Zbiórka Wspieraj Ligę Świata - miniaturka zdjęcia

Wspieraj Ligę Świata

Wspieraj Ligę Świata

8 100 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 98 osób
Wpłać teraz
 
Wojciech Dydymski - awatar

Wojciech Dydymski

Organizator zbiórki

Celem Ligi Świata jest pokój, rozbrojenie, walka z problemami społecznymi: głodem, lichwą, nałogami , wyzyskiem, bezdomnością, analfabetyzmem, chorobami, genetyczną modyfikacja (żywność, zwierzęta, człowiek, materia…), szkodliwymi opryskami, tajnymi organizacjami, globalizacją, manipulacją:, której celem jest tworzenie konfliktów a także kłamstwem historycznym, zabobonami oraz z religiami szerzącymi nienawiść i uprzedzenia …

Celem drugorzędnym jest eliminacja pojęć wnoszących chaos i agresje oraz strach: wojna, ludobójstwo, terroryzm, tajne stowarzyszenie, morderstwo, przemoc, molestowanie, destrukcja, manipulacja, ofiara w imię władzy, pieniędzy czy religijnego obłędu jak również: kłamstwo w imię własnych lub grupowych interesów (kosztem innego człowieka lub ogółu społecznego)…

Liga świata będzie dążyć do likwidacji systemów politycznych, partyjnych opartych na zasadach kastowych. Liga Świata będzie stawiała za wzór genialna jednostkę ponad grupowy obłęd i dążenie grup manipulacyjnych do władzy. Celem polityki jest dobrobyt i szczęście narodu, dlatego reprezentanci narodów wolni będą od poglądów polityczno – ustrojowo – religijnych, wolni od działania na rzecz stowarzyszeń i osób trzecich.

Działamy od 1999 roku, pomimo ciągłych problemem z prawem, stronami internetowymi ...

Na co przeznaczymy środki :

Szukamy Współpracy i Sponsoringu w następujących dziedzinach


1. Sponsor Strategiczny – reklama pod każdy wpisem na blogach i portalach społecznościowych


2. Współpracy w wdrożeniu aplikacji do App Store i Google Play

3. Sponsora silnika strony www ( koszt 60 dolarów ) i serwera ( 5 lat ~ 200 złotych )

Jeśli jesteście państwo zainteresowani zapraszam do kontaktu :
[email protected]


Każda wpłata powyżej 40 złotych będzie promowana specjalną płytą "Biblia Prawdy", warunek zostaw adres mail i adres dostawy.


Pozdrawiamy

Liga Świata

http:// facebook.com/liga.swiata.polska

http://twitter.com/ligaswiata

https://plus.google.com/+ligaswiata

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Wojciech Dydymski - awatar

  Wojciech Dydymski

  18.09.20
  18.09.20

  Fetyszyzm i faszyzm Tabu natury faszystowskiej wyobraźni - sprawiło, iż prawo zwierząt - prawo silniejszego, stało się modelem rozwojowym dla kolejnych pokoleń, wyuczonych zależności hierarchicznej na każdym etapie swego życia. Fetysz faszyzmu - erotyzuje zakazaną naturę ludzkiego zezwierzęcenia oraz wzmacnia tym samym owy fetysz faszyzmu, utkwiony w każdym systemie wyznaniowym i ustrojowym. Pieśni i narzędzia wizualne - faszyzmu, odnoszą się do bestialstwa dzikiej natury, w której kręgu pozostaje zezwierzecony intelektualnie człowiek, pragnący igrzysk, sportu, seksu, awansu, gwałtu, wojny, zwycięstwa ... kosztem wyższych aspiracji moralnej ludzkiego gatunku. Krew, ziemia, metal, ciało, narządy rodne ... to fetysze, ważniejsze od życiowej mądrości, wiedzy, mózgu, duszy, czy serca ... https://akademiafilozoficznadydymusa.wordpress.com/2020/09/17/fetyszyzm-i-faszyzm/

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.08.20
  16.08.20

  Wojciech Dydymus, kompendium wiedzy i nie oceniona dawka przekazu wiedzy w trudnych pytaniach. Szacun, za trud włożony w uświadamianie - nie uświadomionych. Respect ! Ciężkie Wojciechu masz pióro, ale trudno jest podważyć twoją wiedzę. Na łączach .

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.07.20
  19.07.20

  Dziękuję za Pana wiedzę i niezłomność w dzieleniu się nią. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia

 • MarcinW - awatar

  MarcinW

  01.05.20
  01.05.20

  Dziękuje za wiedze z której mogę skorzystać.

 • Jacek P - awatar

  Jacek P

  01.08.19
  01.08.19

  Dziękuję i życzę zdrowia

 • Look - awatar

  Look

  21.12.18
  21.12.18

  Dzięki za naprawdę dobrą robotę!

8 100 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 98 osób
Wpłać teraz
 
Wojciech Dydymski - awatar

Wojciech Dydymski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 98

Marcin Sakowski - awatar
Marcin Sakowski
100
Marcin Sakowski - awatar
Marcin Sakowski
120
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marcin Sakowski - awatar
Marcin Sakowski
100
Jacek P - awatar
Jacek P
100
Marcin Sakowski - awatar
Marcin Sakowski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
MarcinW - awatar
MarcinW
50
Marcin Sakowski - awatar
Marcin Sakowski
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij