Zbiórka Akina Jest Już Stara - zdjęcie główne

Akina Jest Już Stara

324 zł  z 320 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marlena Nalepka - awatar

Marlena Nalepka

Organizator zbiórki

Po prostu jestem. Nie jestem sama. Jest nas paru. Dziś na interwencji odebraliśmy starszą sukę, mieszańca z przewagą berneńczyka. "Stara już jest" ... Dziewczyna wzięła psa, lekkiego jak piórko i zawiozła do weta. Pies nie miał siły wstać. Wyciągnęłyśmy ją z dołu pod budą. Kleszcze, więc podejrzewałyśmy babeszjozę. Rzeczywistość jest gorsza. Ropomacicze, wyniszczające organizm biegunki, skrajne wychudzenie, źle pracujące nerki, guzy skórne. Badania, diagnostyka. Parametry nerkowe zamiast w normie 1,8 mają poziom 14!!! Cukier zawyżony. Nie mogła chodzić bo pazury miała trzykrotnie za długie. Jeden ból! Dziś dostała pomoc, zastrzyki, kroplówki, insulinę. Dopiero po złagodzeniu wyników będzie można sunię operować. Bez operacji umrze! Koszt diagnostyki, leczenie, pobyt w Domu Tymczasowym u wspaniałej kobiety, specjalistyczna karma generują koszty. Pomóżcie Akinie! Proszę o wpłaty i udostępnianie tego wpisu. Wraz z przyjaciółkami, Inspektorkami TOZ będziemy wdzięczni za każdą formę pomocy. Pani z DT błaga o pomoc dla Akiny.

Akina odeszła. Zmieniłam na mniejszą kwotę zbiórki. Tyle potrzebujemy na pokrycie kosztów. Przykro, że się nie udało :( :( To był naprawdę fajny psiak.. Może teraz, za Tęczowym Mostem, spogląda na nas wszystkich, którzy próbowali ją ratować? 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Marlena Nalepka - awatar

  Marlena Nalepka

  14.04.2017
  14.04.2017

  NIESTETY, AKINA dziś odeszła. Nerki nie podjęły pracy, zatrutego organizmu nie udało się przepłukać kroplówkami. Odeszła jednak w domu, w cieple, przy opiekunce z DT, która tak naprawdę ją pokochała już dwa miesiące temu. Niesamowity żal, bo opiekunka robiła wszystko, lekarz weterynarii też. Wiem, że te dwa dni nie nie zmieniły jej życia, ale mamy nadzieję, że przyniosły ukojenie. Odeszła za Tęczowy Most przytulona do ręki człowieka. Z zebranych pieniędzy pokryjemy chociaż w części fakturę za leczenie. Dziękujemy darczyńcom za okazane serce i pomoc.

Komentarze


 • Magdalena Cyganek - awatar

  Magdalena Cyganek

  13.04.2017
  13.04.2017

  Oby jak najszybciej udało się wyleczyć"dziewczynę"!!!!trzymam kciuki i pozdrawiam!!!

  • Marlena Nalepka - awatar

   Marlena Nalepka - Organizator zbiórki

   19.04.2017
   19.04.2017

   Dziękuję za wsparcie, finansowe i duchowe. Tak bardzo chcieliśmy ją uratować.... odeszła trzymana za łapkę. Teraz mamy do pokrycia koszty rozpaczliwej próby leczenia. Dzięki Pani mamy taką możliwość. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

324 zł  z 320 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marlena Nalepka - awatar

Marlena Nalepka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Ewa Lisewska - awatar
Ewa Lisewska
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna Wiśniewska - awatar
Joanna Wiśniewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Kochanowska - awatar
Anna Kochanowska
20
Dorota - awatar
Dorota
9
Sabina Swendrowska - awatar
Sabina Swendrowska
10
Magdalena Cyganek - awatar
Magdalena Cyganek
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij