Zbiórka Pomagamy wojennym czworonogom-po - miniaturka zdjęcia

Pomagamy wojennym czworonogom-po Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomagamy wojennym czworonogom-po - zdjęcie główne

Pomagamy wojennym czworonogom-po

3 750 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Zbieramy na pomoc dla czworonożnych ukraińskich powodzian oraz ludzi. Byliśmy pod Chersoniem 18.06.2023- 21.06.2023, zawieźliśmy 3 tony karm, leków, akcesoriów i żywności dla ludzi. Potrzeby jednak są o wiele większe i znamy je realnie z pobytu tam, a z poprzedniej zbiórki zostało nam jeszcze 2,5 tony karmy i wiele potrzebnych produktów, których nie udało nam się zmieścić do busów.

Dlatego nasza Załoga, podjęła decyzję o ponownym wyjeździe dla potrzebujących zwierząt i ludzi. Busy na drugi wyjazd wypożyczyła nam nieodpłatnie firma z Jordanowa Śląskiego i fundacja z Wrocławia. Zbieramy środki, które zostaną wykorzystane na zakup paliwa do busów (przejazd w obie strony kosztował nas ostatnio ok 5 tys zł) i zakup leków dla zwierząt głównie na pasożyty, biegunki, koci katar i zwierzęcej antykoncepcji- zwierzęta są w tej chwili umieszczane w zbiorowych kojcach o ile dane miejsce takie posiada.

Zbieramy również dary dalej w postaci karmy mokrej i suchej (jeśli jest możliwość to takiej dla zwierząt z problemami gastrycznymi czyt. intestinal), miski dla zwierząt, obroże, smycze,  środki chemiczne i do dezynfekcji etc. Dla ludności cywilnej lekarstwa przeciwzapalne, przeciwbólowe, żywność długoterminową: konserwy, kasze, makarony itd. Mleko zastępcze dla niemowląt. Sprzęt pomocniczy dla osób niepełnosprawnych (kule, trójnogi, ortezy), butle gazowe, kuchenki gazowe, baterie i powerbank'i, gdyż na zalanych terenach nie ma prądu. Wszystkie dary prosimy dostarczać do Załoga Czworonoga ul. Mickiewicza 1b, Sobótka, wszelkie informacje są dostępne na fanpage Załoga Czworonoga i pod numerem telefonu 501 230 949

Poprzednią relację ze zbiórki i wyjazdu można zobaczyć na fanepage  Załoga Czworonoga https://www.facebook.com/zalogaczworonoga, tak będzie i tym razem. 

Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą złotówkę, która przybliży nas do wyjazdu i możliwości pomocy w miejscu tak bardzo skrzywdzonym w wyniku konfliktu zbrojnego...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • ZAŁOGA CZWORONOGA AGNIESZKA NOWACKA - awatar

    ZAŁOGA CZWORONOGA AGNIESZKA NOWACKA

    29.08.2023
    29.08.2023

    Kończymy zbiórkę, dziękujemy Wam wszystkim serdecznie za wsparcie! :) udało się zebrać 3750zł, z czego wydamy ok 1200-1500zł na paliwo na 2 busy w 2 strony (Wrocław-Chersoń) - mamy do zawiezienia 3 palety kary dla psów i kotów a za resztę kupimy to, co jest tam najbardziej potrzebne (mamy konkretną rozpiskę którą dostaliśmy od miejscowych wolontariuszy)-głownie środki przeciwpasożytnicze (szeroko rozumiane), przeciwinfekcyjne, przeciwzapalne. Szczegółowa relacja z przekazania (planowane-ok16.09.2023) będzie dostępna u nas na fb: zapraszamy do śledzenia https://www.facebook.com/zalogaczworonoga :)

3 750 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 27

Paweł Siemiński - awatar
Paweł Siemiński
200
Sławek - awatar
Sławek
450
Marzena - awatar
Marzena
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
350
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij