Zbiórka Leczenie Fuksika - zdjęcie główne

Leczenie Fuksika

767 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Anna Nowik - awatar

Anna Nowik

Organizator zbiórki

Fuksik trafił pod moją opiekę wraz z bratem Farcikiem. Zabrałam je z lasu, gdzie je ktoś wyrzucił. Od razu trafiliśmy do lecznicy, gdyż maluchy miały zaawansowany koci katar, szczególnie Fuksik. Chodziliśmy codziennie do lecznicy przez 4 dni. Dostawały leki i kapsułki veromune na odporność. 

Po kilku dniach, żeby je dodatkowo zabezpieczyć przed panleukopenią, dostały pierwszą dawkę surowicy.  

Niestety po kilku dniach stan malucha zaczął się pogarszać. Nie chciał jeść i stał się apatyczny. Znowu trafiliśmy do weterynarza.

Znowu leki plus pierwsza dawka Zylexisu. 

Dzisiaj (14.08) dodatkowo doszły wymioty i dlatego pojechałam z nim do Zielonej Góry do lecznicy dr Hanusz. Zostanie tam przez kilka dni, do czasu, aż jego stan będzie stabilny. 

Obecnie pod opieką mam ponad 30 kotów. Moje działania można obserwować na fb na stronie fundacji Oczami Kota w Szprotawie.

Nie mam żadnych dotacji na ich utrzymanie. Z konta fundacji ledwo wystarcza mi na opłacanie bieżących faktur u weterynarzy, dlatego po raz kolejny zwracam się z prośbą o pomoc.

Aktualizacje


 • Anna Nowik - awatar

  Anna Nowik

  03.09.2018
  03.09.2018

  Paragon z lecznicy. Poniżej dodałam zzdjęcie przelewu za leczenie Farcika. Ze zbiórki z kwoty 767zł odciągnięto prowizję 57,54 i zostało 709,46zł.
  Za Fuksika zapłaciłam 388zł, a Farcika 265,08zł. Ze zbiórki zostało mi na jedno zatankowanie samochodu za kwotę 56,38zł.

  Zdjęcie aktualizacji 19 241

Komentarze


 • Bubi - awatar

  Bubi

  14.08.2018
  14.08.2018

  :)

767 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Anna Nowik - awatar

Anna Nowik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 26

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Renia - awatar
Renia
20
Małgorzata S. - awatar
Małgorzata S.
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij