Zbiórka Diagnostyka i leczenie Luckiego - miniaturka zdjęcia

Diagnostyka i leczenie Luckiego Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Diagnostyka i leczenie Luckiego - zdjęcie główne

Diagnostyka i leczenie Luckiego

851 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Koperska - awatar

Paulina Koperska

Organizator zbiórki

Lucky w tym roku skończy 11 lat i ma obecnie spore problemy ze zdrowiem. 

Od lat choruje na padaczkę, a  początkiem zeszłego roku doszedł kłopot ze sprawnym poruszaniem się. Byliśmy u kilku weterynarzy, jednak leczenie nie dało żadnych długotrwałych efektów.

 Ostatnio stan Luckiego znacznie się pogorszył. Odmówił spacerów, jedzenia, picia, po prostu leżał sparaliżowany bólem, nie reagował na nic. W końcu trafiliśmy do kliniki gdzie rozpoczęto prawidłową diagnostykę. Niestety już na tym etapie jej koszty przekraczają znacznie moje możliwości. 

W ciągu ostatnich dwóch tygodni miał wykonywane specjalistyczne badania laboratoryjne (poszerzony panel), dodatkowo wykonano powtórnie badania krwi w celu wykluczenia anemii, USG jamy brzusznej. Do tego dochodzą koszty leków podawanych podskórnie podczas każdej z wizyt, samej konsultacji lekarskiej i leków, które Lucky przyjmuje w domu. 

Niestety i tak największe wydatki przed nami. W przyszłym tygodniu powinien mieć wykonany RTG kręgosłupa, bioder, i kolan (w sumie 7 zdjęć). Ten typ prześwietlenia wykonywany jest pod znieczuleniem ogólnym. Szacowany koszt zdjęć wraz ze znieczuleniem to ok 650 zł. Po badaniach niezbędna będzie konsultacja ortopedyczna i rozpoczęcie rehabilitacji.

Teraz Lucky przyjmuje leki przeciwzapalne i przeciwbólowe. Oprócz tego otrzymaliśmy zalecenie podawania na stałe leku wspomagającego regeneracje tkanki chrzęstnej i płynu maziowego, zapewniającego naturalną ochronę przed uszkodzeniem chrząstki spowodowanej oddziaływaniem leków przeciwzapalnych. zapobiegającego zmniejszeniu grubości chrząstek. poprawiającego ruchomość stawów. Miesięcznie to w przybliżeniu koszt 140 zł.

Lucky zawsze był bardzo wesołym i energicznym psem mimo swojego wieku, wierzę że dzięki leczeniu odzyska dawną sprawność i jeszcze na długo ze mną zostanie. Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc dla Luckiego.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Paulina Koperska - awatar

    Paulina Koperska

    08.02.2019
    08.02.2019

    Jesteśmy po prześwietleniu, które wykazało raczej niewiele. Na pewno w prawej tylnej łapie mamy stan zapalny, podejrzewane jest stare naderwanie lub zerwanie więzadła. W poniedziałek zmieniamy leki, a za 3 tygodnie kolejne prześwietlenie. Jeśli nie będzie zmian, konieczne będzie wykonanie badania artroskopem.

851 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Koperska - awatar

Paulina Koperska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Nati - awatar
Nati
30
Karolina Witosław - awatar
Karolina Witosław
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij