Zbiórka Pomóc Matce w walce o Córkę - miniaturka zdjęcia

Pomóc Matce w walce o Córkę Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóc Matce w walce o Córkę - zdjęcie główne

Pomóc Matce w walce o Córkę

11 305 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 237 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Łagoda - awatar

Agnieszka Łagoda

Organizator zbiórki

Kiedy każdy dzień niesie ze sobą cierpienie… 

Kiedy serce matki pęka na kawałki i drży w obawie przed następną godziną. 

Kiedy cały świat udręczonej kobiety zamyka się w opiece nad ciężko, nieuleczalnie chorym dzieckiem. Kiedy miłość sprawia, że jest w stanie nie spać, czuwać. 

Kiedy zamiast cieszyć się z dorastania córki – karmi, pielęgnuje, zamienia się w lekarza, pielęgniarkę, opiekunkę, salową. Kiedy aparatura, rurki, leki, błyskawiczna reakcja na stan maleństwa staje się czymś naturalnym. Kiedy mimo wszystko kobieta znajduje w sercu miejsce dla uratowanych przez siebie psów i za skarby świata nie chce ich oddać, choć byłoby jej łatwiej. 

Kiedy całkowicie rezygnuje z siebie, a wyczerpanie jej organizmu po prostu zwala z nóg. 

Kiedy mdleje - bo przecież każdy człowiek ma swoje granice – i podnosi się, by dalej walczyć – bo kocha! 

Kiedy w tej tragicznej sytuacji zostaje sama – bez wsparcia najbliższych, licząc wyłącznie na gest serca tych, którzy zwyczajnie, po ludzku chcą jej pomóc. Choć nie muszą… .

W takiej sytuacji jest Monika. Jej Córeczka Marianka, pieszczotliwie nazywana Mary, ma 17 miesięcy i cierpi na rzadką wadę mózgu - bezzakrętowość, i bardzo ciężką formę lekoopornej padaczki. Malutka jest odżywiana za pomocą PEGa, ma od kilku do nawet kilkuset ataków epilepsji dziennie! Wymaga stałej, całodobowej opieki. Dla Malutkiej każda infekcja jest śmiertelnym zagrożeniem. Monika robi wszystko, by dać Jej to, czego potrzebuje! Robi to kosztem siebie, swojego zdrowia, siły. Dla Moniki liczy się tylko Córeczka i choć sama jest wyczerpana tak bardzo, że i Jej zdrowie szwankuje – trwa! Trwa, bo kocha! 

Teraz ta Dzielna Kobieta potrzebuje NASPotrzebuje pomocy na zabezpieczenie niespodziewanych wydatków, które pojawiają się w związku z chorobą Córki. Monika nie pracuje - cały czas jest ze swoja Córką. 

Bardzo chcemy zapewnić Monice choć minimum komfortu: takiego, aby mogła szybko dostać się do lekarza. Monika, która przez wiele lat niosła bezinteresowną pomoc zarówno ludziom, jak i zwierzętom; która zapraszała pod swój dach tych zapomnianych i niechcianych; która każdą swoją wolną chwilę poświęcała na pozyskiwanie darów i wszelkich potrzebnych rzeczy, aby móc nieść pomoc wszystkim, którzy tej Jej pomocnej dłoni potrzebowali - teraz sama znalazła się w sytuacji tragicznej.

Bardzo chcemy, aby Monika mogła nadal korzystać z pomocy osoby, która wyprowadza jej psy, dzięki czemu mogą zostać ze swoją panią: są dla Niej ostatnią ostoją „normalności” – tego jak żyła „przedtem”. Psy, które przy Niej i Mariance wiernie trwają, mając jednocześnie zbawienny wpływ na Mary. Psy, które uratowała kiedyś z koszmarnych warunków.

Ta Dzielna Kobieta potrzebuje pomocy obcych osób, wykwalifikowanych pielęgniarek, aby choć na chwilę spuścić swoje dziecko z oczu: pójść się wykąpać, posprzątać tak, aby sprostać wymogom przebywania Jej Córki w domu; pójść do apteki, pójść po szybkie zakupy; zjeść coś. A także choćby na chwilę się zdrzemnąć. Bez pielęgniarki, która jest w stanie błyskawicznie zareagować na pogorszenie się stanu Mary, nie może sobie na to pozwolić. Coś, co dla większości z nas jest oczywiste - dla Moniki jest to nieosiągalne bez takiej pomocy. Na co dzień jest sama - ojciec dziecka opuścił je. Sama od wielu miesięcy jest Aniołem dla swojej Córki. 

Pomóżmy jej! Już raz się udało: dzięki wielu Darczyńcom Monika wygrała 3 miesiące ze swoimi psiakami oraz może korzystać z pomocy Pielęgniarki. Pomóżmy jej, zabezpieczając to minimum – czyli finanse. Niech chociaż ta sfera Jej życia nie przysparza Jej zmartwień. Bo dla Moniki każdy dzień jest walką.

Każdemu za okazaną pomoc prosto z serca BARDZO DZIĘKUJEMY!!!!

Monika nie jest osobą anonimową. Nie możesz wesprzeć zbiórki, ale chcesz Jej pomóc w inny sposób? Zajrzyj na FB: Monika Skiba. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Ewa Borkowska - awatar

  Ewa Borkowska

  05.04.2018
  05.04.2018

  Powodzenia Moniko w walce o córeczkę.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.03.2018
  10.03.2018

  Tak bardzo mocno wierze w poprawe.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.03.2018
  09.03.2018

  Dużo duuuużo zdrówka, mocno trzymam za Was kciuki ❤️

 • Damian Trelinski - awatar

  Damian Trelinski

  09.03.2018
  09.03.2018

  Zdrówka dla Mary :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.03.2018
  08.03.2018

  Trzymaj się Monika! Jesteś wielka!

11 305 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 237 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Łagoda - awatar

Agnieszka Łagoda

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 237

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Magda - awatar
Magda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marcin - awatar
Marcin
20
ANIA - awatar
ANIA
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
klara - awatar
klara
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij