Zbiórka Mieszkanie dla 5+ - miniaturka zdjęcia

Mieszkanie dla 5+

Zbiórka Mieszkanie dla 5+ - zdjęcie główne

Mieszkanie dla 5+

0 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Remi Jablonski - awatar

Remi Jablonski

Organizator zbiórki

Witam wszystkich. 

Mam na imię Remek (36l) i jestem mężem i ojcem 3-ech dziewczynek w wieku od 1,5 roku do 6,5 lat. Nie będę narzekał na nic, bo nie mam prawdziwych powodów. Jestem szczęśliwy, bo do tej pory wszyscy jesteśmy zdrowi, razem i kochamy się ponad wszystko. Małżeństwo, potem dzieci wyprostowały mnie bardzo, zmieniły całkowicie moje podejście do ludzi i życia, mimo że bywało bardzo różnie. Mam pracę w której się spełniam i uczę ciągle nowych rzeczy. Mimo to, nie jestem zaradny w kwestiach finansowych i nie udało mi się przewidzieć dalszej przyszłości jaką jest teraz rodzina i z czym to się wiąże. Staramy sie wspólnie z małżonką, ale to za mało na dzisiejszą rzeczywistość i tak trwa to około 8 lat. Jestesmy w stanie odłożyć dosłownie grosze w skali miesięcznych wydatków, co za chwilę musi zostać wydane na nieprzewidywalne awarie i zaczynamy od nowa. 

Nie mamy nic własnego, wynajmujemy mieszkanie, które wiadomo kosztuje tyle co rata kredytu na spłatę wlasnego mieszkania. Przy braku wkładu z naszej strony i braku czegokolwiek pod zastaw, eliminuje nas to ze zdolnosci kredytowych. Czekamy z roku na rok, że to sie zmieni. Niestety jest to złudzenie i odkładanie prawdy na potem. 

Ta myśl popchnęła mnie do tego, żeby spróbować w taki sposób zmierzyć się z tą frustrującą rzeczywistością. Oczywiście wierzę w to, ze dzięki tej zbiórce uda nam się ruszyć do przodu o ten jeden, ale duży krok w pewniejszą przyszłość naszych córek. 

Dzieki każdej osobie, która chociaż przeczyta to co napisałem, mam nadzieję - ten kraj i ten Świat będą lepsze. 

Dziękuję szczerze.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Remi Jablonski - awatar

Remi Jablonski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij