzieci.

Bank wypowiedział mi umowę kredytową lada chwila mogę znaleźć się na bruku.

Mimo pracy którą wykonuję brakuje mi na spłatę zaległych zobowiązań a życie prowadzimy bardzo skromne. Jeśli znajdą się ludzie dobrej woli i wpłacą choć mała kwotę wierzę że uda nam się przezwyciężyć ten krytyczny czas. 

Potrzebuję na dzień dzisiejszy 40 000 zł aby utrzymać mieszkanie aby moje dzieci żyły godnie.

Sama nie jestem w  stanie się z tego podnieść, tak pragnę abyśmy godnie żyli.

Jest mi bardzo ciężko. Tylko dzieci trzymają mnie aby całkowicie się nie załamać.

Nie mam bogatej rodziny więc nie mogę liczyć na żadną pomoc obecnie.

 Dobro powraca każdego darczyńcę obejmuję modlitwą i dobrą myślę.

Bardzo proszę o pomoc dla mnie i moich dzieci.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Tadeusz B. - awatar

    Tadeusz B.

    17.02.2021
    17.02.2021

    Nie znam tej Pani, ale mimo to zrobiłem przelew. Wzruszają mnie takie sytuacje. Szczerze współczuję...

45 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Wójcik - awatar

Marta Wójcik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tadeusz B. - awatar
Tadeusz B.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij