Zbiórka Dla bohatera - zdjęcie główne

Dla bohatera

0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Kcs - awatar

Marcin Kcs

Organizator zbiórki

Witajcie! Na imię mam Marcin i zwracam się do was z prośbą o pomoc finansową dla młodego człowieka, który prawdopodobnie uratował życie mojej dziewczynie, a napewno uratował ją przed gwaltem i okradzeniem. Kiedy wracała z pracy po 22 została napadnieta przez 2 oprychów. Idąc za nią jeden z nich uderzył ja w głowę butelką po wódce zanim zdążyła sie odwrócić. Nawet nie zdążyła krzyknąć.Kiedy upadła obaj zaczęli ja kopać po całym ciele. Po krótkiej chwili stracila przytomność którą odzyskała dopiero w karetce. Oprawcy skonczyli katy dopieto kiedy przestała się ruszać. To nie miał być jednak koniec. Podczas gdy 1 z nich zaczął szabrować jej torebke 2 jak sie okazało 17 latek zaczął sie do niej dobierać, i pewnie wstrzas mózgu, liczne złamania i rozciecia, których doznała nie były by najgorszą krzywdą jak ją spotkała. Szczęście w nieszczęściu pojawił się ON... . 24 letni Mateusz, ktory również wracal z pracy. Widząc zajście ruszył na ratunek. Napastnicy jednak nie mieli w planach przerywać napaści jednak ruszyli  w jego strone celem ataku. Mimo iż było ich 2 nie przestraszył sie i podjął walkę. 17 latek który pierwszy do niego do skoczył został obalony po jednym uderzeniu, zaś  drugi oprawca momentalnie uciekł. Mateusz zadzwonił po karetke oraz policje i czekał na ich przyjazd. Napastnik który został obezwladniony padł na ziemie i także wyglądal jakby stracił przytomność. Okazało się ze kiedy upadł uderzył głową w krawężnik i doznał wylewu i jego stan jest krytyczny. Po złożeniu zeznań zostal zatrzymany, przedstawiono mu zarzuty z art. 157 par. 2 (pobicie z ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu) i przewieziony do aresztu w ktorym spędził 3 miesiące czekając na proces sądowy. Saprawa odbyła się i mimo to ze byla to obrona konieczna art. 25 parag. 2 tosad skazał go na 8 lat pozbawienia wolności. Jest to możliwie najwyższy wymiar kary. Stanął w obronie drugiej osoby a nasz wymiar zakazał go prawie na dekade!! TO CHORE. Napastnicy nie dostali z tego tytułu zadnej kary. 1 uciekł a drugi po dłuższym leczeniu wrócił do zdrowia. Obaj sa na wolności. 

Dowiadywalem sie i sędzia popelnil rażący błąd wydajac taki wyrok, jednak jest szansa by go z tego wyciągnąć. Do tego potrzebny jest najlepszy prawnik ktory bardzo drogi. Nas ani Mateusza nie stać, jest to koszt rzedu kilkunastu tys. Złotych. Prosze pomożemy chłopakowi ktory jest w oczach moich i mojej dziewczyny prawdziwym BOHATEREM i ktoremu trzeba pomóc. Prawnik złoży wniosek o apelacjie i przekwalifikowanie czynu ktory powinien byc faktem. Sami w walce z naszym systemem nie damy rade. Z góry dziękujemy za hojność. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Kcs - awatar

Marcin Kcs

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij