Zbiórka Diagnostyka i leczenie Luckiego - miniaturka zdjęcia

Diagnostyka i leczenie Luckiego Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Diagnostyka i leczenie Luckiego - zdjęcie główne

Diagnostyka i leczenie Luckiego

851 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Koperska - awatar

Paulina Koperska

Organizator zbiórki

Lucky w tym roku skończy 11 lat i ma obecnie spore problemy ze zdrowiem. 

Od lat choruje na padaczkę, a  początkiem zeszłego roku doszedł kłopot ze sprawnym poruszaniem się. Byliśmy u kilku weterynarzy, jednak leczenie nie dało żadnych długotrwałych efektów.

 Ostatnio stan Luckiego znacznie się pogorszył. Odmówił spacerów, jedzenia, picia, po prostu leżał sparaliżowany bólem, nie reagował na nic. W końcu trafiliśmy do kliniki gdzie rozpoczęto prawidłową diagnostykę. Niestety już na tym etapie jej koszty przekraczają znacznie moje możliwości. 

W ciągu ostatnich dwóch tygodni miał wykonywane specjalistyczne badania laboratoryjne (poszerzony panel), dodatkowo wykonano powtórnie badania krwi w celu wykluczenia anemii, USG jamy brzusznej. Do tego dochodzą koszty leków podawanych podskórnie podczas każdej z wizyt, samej konsultacji lekarskiej i leków, które Lucky przyjmuje w domu. 

Niestety i tak największe wydatki przed nami. W przyszłym tygodniu powinien mieć wykonany RTG kręgosłupa, bioder, i kolan (w sumie 7 zdjęć). Ten typ prześwietlenia wykonywany jest pod znieczuleniem ogólnym. Szacowany koszt zdjęć wraz ze znieczuleniem to ok 650 zł. Po badaniach niezbędna będzie konsultacja ortopedyczna i rozpoczęcie rehabilitacji.

Teraz Lucky przyjmuje leki przeciwzapalne i przeciwbólowe. Oprócz tego otrzymaliśmy zalecenie podawania na stałe leku wspomagającego regeneracje tkanki chrzęstnej i płynu maziowego, zapewniającego naturalną ochronę przed uszkodzeniem chrząstki spowodowanej oddziaływaniem leków przeciwzapalnych. zapobiegającego zmniejszeniu grubości chrząstek. poprawiającego ruchomość stawów. Miesięcznie to w przybliżeniu koszt 140 zł.

Lucky zawsze był bardzo wesołym i energicznym psem mimo swojego wieku, wierzę że dzięki leczeniu odzyska dawną sprawność i jeszcze na długo ze mną zostanie. Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc dla Luckiego.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Paulina Koperska - awatar

    Paulina Koperska

    08.02.2019
    08.02.2019

    Jesteśmy po prześwietleniu, które wykazało raczej niewiele. Na pewno w prawej tylnej łapie mamy stan zapalny, podejrzewane jest stare naderwanie lub zerwanie więzadła. W poniedziałek zmieniamy leki, a za 3 tygodnie kolejne prześwietlenie. Jeśli nie będzie zmian, konieczne będzie wykonanie badania artroskopem.

851 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Koperska - awatar

Paulina Koperska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Nati - awatar
Nati
30
Karolina Witosław - awatar
Karolina Witosław
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij