Zbiórka Pomoc dla Lili ❤️ - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Lili ❤️

Ala Komarenko - awatar

Ala Komarenko

Organizator zbiórki

     Poznajcie mnie :)   Mam na imię Alicja Komarenko i dobiegam do 22 lat, na co dzień pracuję w sklepie obuwniczym i również czasami dorabiam sobie sprzątając na Uniwersytecie. Oprócz tego uczę się w zaocznej szkole medycznej. Mieszkam ze schorowaną już mamą i w tej chwili zmagamy się z  chorobą która szybko postępuje. Ale nie poddajemy się bo mamy siebie i nasze stado. Właśnie! Stado.. Od dziecka wychowywałam się wśród zwierząt i nie wyobrażam sobie aby teraz miało ich obok mnie zabraknąć. Co prawda to małe stado bo 5 kotów, dwa psy i koci maluch znaleziony kilka dni temu przy ruchliwej ulicy, ale piękniejszego stada nie mogłam sobie wyobrazić. Staram się o nie dbać jak tylko potrafię bo w swoim młodym życiu doświadczyłam już utraty takiego stada. . 11 lat temu w domu w którym mieszkałam z rodzicami i dziadkami doszło do zapruszenia przez ogień z pieca. Straciliśmy doszczętnie wszystko. Dopiero 5 lat temu pojawił się od nowa pierwszy kot i tak dołączyła reszta bezdomniaków.  

        Poznajcie historie znalezionej Lili 

Lilianka vel Lili - to kotka jakich wiele, bezdomna, dzika i chora. Ani ruda, ani puchata, zwyczajna szara.... ale z niezwykłym charakterkiem.


Na swojej drodzę spotkała mnie , osobę, która zapobiega bezdomności kotów i zwyczajną kociarę. Lecznica i kastracja. Coś, co miało być rutynową procedurą, przeobraziło się w wielotygodniową kurację.  Kotka chorowała na trudno leczący się katar, potem okazało się, że ma pasożyty, więc męczyły ją biegunki.

Była diagnozowana, (RTG, testy na choroby wirusowe, badania kału). Dużo kosztowała również sama hospitalizacja.


Na szczęście Lila wyzdrowiała. Dołączyła do mojego stada i powoli zapomina o trudnym życiu ulicznika i zimnej, lecznicowej klatce. Oby  jej kocie życie było już do końca  szczęśliwe i spokojne.  


Po walce o kociaka  została mi  „pamiątka” w postaci długu w lecznicy wynoszącego prawie 1500 złotych, nie licząc już kosztów jedzenia i żwirku... Ciężko jest mi pogodzić płatności z takim długiem gdyż, w większości płatności są na mojej głowie, mieszkanie, szkoła, leczenie mamy i niestety nie wchodzi w grę spłata w ratach. Gdyby tak było to nie prosiłabym nikogo o pomoc 


Jest to dla mnie  olbrzymi, nieplanowany wydatek. Bardzo proszę Państwa o wsparcie, pomoc w uregulowaniu rachunku  w lecznicy. Lila została dostrzeżona, dostała szansę na dobre życie, na zdrowie, wyrwała się z bezdomności, chłodu i głodowania na ulicy. Czy  dobro wraca? Czy uda się zmniejszyć ten astronomiczny dług, trudny do udźwignięcia dla jednej osoby?
Bardzo, bardzo prosimy o pomoc


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Ala Komarenko - awatar

  Ala Komarenko

  07.04.19
  07.04.19

  200 zł Pani doktor postanowiła nam obniżyć ❤️ więc zostało nam do uzbierania prawie 400 zł

Komentarze

 • Ania - awatar

  Ania

  25.01.19
  25.01.19

  Oby więcej takiej młodzieży

Ala Komarenko - awatar

Ala Komarenko

Organizator zbiórki

Wpłaty - 35

Anonimowo - awatar
10
Anonimowo
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Sabina - awatar
10
Sabina
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Natalia Hodana-Skupień - awatar
50
Natalia Hodana-Skupień
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Agniecha - awatar
20
Agniecha
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij