Zbiórka Pomóż Miszy wygrać z parwowirozą - zdjęcie główne

Pomóż Miszy wygrać z parwowirozą

1 962 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób w ciągu 4 dni.
Anna Krzyżanowska - awatar

Anna Krzyżanowska

Organizator zbiórki

Dzień dobry,


Od miesiąca jesteśmy przyjaciółmi samoyeda Miszy, 2.5 miesięcznego szczeniaczka,  który swoją radością i szczęściem zaraża innych. Nie ma osoby, która oparłaby się jego urokowi. Misza to psiak bardzo żywiołowy i skory do zabawy. Uwielbia zwierzęta, ale jeszcze bardziej kocha dzieci.


Niestety, mimo zapewnienia mu kochającego domu i najlepszej opieki, nasz piesek zachorował na parwowirozę, bardzo niebezpieczną i śmiertelną chorobę szczególnie dla szczeniaków.


Choroba została zdiagnozowana bardzo szybko i aktualnie przebywa w Lubelskim Centrum Małych Zwierząt w Lublinie.


Jego stan jest ciężki, ale Misza to mały wojownik, który bardzo chciałby do nas wrócić, a my wierzymy, że stanie się to bardzo szybko.


Koszt pobytu i leczenia jest bardzo duży, ponieważ wiąże się to z podawaniem surowicy od ozdrowieńców i leczeniem objawów choroby, ponieważ nie ma leku, który leczy tę chorobę.  Dodatkowo podawane są mu leki wspierające odporność, leki przeciwbólowe i przeciwzapalne oraz kroplówki nawadniające.


Apelujemy do ludzi, którym los Miszki nie jest obojętny o wpłacenie chociaż najmniejszej kwoty, ponieważ każda złotówka ma znaczenie.


Kwotę, którą chcemy uzbierać pozwoli nam w pewnym stopniu pokryć koszty pobytu i leczenia w Lubelskim Centrum Małych Zwierząt w Lublinie.


Z góry bardzo dziękujemy za okazane serce


Misza, Ania i Krzysiek

Komentarze


  • Andrzej Romanowski - awatar

    Andrzej Romanowski

    01.08.20
    01.08.20

    Wracaj do zdrowia jak najszybciej Miszka.

1 962 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób w ciągu 4 dni.
Anna Krzyżanowska - awatar

Anna Krzyżanowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 37

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
TicoBot - awatar
TicoBot
50
Walcz Miszka! - awatar
Walcz Miszka!
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Bazyl - awatar
Bazyl
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Andrzej Romanowski - awatar
Andrzej Romanowski
20
tuszyn - awatar
tuszyn
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij