Zbiórka CGM-pomóż nam go stosować - miniaturka zdjęcia

CGM-pomóż nam go stosować

Zbiórka CGM-pomóż nam go stosować - zdjęcie główne

CGM-pomóż nam go stosować

435 zł z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Magdalena Wielkopolan - awatar

Magdalena Wielkopolan

Organizator zbiórki

Witam ponownie. Jakiś czas temu, dzięki Wam, udało się zebrać pieniążki na CGM-y, czyli systemy ciągłego monitorowania glikemii dla moich nieuleczalnie chorych dzieci. Martynka i Marcinek chorują na cukrzycę typu 1. Leczeni są przy pomocy pomp insulinowych. Na dzień dzisiejszy systemy CGM, na które była pierwsza zbiórka, są częściowo refundowane. Tylko częściowo i tylko 8  sensorów miesięcznie,a potrzebujemy ich co miesiąc 10. Do tej pory udawało się je kupować z zasobów pieniężnych, jakie były z poprzedniej zbiórki. Niestety pieniążki się skończyły. Po pięciu miesiącach życia z cgm, ja i moje dzieci, wiemy jak bardzo są pomocne. Nie tylko oszczędzają paluszki dzieci, pozwalając na mniej ukłuć w ciągu doby,ale przede wszystkim są nieocenione przy lepszym prowadzeniu choroby, co daje nam szansę na uniknięcie groźnych powikłań w przyszłości. Na co dzień pomagają utrzymać poziomy cukru w normie i nie doprowadzać do bardzo groźnych dla ich zdrowia,a przede wszystkim życia, hipo i hiperglikemii. Miesięczny koszt zakupu sensorów, czyli niezbędnego minimum, to 700 zł. Wychowuje dzieci sama, ze względu na ich chorobę nie mogę podjąć pracy. Często brakuje nam pieniążków na zakup leków, insulin i pasków, a co za tym idzie, utrzymanie CGM-ów zaczyna być poza naszym zasięgiem. Po raz kolejny życie zmusza mnie do proszenia o pomoc. A to nie jest dla mnie łatwe... Jednak dobro oraz zdrowie moich dzieci, to mój priorytet. Są całym moim światem i cały mój świat to one. Będę walczyła,szukała pomocy i o nią prosiła,choć często wbrew sobie. Nie poddam się,bo w całej tej chorobie,która ich już niestety nigdy nie opuści,muszą być przede wszystkim bezpieczne i żyć jak najdłużej... żyć jak najdłużej bez powikłań. A właśnie CGM-y nam w tym pomagają.Bardzo proszę o pomoc. Wierzę w ludzi,w Wasze dobre serca. Za każdą złotówkę i każde udostępnienie zbiórki będziemy ogromnie wdzięczni. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Marta - awatar

  Marta

  19.10.18
  19.10.18

  Powodzenia!

  • Magdalena Wielkopolan - awatar

   Magdalena Wielkopolan - Organizator zbiórki

   28.10.18
   28.10.18

   Dziękujemy 😍

435 zł z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Magdalena Wielkopolan - awatar

Magdalena Wielkopolan

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marta - awatar
Marta
50
Wiktor - awatar
Wiktor
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwia Bień - awatar
Sylwia Bień
100
Gosia - awatar
Gosia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewiczka - awatar
Ewiczka
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij