Zbiórka Turnus rehabilitacyjny Leosia - miniaturka zdjęcia

Turnus rehabilitacyjny Leosia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Turnus rehabilitacyjny Leosia - zdjęcie główne

Turnus rehabilitacyjny Leosia

7 149 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 100 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Martyna Nowak - awatar

Martyna Nowak

Organizator zbiórki

Wiele osób zna historię tego małego wojownika jednak napiszę kilka słów dla tych którzy jeszcze jej nie znają.

Leoś niedługo będzie odchodzić swoje trzecie urodzinki, patrząc na niego można by powiedzieć zdrowe dziecko! Chodzi, biega a nawet jeździ na rowerku biegowym! A nagle okazuje się, że gdy przyszedł na świat musiał zawalczyć o to by żyć, lekarze na jego maleńkim ciele przeprowadzili resuscytację. W tym momencie czas jakby stanął w miejscu.. Od trzeciego miesiąca życia jest rehabilitowany z powodu hipotonii mięśniowej. Niestety nadal potrzebuje pracy z terapeutami rehabilitacji ruchowej, integracji sensorycznej, hipoterapeutycznej, logopedycznej oraz psychologicznej. Mały wojownik jest dzieckiem wiotkim, nawet proste chodzenie potrafi sprawić mu kłopot, nie jest w stanie całkowicie kontrolować swojego ciała. Potrafi upaść na twarz, bo „zapomina” bronić się rękoma. Z wyniku rezonansu magnetycznego dowiedzielismy się, że Leoś ma torbiel szyszynki wielkości 11mm. Na kontroli u fizjoterapeuty urologicznego okazało się, że rozejście mięśnia prostego u Leosia jest na półtorej palca. Byliśmy także u chirurga na USG powłok brzusznych, w najszerszym miejscu rozejście jest aż na 28mm co u dziecka jest to już bardzo dużo, dlatego na chwile obecną konieczna jest rehabilitacja a przyszłościowo najprawdopodniej operacja. Obecnie jest pod opieką kilkunastu specjalistów. W tym roku (2019) udało Nam się pojechać na dwa turnusy rehabilitacyjne, przyniosły one bardzo dobre efekty, dlatego postanowiłam, że w przyszłym roku musimy powtórzyć takie wyjazdy. Wszystko pięknie ładnie do momentu jak człowiek zaczyna wyliczać przychody a później rozchody. Tylko dzięki Wam ludziom o dobrych sercach jesteśmy w stanie zapewnić małemu wojownikowi wyjazd na turnus, kosztuje on kilka tysięcy złotych, dlatego prosimy Was o wsparcie..

Mamy nadzieję, że dobro, które okazaliście, wróci do Państwa ze zdwojoną siłą.

DZIĘKUJEMY WAM BARDZO!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Martyna Nowak - awatar

  Martyna Nowak

  05.01.2020
  05.01.2020

  Kochani bardzo dziękujemy za wszystkie wpłaty, po raz kolejny pokazaliście, że macie ogromne serca! Razem z Leosiem życzymy wszystkiego dobrego! ❤️

  Zdjęcie aktualizacji 42 321

Komentarze


 • Aleksandra - awatar

  Aleksandra

  12.12.2019
  12.12.2019

  Miło, że poprzez licytację mogłam wesprzeć zbiórkę :)

 • Ewa Cierzniak licytacja - awatar

  Ewa Cierzniak licytacja

  24.11.2019
  24.11.2019

  Zdrówka Leosiu😊

 • Licytacja dla Leosia książki - awatar

  Licytacja dla Leosia książki

  24.11.2019
  24.11.2019

  :)

 • Agnieszka BrAś - awatar

  Agnieszka BrAś

  18.11.2019
  18.11.2019

  Milo bylo wesprzeć Was poprzez licytacje

7 149 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 100 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Martyna Nowak - awatar

Martyna Nowak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 100

Krzysztof - awatar
Krzysztof
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
piotr kamiński - awatar
piotr kamiński
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Paulina Doruszewska - awatar
Paulina Doruszewska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
OSP Golejów - zbiórka - awatar
OSP Golejów - zbiórka
1 500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iwona Salawa - awatar
Iwona Salawa
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij