Zbiórka Leczymy łapkę Logisia - zdjęcie główne

Leczymy łapkę Logisia

1 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Ustrzycka - awatar

Monika Ustrzycka

Organizator zbiórki

Mam na imię Monika i zbieram na leczenie łapki mojego ukochanego Logisia. To bardzo młody psiak ma zaledwie 2.5 roku i całą masę energii. Logiś żyje po to żeby biegać, szaleć aportować. To typowy charakter spaniela. Niestety 3 miesiące temu zwichnął rzepkę, na zdjęciach okazało się że jego kość jest wygięta i potrzebna była dodatkowo operacja guzowatosci kości. Łączne leczenie z lekami kosztowało nas 3.5 tyś. Zapozyczylam sie gdzie mogłam  żeby  ratować najlepszego przyjaciela. Jakoś się udało, ale  okazało się że to nie koniec problemów. Po 3 tyg od operacji rana zaczęła się paprać. Kolejne rtg, wymazy- diagnoza uczulenie na szwy wewnętrzne i gronkowiec odporny na większość antybiotyków. 4 tygodnie  zastrzyków, Logiś cały czas kuleje na łapkę. Przez 10 dni było super już wierzyliśmy że teraz już tylko będzie dobrze.  Niestety wczoraj na kolanie pojawiła się kulka . Właśnie wróciliśmy od weta, kolejne rtg i okazuje się że gwoździe które trzymały kość wychodzą.  Jutro mamy kolejną  operację, trzeba je wyjąć jak najszybciej żeby nie przebiły skóry. Znowu będzie rehabilitacja i antybiotyki a ja już nie wiem skąd na to brać. Koszt jutrzejszej operacji to około 500 zł. Dziś wydalam 120 zł i będzie potrzebne kolejne rtg. Jeżeli ktoś z Państwa może nas wspomóc choć symboliczna złotówką będziemy dozgonnie wdzięczni A radość Logisia z wyzdrowienia bezcenna. 

Dziękujemy za każdą pomoc 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Ustrzycka - awatar

Monika Ustrzycka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij