Zbiórka Na leczenie ratowanych zwierząt - miniaturka zdjęcia

Na leczenie ratowanych zwierząt Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na leczenie ratowanych zwierząt - zdjęcie główne

Na leczenie ratowanych zwierząt

111 219 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 027 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Ile kosztuje ratowanie życia zwierząt skrzywdzonych przez człowieka?


W DIOZ nie ma dnia bez interwencji i nowych podopiecznych. 𝗭𝘄𝗶𝗲𝗿𝘇𝗲̨𝘁𝗮 𝘁𝗿𝗮𝗳𝗶𝗮𝗷𝗮̨ 𝗱𝗼 𝗻𝗮𝘀 𝘄 𝗿𝗼́𝘇̇𝗻𝘆𝗺 𝘀𝘁𝗮𝗻𝗶𝗲, 𝘄𝗶𝗲𝗹𝗲 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝘀𝗸𝗿𝗮𝗷𝗻𝗶𝗲 𝘇𝗮𝗻𝗶𝗲𝗱𝗯𝗮𝗻𝘆𝗰𝗵 𝗹𝘂𝗯 𝘂𝗺𝗶𝗲𝗿𝗮𝗷𝗮̨𝗰𝘆𝗰𝗵. Przechodzą rozległe operacje lub leczenie ratujące ich życie. To wszystko kosztuje: weterynarze, zabiegi, leki, opiekunowie 24h na dobę, specjalistyczne jedzenie, środki czystości i produkty higieniczne. Mimo, że są to olbrzymie kwoty, to są to jednorazowe koszty przyjęcia jednego zwierzaka.


𝗣𝗿𝗮𝘄𝗱𝘇𝗶𝘄𝘆𝗺 𝘄𝘆𝘇𝘄𝗮𝗻𝗶𝗲𝗺 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝘂𝘁𝗿𝘇𝘆𝗺𝗮𝗻𝗶𝗲 𝗺𝗶𝗲𝘀𝗶𝗮̨𝗰 𝘄 𝗺𝗶𝗲𝘀𝗶𝗮̨𝗰 𝗼𝗸𝗼ł𝗼 𝟯𝟬𝟬 𝘇𝘄𝗶𝗲𝗿𝘇𝗮̨𝘁 - psów, kotów, gryzoni, zwierząt gospodarskich i dzikich - w różnym stanie zdrowia. Pamiętajcie, że zdrowe zwierzaki łatwo znajdują nowe domy. 𝗪 𝗗𝗜𝗢𝗭 𝘇𝗼𝘀𝘁𝗮𝗷𝗮̨ 𝘁𝗲 𝗻𝗮𝗷𝗯𝗮𝗿𝗱𝘇𝗶𝗲𝗷 𝘀𝗰𝗵𝗼𝗿𝗼𝘄𝗮𝗻𝗲: 𝘀𝘁𝗮𝗿𝘂𝘀𝘇𝗸𝗶, 𝘇𝘄𝗶𝗲𝗿𝘇𝗮𝗸𝗶 𝗻𝗶𝗲𝗽𝗲ł𝗻𝗼𝘀𝗽𝗿𝗮𝘄𝗻𝗲, 𝗰𝗵𝗼𝗿𝗲 𝗽𝗿𝘇𝗲𝘄𝗹𝗲𝗸𝗹𝗲.


𝗪𝗮𝗹𝗰𝘇𝘆𝗺𝘆 𝘇 𝗰𝘇𝗮𝘀𝗲𝗺 𝗶 𝗳𝗶𝗻𝗮𝗻𝘀𝗮𝗺𝗶, 𝗯𝘆 𝘂𝗸𝗼𝗻́𝗰𝘇𝘆𝗰́ 𝗯𝘂𝗱𝗼𝘄𝗲̨ 𝗱𝗼𝗺𝘂 𝗱𝗹𝗮 𝘇𝘄𝗶𝗲𝗿𝘇𝗮̨𝘁 𝗽𝗿𝘇𝗲𝗱 𝘇𝗶𝗺𝗮̨. Poprzednią przetrwaliśmy w prowizorycznej infrastrukturze, ale tym razem w ośrodku jest prawie trzy razy więcej zwierząt. Koszty, jak na każdej budowie, stale rosną, a nasze stałe wydatki nie maleją. Każdego miesiąca musimy płacić ponad 50.000 zł za same leki, jakie regularnie przyjmują nasi podopieczni.


𝗝𝗮𝗸𝗶𝗰𝗵 𝗹𝗲𝗸𝗼́𝘄 𝗽𝗼𝘁𝗿𝘇𝗲𝗯𝘂𝗷𝗮̨ 𝘇𝘄𝗶𝗲𝗿𝘇𝗲̨𝘁𝗮 𝘄 𝗗𝗜𝗢𝗭?


Leki do terapii przeciwnowotworowej, leczenia paliatywnego, leki wspomagające stawy, leki na choroby serca, immunosupresyjne dla zwierzaków z chorobami autoimmunologicznymi, leki hormonalne (mamy dużo zwierzaków z niedoczynnością tarczycy), regularne odrobaczanie i odpchlanie (koszt jednorazowej procedury dla wszystkich zwierzaków to około 15 000 zł), regularne szczepienia.


𝗦𝘇𝗰𝘇𝗲̨𝘀́𝗰𝗶𝗲 𝘁𝘆𝗰𝗵 𝘇𝘄𝗶𝗲𝗿𝘇𝗮̨𝘁 𝘁𝗼 𝘇𝗮𝘀ł𝘂𝗴𝗮 𝗱𝗼𝗯𝗿𝘆𝗰𝗵 𝗹𝘂𝗱𝘇𝗶, 𝘁𝗮𝗸𝗶𝗰𝗵 𝗷𝗮𝗸 𝗪𝘆! To dzięki Wam możemy je karmić, leczyć, diagnozować i dawać im namiastkę domu! To dzięki Wam mogą z nimi przebywać 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, najwspanialsi opiekunowie zwierząt! To Wasza pomoc sprawia, że każde napotkane na naszej drodze zwierzę otrzymuje od nas pomoc! 𝗧𝗼 𝗪𝘆 𝘁𝘄𝗼𝗿𝘇𝘆𝗰𝗶𝗲 𝗗𝗜𝗢𝗭 𝗶 𝗼𝗴𝗿𝗼𝗺𝗻𝘆 𝗼𝘀́𝗿𝗼𝗱𝗲𝗸𝗱𝗹𝗮 𝗿𝗮𝘁𝗼𝘄𝗮𝗻𝘆𝗰𝗵 𝘇 𝗼𝗽𝗿𝗲𝘀𝗷𝗶 𝗶𝘀𝘁𝗼𝘁!


Ponownie prosimy o Wasze wsparcie! Koszt ratowania życia zwierząt rośnie przez galopującą inflację. Zgłoszeń o zwierzętach w tragicznym stanie i warunkach wpada do nas coraz więcej. 𝗖𝗵𝗰𝗲𝗺𝘆 𝗺𝗼́𝗰 𝗱𝗮𝗹𝗲𝗷𝗶𝗺 𝗽𝗼𝗺𝗮𝗴𝗮𝗰́!


𝗕ł𝗮𝗴𝗮𝗺𝘆 𝗼 𝗽𝗼𝗺𝗼𝗰 𝘄 𝗹𝗲𝗰𝘇𝗲𝗻𝗶𝘂 𝘇𝘄𝗶𝗲𝗿𝘇𝗮̨𝘁!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.12.2022
  24.12.2022

  Dziękuję za to, co robicie dla zwierząt ❤! Wspaniałych świąt dla Was i wszystkich podopiecznych🎄🌟

 • AniaKasiaKlaudiaPawelPatrykAlek - awatar

  AniaKasiaKlaudiaPawelPatrykAlek

  24.12.2022
  24.12.2022

  Wesołych świąt :)

 • Holovko Alisa - awatar

  Holovko Alisa

  13.12.2022
  13.12.2022

  Dzień dobry, mam na imię Alisa, jestem z Ukrainy. Mam dwa psy, pomagam zwierzętam z Ukrainy, a teraz chcę też pomagać zwierzętam w Polsce, bo mieszkam w Polsce od 2,5 roku. Dziękujemy za waszą pracę!

 • Dawidkamil Wojcik - awatar

  Dawidkamil Wojcik

  13.12.2022
  13.12.2022

  pomarańczowy z całego serduszka temu piesku żeby wyzdrowiał wpłaciłem pieniądze na akcję charytatywną na kwotę 299zl Dawid Jasper Fame MMA sławny YouTuber na całą Polskę pomaga z całego serduszka

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.11.2022
  25.11.2022

  Od babci Eli dla piesków ❤

111 219 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 027 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 3 027

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Drozdek - awatar
Anna Drozdek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Woźnica Marcel - awatar
Woźnica Marcel
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Janina Skudlarek - awatar
Janina Skudlarek
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Od ekipy sylwestrowej dla DIOZ - awatar
Od ekipy sylwestrowej dla DIOZ
354

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij