Wózek inwalidzki dla Stasia

1 217 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Wol - awatar

Monika Wol

Organizator zbiórki

Jestem Staś i mam 8 lat.Kocham życie i uwielbiam się śmiać. Nie zwazam na trudności i nie poddaje się  nim.Mam dużo optymizmu w sobie choć czasem jest mi smutno,ale tak na chwilę. Wiem,że jestem inny niż moi rówieśnicy.Nie chodzę i nie potrafię powiedzieć tego o czym myślę,choć się staram.A dużo myślę......przede wszystkim o tym jak bedzie wyglądała moja przyszłość. Muszę dużo ćwiczyć,żeby być samodzielny.Moja siostra bliźniaczka marzy,żeby być weterynarzen,starsza siostra będzie lekarzem.Ja marzę tylko o jednym.....żeby samemu chodzić.Z mową sobie poradzę,mam komunikator. Najważniejsze żebym chodził,Jestem ciężki i rodzicom trudno mnie nosić.Próbuje sam się przemieszczać ale na pupie jest trudno.We wrześniu zacznę naukę w szkole podstawowej i potrzebuje wózek inwalidzki.Niestety taki bajer kosztuje 6400 zł.NFZ daje 3000 zł zatem rodzice znów muszą dołożyć. Gdyby to był jedyny wydatek kupiliby mi ale Oni ciągle mają wydatki od kiedy się urodziłem......rehabilitacja,operacja,sprzęt.....Stary wózek w którym wożą mnie rodzice już się psuje.Mama zamówiła nowy.....ale niestety NFZ finansuje tylko niewielką jego część.Chce pomóc rodzicom odciążyć ich dlatego proszę pomóżcie mi.Będę wdzięczny za każdą złotówkę.Niedlugo będę miał znowu operacje...boję się ale wiem że to dla mojego dobra.Bez tego nie będę miał nawet szansy żeby chodzić. Jednak potrzebny jest czas.Dlatego tak bardzo potrzebuje teraz tych wózków. To nie jest marzenie o ferrari to jest bryka moich marzeń wózek inwalidzki-ale tylko póki co....Potem  pójdę sam.....po marzenia;)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Marta - awatar

    Marta

    29.07.2019
    29.07.2019

    Powodzenia. Marzenia się spełniają. Wszystkiego dobrego :*

1 217 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Wol - awatar

Monika Wol

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 39

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Konrad Chudy - awatar
Konrad Chudy
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Dostawca Alio - awatar
Dostawca Alio
50
Klientka Alio - awatar
Klientka Alio
100
Adigi - awatar
Adigi
20
Małgorzata Bunia - awatar
Małgorzata Bunia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij