Zbiórka Zbieramy na leczenie asta Popka - miniaturka zdjęcia

Zbieramy na leczenie asta Popka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbieramy na leczenie asta Popka - zdjęcie główne

Zbieramy na leczenie asta Popka

2 700 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Popek, mimo młodego wieku, ma już za sobą całkiem sporo życiowych zawirowań. Porzucony przez właściciela znalazł chwilową przystań u jego byłej partnerki. Szybko jednak okazało się, że młodzi ludzie nie są w stanie zapewnić mu wystarczającej opieki. Tak chłopak trafił do nas, do fundacji – chudy, trochę przestraszony, lekko wycofany w stosunku do nieznanych sobie osób. Zamieszkał w hotelu, w którym szybko wyszły na jaw problemy, z jakimi musiałby się zmierzyć potencjalny DT – głównie lęk separacyjny objawiający się próbami wydostania się z zamkniętego pomieszczenia. Zmartwiliśmy się, bo to zawsze czynnik ogromnie utrudniający adopcję, ale mimo wszystko rozpoczęliśmy poszukiwania tymczasu dla Popka. Traf jednak chciał, że nasz podopieczny okresowo musiał przenieść się do innego hoteliku. Nowe miejsce okazało się strzałem w dziesiątkę. Chłopak przestał niszczyć, zaczął otwierać na ludzi, a przy odpowiednim doborze partnerów do zabawy także nawiązywać psie przyjaźnie. W międzyczasie udało się go wykastrować i podleczyć. Na horyzoncie pojawiła się nawet rodzina, która zaczęła rozważać podarowanie DT. I wtedy właśnie, kiedy wszystko szło jak po maśle, Popek nagle stracił apetyt i siły, posmutniał. Najszybciej jak się dało trafił do lecznicy. Diagnoza była zupełnie niespodziewana i bardzo niepokojąca. Popek, pomimo stałej ochrony przeciwkleszczowej, złapał babeszjozę. Obecnie jest w trakcie leczenia – codziennie kroplówkowany, monitorowany, otoczony fantastyczną opieką ze strony Adama i Dominiki, właścicieli hotelu. Walczy jak lew i jest na tyle dzielny, że daje nam nadzieję na pokonanie choroby. Niestety ta codzienna, mozolna walka jest bardzo kosztowna. Tymczasem nie udało nam się jeszcze spłacić długów za kastrację i wcześniejsze leczenie chłopaka. W tej chwili skarpetka Popka jest na minusie już około 1500 zł, a to jeszcze nie koniec wydatków. Z tego powodu serdecznie prosimy Was o wsparcie naszego płowego młodziaka. Tak niewiele brakuje mu już do szczęśliwego finału tułaczki. Za każdą złotówkę przelaną na jego rzecz będziemy Wam ogromnie wdzięczni.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.03.2019
  21.03.2019

  Niech piesek wraca do zdrowia życzę szczerego serca pozdrawiam serdecznie.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.03.2019
  17.03.2019

  Całym sercem z Tobą, Popeczku Kochany!

 • Dawid Kimbo Tyson - awatar

  Dawid Kimbo Tyson

  17.03.2019
  17.03.2019

  Only for animals!!

 • Karo - awatar

  Karo

  17.03.2019
  17.03.2019

  Popciu wracaj do zdrówka!

2 700 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 55

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Agata - awatar
Agata
223
Gra Cha - awatar
Gra Cha
20
Dominika - awatar
Dominika
20
Aga Saw - awatar
Aga Saw
50
Wojciech Batko - awatar
Wojciech Batko
100
Klaudia - awatar
Klaudia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Tomaszcop - awatar
Tomaszcop
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij