Zbiórka Leon po zabiegu. Prosimy o pomoc - miniaturka zdjęcia

Leon po zabiegu. Prosimy o pomoc Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Leon po zabiegu. Prosimy o pomoc - zdjęcie główne

Leon po zabiegu. Prosimy o pomoc

520 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Leoś już po zabiegu.

Pozostała duża faktura do zapłacenia. Prosimy o pomoc.

To kot, którego życie nie rozpieszczało. Zanim zamieszkał w Przystani Ocalenie był bezdomny. Należał do stada bezdomniaków z Wólki Kossowskiej. Kiedy pojechaliśmy tam z karmą, zobaczyliśmy bardzo słabego, chorego kota. Nie było chwili do stracenia zabraliśmy go do kliniki, a później zamieszkał z nami. Pokochał Przystań, pokochał inne koty. Cieszył się tym nowym życiem, a my bardzo pokochaliśmy Leosia. To bardzo przyjazny miły kocurek. Ostatnio Leon miał mniejszy apetyt i był słaby. Pojechał do weterynarza. Podejrzewaliśmy, że ma problemy z zębami. Niestety okazało się, że zmaga się z poważną chorobą. Konieczna była operacja. Zabieg się udał, kocurek dość dobrze zniósł narkozę. Leoś jest już w domu…Prosimy o dalsze trzymanie kciuków i o grosik na opłacenie faktury. Mamy do zapłacenia 839 złotych. Dla nas to duża kwota i bez Waszej pomocy sobie nie poradzimy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Marzenko Sto lat Dobrej Energii :-) Leosiu Tobie również :-) - awatar

  Marzenko Sto lat Dobrej Energii :-) Leosiu Tobie również :-)

  14.11.2018
  14.11.2018

  Leosiu to jest prezent dla CIEBIE od Marzenki z okazji Jej urodzin :-) Wracaj do zdrowia i ciesz się kocim życiem w Przystani . Pozdrawiam Joanna & Mandala :-)

 • Anna - awatar

  Anna

  11.11.2018
  11.11.2018

  Trzymaj się Leonku. Pomożemy Ci.

520 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 15

Marta - awatar
Marta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kalina Wija - awatar
Kalina Wija
20
Katarzyna Niedzwiecka - awatar
Katarzyna Niedzwiecka
20
Marzenko Sto lat Dobrej Energii :-) Leosiu Tobie również :-) - awatar
Marzenko Sto lat Dobrej Energii :-) Leosiu Tobie również :-)
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij