Zbiórka Mieszkanie dla 5+ - zdjęcie główne

Mieszkanie dla 5+

0 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Remi Jablonski - awatar

Remi Jablonski

Organizator zbiórki

Witam wszystkich. 

Mam na imię Remek (36l) i jestem mężem i ojcem 3-ech dziewczynek w wieku od 1,5 roku do 6,5 lat. Nie będę narzekał na nic, bo nie mam prawdziwych powodów. Jestem szczęśliwy, bo do tej pory wszyscy jesteśmy zdrowi, razem i kochamy się ponad wszystko. Małżeństwo, potem dzieci wyprostowały mnie bardzo, zmieniły całkowicie moje podejście do ludzi i życia, mimo że bywało bardzo różnie. Mam pracę w której się spełniam i uczę ciągle nowych rzeczy. Mimo to, nie jestem zaradny w kwestiach finansowych i nie udało mi się przewidzieć dalszej przyszłości jaką jest teraz rodzina i z czym to się wiąże. Staramy sie wspólnie z małżonką, ale to za mało na dzisiejszą rzeczywistość i tak trwa to około 8 lat. Jestesmy w stanie odłożyć dosłownie grosze w skali miesięcznych wydatków, co za chwilę musi zostać wydane na nieprzewidywalne awarie i zaczynamy od nowa. 

Nie mamy nic własnego, wynajmujemy mieszkanie, które wiadomo kosztuje tyle co rata kredytu na spłatę wlasnego mieszkania. Przy braku wkładu z naszej strony i braku czegokolwiek pod zastaw, eliminuje nas to ze zdolnosci kredytowych. Czekamy z roku na rok, że to sie zmieni. Niestety jest to złudzenie i odkładanie prawdy na potem. 

Ta myśl popchnęła mnie do tego, żeby spróbować w taki sposób zmierzyć się z tą frustrującą rzeczywistością. Oczywiście wierzę w to, ze dzięki tej zbiórce uda nam się ruszyć do przodu o ten jeden, ale duży krok w pewniejszą przyszłość naszych córek. 

Dzieki każdej osobie, która chociaż przeczyta to co napisałem, mam nadzieję - ten kraj i ten Świat będą lepsze. 

Dziękuję szczerze.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Remi Jablonski - awatar

Remi Jablonski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij