Zbiórka CGM-pomóż nam go stosować - zdjęcie główne

CGM-pomóż nam go stosować

435 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Wielkopolan - awatar

Magdalena Wielkopolan

Organizator zbiórki

Witam ponownie. Jakiś czas temu, dzięki Wam, udało się zebrać pieniążki na CGM-y, czyli systemy ciągłego monitorowania glikemii dla moich nieuleczalnie chorych dzieci. Martynka i Marcinek chorują na cukrzycę typu 1. Leczeni są przy pomocy pomp insulinowych. Na dzień dzisiejszy systemy CGM, na które była pierwsza zbiórka, są częściowo refundowane. Tylko częściowo i tylko 8  sensorów miesięcznie,a potrzebujemy ich co miesiąc 10. Do tej pory udawało się je kupować z zasobów pieniężnych, jakie były z poprzedniej zbiórki. Niestety pieniążki się skończyły. Po pięciu miesiącach życia z cgm, ja i moje dzieci, wiemy jak bardzo są pomocne. Nie tylko oszczędzają paluszki dzieci, pozwalając na mniej ukłuć w ciągu doby,ale przede wszystkim są nieocenione przy lepszym prowadzeniu choroby, co daje nam szansę na uniknięcie groźnych powikłań w przyszłości. Na co dzień pomagają utrzymać poziomy cukru w normie i nie doprowadzać do bardzo groźnych dla ich zdrowia,a przede wszystkim życia, hipo i hiperglikemii. Miesięczny koszt zakupu sensorów, czyli niezbędnego minimum, to 700 zł. Wychowuje dzieci sama, ze względu na ich chorobę nie mogę podjąć pracy. Często brakuje nam pieniążków na zakup leków, insulin i pasków, a co za tym idzie, utrzymanie CGM-ów zaczyna być poza naszym zasięgiem. Po raz kolejny życie zmusza mnie do proszenia o pomoc. A to nie jest dla mnie łatwe... Jednak dobro oraz zdrowie moich dzieci, to mój priorytet. Są całym moim światem i cały mój świat to one. Będę walczyła,szukała pomocy i o nią prosiła,choć często wbrew sobie. Nie poddam się,bo w całej tej chorobie,która ich już niestety nigdy nie opuści,muszą być przede wszystkim bezpieczne i żyć jak najdłużej... żyć jak najdłużej bez powikłań. A właśnie CGM-y nam w tym pomagają.Bardzo proszę o pomoc. Wierzę w ludzi,w Wasze dobre serca. Za każdą złotówkę i każde udostępnienie zbiórki będziemy ogromnie wdzięczni. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Marta - awatar

  Marta

  19.10.2018
  19.10.2018

  Powodzenia!

  • Magdalena Wielkopolan - awatar

   Magdalena Wielkopolan - Organizator zbiórki

   28.10.2018
   28.10.2018

   Dziękujemy 😍

435 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Wielkopolan - awatar

Magdalena Wielkopolan

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marta - awatar
Marta
50
Wiktor - awatar
Wiktor
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwia Bień - awatar
Sylwia Bień
100
Gosia - awatar
Gosia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewiczka - awatar
Ewiczka
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij