Zbiórka Wózek NAVIX RWDakumul. MOVE MPG - zdjęcie główne

Wózek NAVIX RWDakumul. MOVE MPG

1 035 zł  z 22 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Wąwoźniak - awatar

Monika Wąwoźniak

Organizator zbiórki


Witajcie Kochani !

Nazywam się Monika, urodziłam się 29 listopada 1991 roku. Od urodzenia zmagam się z niepełnosprawnością Q-72 lub 11-I/05-R, czyli ossplazją lewej kończyny górnej oraz aplazją kończyn dolnych, krótko mówiąc urodziłam się całkowicie bez nóg i lewej ręki do łokcia. Moja niepełnosprawność nigdy nie sprawiała, że czułam się gorsza od pełnosprawnych.

Moje jedyne źródło dochodu jest renta socjalna i rodzinna po zmarłym tacie. Niestety przez moją niepełnosprawność, nie mogę podjąć jakiejkolwiek fizycznej pracy, ponieważ mam I stopień niepełnosprawności. Na co dzień poruszam się na wózku inwalidzkim manualnym (wózek elektryczny, który miałam niestety całkowicie zepsuł się, cała elektronika zepsuła się oraz akumulatory żelowe i nie opłacało się go już naprawiać ze względu na jego wiek, miał 9 lat), który uniemożliwia mi bycie niezależnym i samodzielnym na co dzień. Tym wózkiem poruszam się tylko po mieszkaniu bo nie ma możliwości żebym sama wybrała się na dalsze wyjazdy z mieszkania. Wózek elektryczny jest dla mnie, jak dla zdrowych nogi. Wielu ludzi nie zastanawia się nad tym, jak wyjść na zakupy bo po prostu ubierają się, zakładają buty i wychodzą bez żadnego problemu a dla mnie to jest problem, takim wózkiem wyjechać gdziekolwiek bo nie ma najmniejszych szans. Postanowiłam utworzyć konto, na zebranie potrzebnej mi kwoty w wysokości 22000 zł, ponieważ sam wózek NAVIX RWD Kosztuje 20 tyś zł plus (w razie wyczerpania się akumulatorów) nowe akumulatory żelowe MOVE MPG 78-12, na które potrzeba ok 2 tyś zł.

Będę ogromnie wdzięczna za każdą pomoc, czy to poprzez wpłatę na konto czy udostępnienie dalej bo nawet drobne rzeczy mają ogromne znaczenie !

" Bezinteresowność, która czyni człowieka wolnym, można osiągnąć tylko przez cierpliwe, codzienne, małe rezygnacje z samego siebie. Jedynie w tej codziennej pasji, która pozwala człowiekowi zobaczyć, jak bardzo wiąże go jego „Ja”, człowiek krok po kroku się otwiera. Widzi tylko tyle, ile przeżył i wycierpiał. " 

Starajmy się pomagać bezinteresownie, nie licząc na jakąś nagrodę, bo najpiękniejszą nagrodą jest zwykłe "dziękuję" !

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Monika Wąwoźniak - awatar

  Monika Wąwoźniak

  20.10.2021
  20.10.2021

  DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA WPŁATĘ <3

  Zdjęcie aktualizacji 76 992

1 035 zł  z 22 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Wąwoźniak - awatar

Monika Wąwoźniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij