Zbiórka Podjazd dla niepełnosprawnych - miniaturka zdjęcia

Podjazd dla niepełnosprawnych Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Podjazd dla niepełnosprawnych - zdjęcie główne

Podjazd dla niepełnosprawnych

1 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Marzena Josicz - awatar

Marzena Josicz

Organizator zbiórki

Za siedmioma górami, za siedmioma morzami mieszkała księżniczka (no powiedzmy, że księżniczka). Księżniczka poruszała się na wózku inwalidzkim i mieszkała (jak to na księżniczkę przystało) w wysokiej wieży. Do wieży tej prowadziły dłuuugie i wysokie schody, przez co księżniczka nigdzie nie mogła sama wyjść ani zejść, większość  więc czasu spędzała zamknięta w swojej wieży. Było jej z tego powodu bardzo, bardzo smutno? Jak fajnie, że  miała chociaż balkon, z którego mogła podziwiać świat! Marzyła o tym by móc się wydostać ze swojej wieży. Jak fajnie było by mieć taki podjazd (pochylnie dla wózków) - pomyślała. Mogła by wówczas wychodzić ze swojej  wieży kiedy tylko zapragnie.....Tak  było u księżniczki... No, cóż ja może nie jestem księżniczką (no powiedzmy, że nie jestem 😉) a po prostu Marzeną. Jednak tak samo jak i ona poruszam się na wózku, gdyż choruje na rdzeniowy  zanik mięśni. Tak samo jak i ona mam swoją wieżę. Wprawdzie prowadzi do niej mniej schodów, jednak są one dla mnie nie do pokonania. Dlatego tak samo marzę o pochylni. By móc samodzielnie i bez żadnych przeszkód wyjść i wejść do "mojej wieży", wybrać się rano po świeże bułeczki (i nie czekać, aż ktoś mi je przyniesie),  iść na spacer  po parku lub wybrać się na  shopping...tyle rzeczy dzięki temu podjazdowi mogła  bym robić 🙄 Część środków już mam....niestety ciągle sporo mi brakuje..... Dlatego proszę Ciebie.....Kasiu, Basiu, Mateuszu, Iwono, Jarku, Radku, Agnieszko ..... i Ciebie, jakkolwiek masz na  imię o drobny datek...Pomóż spełnić moje marzenie. Z góry dziękuję.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Marzena Josicz - awatar

Marzena Josicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij