Zbiórka Farcik - o krok od śmierci. - miniaturka zdjęcia

Farcik - o krok od śmierci.

Zbiórka Farcik - o krok od śmierci. - zdjęcie główne

Farcik - o krok od śmierci.

750 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać teraz
 

Stary, ślepy, głuchy, niepotrzebny. 

Te słowa doskonale opisują Farcika. Trafił do nas po informacji, że w okolicy ktoś najprawdopodobniej wyrzucił psa. Wcześniej został zabezpieczony i  zgłoszony do gminy, skąd weterynarz przyjechał na miejsce i ze względu na wiek i ślepotę psa podjął decyzję o eutanazji. Pies dostał zastrzyk z premedykacją. Drugi, ze środkiem usypiającym już był przygotowany. W międzyczasie wykonaliśmy telefon, że zabieramy psa. Zdążyliśmy dosłownie w ostatniej chwili. 5 minut później byłoby za późno... Stąd tego imię. Farcik. 

Farcik jest już bezpieczny. To ok. 15-to leni, sponiewierany życiem, malutki psiak. Waży niespełna 6 kg. Nie widzi, bardzo słabo słyszy. Ale ma wolę życia i chce żyć. Zasługuje na bezpieczną psią emeryturę, a my chcemy mu ją zapewnić. 

Musimy wykonać diagnostykę oraz profilaktykę. Zadbać, by chociaż jesień życia miał bezpieczną i spokojną. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
750 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 18

Alicja - awatar
Alicja
50
Gosia - awatar
Gosia
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
EwaAmpik - awatar
EwaAmpik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Janina Fenigsen - awatar
Janina Fenigsen
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marcelina Sygut - awatar
Marcelina Sygut
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gosia - awatar
Gosia
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij