Zbiórka Leon po zabiegu. Prosimy o pomoc - miniaturka zdjęcia

Leon po zabiegu. Prosimy o pomoc

Zbiórka Leon po zabiegu. Prosimy o pomoc - zdjęcie główne

Leon po zabiegu. Prosimy o pomoc

520 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 

Leoś już po zabiegu.

Pozostała duża faktura do zapłacenia. Prosimy o pomoc.

To kot, którego życie nie rozpieszczało. Zanim zamieszkał w Przystani Ocalenie był bezdomny. Należał do stada bezdomniaków z Wólki Kossowskiej. Kiedy pojechaliśmy tam z karmą, zobaczyliśmy bardzo słabego, chorego kota. Nie było chwili do stracenia zabraliśmy go do kliniki, a później zamieszkał z nami. Pokochał Przystań, pokochał inne koty. Cieszył się tym nowym życiem, a my bardzo pokochaliśmy Leosia. To bardzo przyjazny miły kocurek. Ostatnio Leon miał mniejszy apetyt i był słaby. Pojechał do weterynarza. Podejrzewaliśmy, że ma problemy z zębami. Niestety okazało się, że zmaga się z poważną chorobą. Konieczna była operacja. Zabieg się udał, kocurek dość dobrze zniósł narkozę. Leoś jest już w domu…Prosimy o dalsze trzymanie kciuków i o grosik na opłacenie faktury. Mamy do zapłacenia 839 złotych. Dla nas to duża kwota i bez Waszej pomocy sobie nie poradzimy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Marzenko Sto lat Dobrej Energii :-) Leosiu Tobie również :-) - awatar

  Marzenko Sto lat Dobrej Energii :-) Leosiu Tobie również :-)

  14.11.18
  14.11.18

  Leosiu to jest prezent dla CIEBIE od Marzenki z okazji Jej urodzin :-) Wracaj do zdrowia i ciesz się kocim życiem w Przystani . Pozdrawiam Joanna & Mandala :-)

 • Anna - awatar

  Anna

  11.11.18
  11.11.18

  Trzymaj się Leonku. Pomożemy Ci.

520 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 15

Marta - awatar
Marta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kalina Wija - awatar
Kalina Wija
20
Katarzyna Niedzwiecka - awatar
Katarzyna Niedzwiecka
20
Marzenko Sto lat Dobrej Energii :-) Leosiu Tobie również :-) - awatar
Marzenko Sto lat Dobrej Energii :-) Leosiu Tobie również :-)
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij