Zbiórka Leczenie Fuksika - zdjęcie główne

Leczenie Fuksika

767 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Anna Nowik - awatar

Anna Nowik

Organizator zbiórki

Fuksik trafił pod moją opiekę wraz z bratem Farcikiem. Zabrałam je z lasu, gdzie je ktoś wyrzucił. Od razu trafiliśmy do lecznicy, gdyż maluchy miały zaawansowany koci katar, szczególnie Fuksik. Chodziliśmy codziennie do lecznicy przez 4 dni. Dostawały leki i kapsułki veromune na odporność. 

Po kilku dniach, żeby je dodatkowo zabezpieczyć przed panleukopenią, dostały pierwszą dawkę surowicy.  

Niestety po kilku dniach stan malucha zaczął się pogarszać. Nie chciał jeść i stał się apatyczny. Znowu trafiliśmy do weterynarza.

Znowu leki plus pierwsza dawka Zylexisu. 

Dzisiaj (14.08) dodatkowo doszły wymioty i dlatego pojechałam z nim do Zielonej Góry do lecznicy dr Hanusz. Zostanie tam przez kilka dni, do czasu, aż jego stan będzie stabilny. 

Obecnie pod opieką mam ponad 30 kotów. Moje działania można obserwować na fb na stronie fundacji Oczami Kota w Szprotawie.

Nie mam żadnych dotacji na ich utrzymanie. Z konta fundacji ledwo wystarcza mi na opłacanie bieżących faktur u weterynarzy, dlatego po raz kolejny zwracam się z prośbą o pomoc.

Aktualizacje


 • Anna Nowik - awatar

  Anna Nowik

  03.09.2018
  03.09.2018

  Paragon z lecznicy. Poniżej dodałam zzdjęcie przelewu za leczenie Farcika. Ze zbiórki z kwoty 767zł odciągnięto prowizję 57,54 i zostało 709,46zł.
  Za Fuksika zapłaciłam 388zł, a Farcika 265,08zł. Ze zbiórki zostało mi na jedno zatankowanie samochodu za kwotę 56,38zł.

  Zdjęcie aktualizacji 19 241

Komentarze


 • Bubi - awatar

  Bubi

  14.08.2018
  14.08.2018

  :)

767 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Anna Nowik - awatar

Anna Nowik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 26

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Renia - awatar
Renia
20
Małgorzata S. - awatar
Małgorzata S.
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij