Zbiórka Diagnostyka i leczenie Luckiego - miniaturka zdjęcia

Diagnostyka i leczenie Luckiego

Zbiórka Diagnostyka i leczenie Luckiego - zdjęcie główne

Diagnostyka i leczenie Luckiego

851 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 
Paulina Koperska - awatar

Paulina Koperska

Organizator zbiórki

Lucky w tym roku skończy 11 lat i ma obecnie spore problemy ze zdrowiem. 

Od lat choruje na padaczkę, a  początkiem zeszłego roku doszedł kłopot ze sprawnym poruszaniem się. Byliśmy u kilku weterynarzy, jednak leczenie nie dało żadnych długotrwałych efektów.

 Ostatnio stan Luckiego znacznie się pogorszył. Odmówił spacerów, jedzenia, picia, po prostu leżał sparaliżowany bólem, nie reagował na nic. W końcu trafiliśmy do kliniki gdzie rozpoczęto prawidłową diagnostykę. Niestety już na tym etapie jej koszty przekraczają znacznie moje możliwości. 

W ciągu ostatnich dwóch tygodni miał wykonywane specjalistyczne badania laboratoryjne (poszerzony panel), dodatkowo wykonano powtórnie badania krwi w celu wykluczenia anemii, USG jamy brzusznej. Do tego dochodzą koszty leków podawanych podskórnie podczas każdej z wizyt, samej konsultacji lekarskiej i leków, które Lucky przyjmuje w domu. 

Niestety i tak największe wydatki przed nami. W przyszłym tygodniu powinien mieć wykonany RTG kręgosłupa, bioder, i kolan (w sumie 7 zdjęć). Ten typ prześwietlenia wykonywany jest pod znieczuleniem ogólnym. Szacowany koszt zdjęć wraz ze znieczuleniem to ok 650 zł. Po badaniach niezbędna będzie konsultacja ortopedyczna i rozpoczęcie rehabilitacji.

Teraz Lucky przyjmuje leki przeciwzapalne i przeciwbólowe. Oprócz tego otrzymaliśmy zalecenie podawania na stałe leku wspomagającego regeneracje tkanki chrzęstnej i płynu maziowego, zapewniającego naturalną ochronę przed uszkodzeniem chrząstki spowodowanej oddziaływaniem leków przeciwzapalnych. zapobiegającego zmniejszeniu grubości chrząstek. poprawiającego ruchomość stawów. Miesięcznie to w przybliżeniu koszt 140 zł.

Lucky zawsze był bardzo wesołym i energicznym psem mimo swojego wieku, wierzę że dzięki leczeniu odzyska dawną sprawność i jeszcze na długo ze mną zostanie. Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc dla Luckiego.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Paulina Koperska - awatar

    Paulina Koperska

    08.02.19
    08.02.19

    Jesteśmy po prześwietleniu, które wykazało raczej niewiele. Na pewno w prawej tylnej łapie mamy stan zapalny, podejrzewane jest stare naderwanie lub zerwanie więzadła. W poniedziałek zmieniamy leki, a za 3 tygodnie kolejne prześwietlenie. Jeśli nie będzie zmian, konieczne będzie wykonanie badania artroskopem.

851 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 
Paulina Koperska - awatar

Paulina Koperska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Nati - awatar
Nati
30
Karolina Witosław - awatar
Karolina Witosław
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij