Zbiórka Pomoc w Leczeniu Majci - zdjęcie główne

Pomoc w Leczeniu Majci

47 725 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 476 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Pawel Szereda - awatar

Pawel Szereda

Organizator zbiórki

Maja Witkowska  w wieku 7 lat zachorowała na ostrą białaczkę limfoblastyczną.  Wszystko zaczęło się od zwykłego przeziębienia, które było coraz trudniejsze do wyleczenia, później doszły bóle nóżek i ogólne osłabienie organizmu, które z dnia na dzień coraz bardziej utrudniało Majci normalne funkcjonowanie. W końcu badania, które przyniosły diagnozę, której nikt się nie spodziewał, diagnozę najgorszą z możliwych- Ostra Białaczka Limfoblastyczna. Maja rozpoczęła leczenie, w Centrum Zdrowia Dziecka. Obecnie przyjmuje bardzo dużo leków oraz chemioterapię,które mają za zadanie przygotować organizm do przeszczepu. Leczenie jest bardzo drogie,a  koszty znacznie przekraczają możliwości finansowe rodziny. Dziewczynka kocha śpiewać i tańczyć, ale obecnie wszystkie jej marzenia legly w gruzach. Bardzo nam zależy, aby w tym trudnym dla niej czasie mogła choć troszkę czuć się jak dawniej, mogła realizować swoje pasje i marzenia, a przede wszystkim jedno najważniejsze marzenie -życie.  Prosimy wszystkich, którym los Majuni nie jest obojętny o pomoc w uzbieraniu środków na jej leczenie.  Będziemy wdzięczni za każdą nawet najmniejszą wpłatę.  Bardzo wszystkim dziękujemy za pomoc w uratowaniu Mai!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Pawel Szereda - awatar

  Pawel Szereda

  22.04.20
  22.04.20

  Kochani ❤ Z ulgą w sercach! z uśmiechem na twarzach! po ponad ośmiu miesiącach ciężkiej walki! dosłownie WALKI!👍👊✊ W końcu możemy się z Wami podzielić tą piękną wiadomością🤗! UWAGA☝️ Nasza dzielna Wojowniczka 🐝 Maja, POKONAŁA TEGO "WSTRĘTNEGO 🦂 ROBALA!!!😉🤗😊" Nie informowaliśmy o tym wcześniej, ponieważ nie chcieliśmy zapeszyć. Dopiero dziś wróciliśmy do domu! a szpik przyjął się w 💯%.🙂🥰😇 Niektórzy z Was wiedzieli jak było ciężko😔 że chemia nie była w stanie sobie poradzić z tym świństwem😔, trzeba było posunąć się aż do "naświetleń🥺" I nie była to dla nas łatwa decyzja, ale dzięki Bogu🙏 dosłownie dzięki Bogu🙏❤🙏 przebrneliśmy przez to wszystko😇✊👍 Jeszcze długa droga przed nami! nim wszystko wróci do normy. Ale wierzymy! że to co najgorsze, zostało właśnie za nami✊👍 teraz sztab innych, niż tylko onkolodzy lekarzy będzie się zajmował naszą Majunią❤👍 Z kolei Wam wszystkim z całego serca❤ dziękujemy że byliście! I każda złotówkę Bardzo Dziękuję 🤗

  Zdjęcie aktualizacji 48 234

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.01.20
  24.01.20

  życzę dużo dużo cierpliwości i wiary i siły uporu w działaniu

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.12.19
  10.12.19

  ❤️❤️

 • Alicja Moroń - awatar

  Alicja Moroń

  06.12.19
  06.12.19

  Maju, z całego serca życzę Ci powrotu do zdrowia. Trzymam za Ciebie mocno kciuki:)

 • Tomek K. - awatar

  Tomek K.

  29.11.19
  29.11.19

  Szybkiego powrotu do zdrowia, bądź silna 😘

 • Tomasz W - awatar

  Tomasz W

  28.11.19
  28.11.19

  Maja wracaj szybko do zdrówka , bądź silna 😘

47 725 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 476 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Pawel Szereda - awatar

Pawel Szereda

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 476

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sławomir - awatar
Sławomir
50
P.N. - awatar
P.N.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
110
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
17
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kamila - awatar
Kamila
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij