Zbiórka Aby znów stanąć na nogi - zdjęcie główne

Aby znów stanąć na nogi

263 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Pawel Dembicki - awatar

Pawel Dembicki

Organizator zbiórki

Każdego dnia walczę.

Każdego dnia towarzyszy mi ogromny ból.

Mam na imię Zdzisia i to już trzy lata, kiedy zapomniało o mnie szczęście. Ten czas, kiedy byłam szczęśliwą mamą, żoną, babcią to tylko wspomnienie. Mieliśmy z mężem cudowne życie, dużo planów. Do czasu, który zmienił wszystko. Ta chwila, ten moment. Ta data. 03.07.2015. Wtedy moje szczęśliwe życie stało się koszmarem. Koszmarem z którego chciałabym się obudzić. 

Wypadek, dźwięk karetki, szpital. Złamany kręgosłup, zmiażdżony rdzeń, porażenie kończynowe. Rok 2015 to rok, w którym była walka o moje życie. Operacja, która trwała 7 godzin, to było moje być albo nie być. 

I jestem. Wywalczyłam życie. Ale poruszam się na wózku. W dzisiejszych czasach wazne są pieniądze. I żeby walczyć w dalszym ciągu są mi one niezbędne. Po co? Po to, aby być dawną Zdzisią. Tą szczęśliwą, uśmiechniętą, dawną żoną, matką, babcią. Wierzę, że na tym świecie są jeszcze dobrzy ludzie, którzy pomogą mi w uzbieraniu pieniążków na rehabilitację. Bym mogła znów stanąć na nogi.

Proszę, pomóż mi. Chcę wrócić do normalności. Do chodzenia.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
263 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Pawel Dembicki - awatar

Pawel Dembicki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Klaudia - awatar
Klaudia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Mariusz Plebanek - awatar
Mariusz Plebanek
20
Jerry - awatar
Jerry
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Olszówka - awatar
Małgorzata Olszówka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
12

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij