Zbiórka Leczenie Mozarta - zdjęcie główne

Leczenie Mozarta

1 549 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby
Wpłać teraz
 
Natalia Zdrojewska - awatar

Natalia Zdrojewska

Organizator zbiórki

Cześć! Jestem Mozart. Jestem bardzo otwartym i ciekawym świata psem. Kocham ludzi i straszny ze mnie pieszczoch. Mam dopiero 2 lata. Większość życia spędziłem za kratami schroniska. 4 miesiące temu znalazłem dom i kochających mnie ludzi. Niestety chyba nie jest mi dane długo sie tym wszystkim nacieszyć. Rozchorowałem się. Mam silną anemię nieregeneratywną. Po wykonaniu biopsji okazało sie, ze jest ona spowodowana poważną chorobą szpiku kostnego. Moje leczenie jest bardzo drogie i trzeba je zacząć jak najszybciej bo z dnia nadzień jestem coraz słabszy. Potrzebuję pieniędzy na deca durabolin oraz erytropoetynę. Nie chcę umierać... przecież dopiero zaznałem prawdziwej miłości!  Mam szansę wyzdrowieć, ale bez pomocy dobrych ludzi nie dam rady. 


KAŻDA ZŁOTÓWKA SIĘ LICZY!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Natalia Zdrojewska - awatar

  Natalia Zdrojewska

  26.10.17
  26.10.17

  Kochani! Dzięki Wam Mozart dostał pierwszą dawkę leku. Wszystko idzie w dobrym kierunku i czekamy na pierwsze efekty leczenia. Jesteśmy wdzięczni za każdą złotóweczkę i z całego serca dziękujemy!

  Zdjęcie aktualizacji 8 910

Komentarze


 • Ania - awatar

  Ania

  27.10.17
  27.10.17

  Powodzenia, Mozart!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.10.17
  24.10.17

  Dużo zdrowia dla Motzarta :)

  • Natalia Zdrojewska - awatar

   Natalia Zdrojewska - Organizator zbiórki

   26.10.17
   26.10.17

   Bardzo dziękujemy!

1 549 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby
Wpłać teraz
 
Natalia Zdrojewska - awatar

Natalia Zdrojewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 63

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Od Gucia z Promyka - awatar
Od Gucia z Promyka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marta - awatar
Marta
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
18
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ania - awatar
Ania
10
kamila karwacka - awatar
kamila karwacka
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij