Zbiórka Leczymy łapkę Logisia - miniaturka zdjęcia

Leczymy łapkę Logisia

Zbiórka Leczymy łapkę Logisia - zdjęcie główne

Leczymy łapkę Logisia

1 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Monika Ustrzycka - awatar

Monika Ustrzycka

Organizator zbiórki

Mam na imię Monika i zbieram na leczenie łapki mojego ukochanego Logisia. To bardzo młody psiak ma zaledwie 2.5 roku i całą masę energii. Logiś żyje po to żeby biegać, szaleć aportować. To typowy charakter spaniela. Niestety 3 miesiące temu zwichnął rzepkę, na zdjęciach okazało się że jego kość jest wygięta i potrzebna była dodatkowo operacja guzowatosci kości. Łączne leczenie z lekami kosztowało nas 3.5 tyś. Zapozyczylam sie gdzie mogłam  żeby  ratować najlepszego przyjaciela. Jakoś się udało, ale  okazało się że to nie koniec problemów. Po 3 tyg od operacji rana zaczęła się paprać. Kolejne rtg, wymazy- diagnoza uczulenie na szwy wewnętrzne i gronkowiec odporny na większość antybiotyków. 4 tygodnie  zastrzyków, Logiś cały czas kuleje na łapkę. Przez 10 dni było super już wierzyliśmy że teraz już tylko będzie dobrze.  Niestety wczoraj na kolanie pojawiła się kulka . Właśnie wróciliśmy od weta, kolejne rtg i okazuje się że gwoździe które trzymały kość wychodzą.  Jutro mamy kolejną  operację, trzeba je wyjąć jak najszybciej żeby nie przebiły skóry. Znowu będzie rehabilitacja i antybiotyki a ja już nie wiem skąd na to brać. Koszt jutrzejszej operacji to około 500 zł. Dziś wydalam 120 zł i będzie potrzebne kolejne rtg. Jeżeli ktoś z Państwa może nas wspomóc choć symboliczna złotówką będziemy dozgonnie wdzięczni A radość Logisia z wyzdrowienia bezcenna. 

Dziękujemy za każdą pomoc 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Monika Ustrzycka - awatar

Monika Ustrzycka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij