Mela chce biegać !!! -POMÓŻMY!!!

4 991 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 128 osób

Cześć jestem Melcia .... kiedyś, nie tak dawno temu... mam całe 4,5miesiąca, biegałam i skakałam jak mała sarenka... aż pewnego dnia dostałam po pupci 😞😞😞 bardzo bolało... za bardzo i z dnia na dzień przestałam skakać 😞😞😞

Wtedy trafiłam do moich cioć i wujków do Domu Buldoga- bo po co komu zepsuty pies??? Mam poobcierane łapki, non stop się potykam i przewracam ale ciocie i wujkowie się nie poddają i walczą o każdy mój dzień, o lepsze jutro... 

Coś szeptają, że nie mają pieniędzy na moje leczenie, że prosto nie będzie ... ponoć nigdy nie jest łatwo ... ale nie odpuszczą bo podobno da się mnie naprawić !!! Dziś byłam na konsultacjach i poszło 377zł, Pani doktor na CITO zleciła rezonans a to koszt 1000zł i konieczna jest operacja i to znowu koszt 2500-3000 zł 😞😞😞

Operacja jest pilna bo te moje potrzaskane kostki wbijają się w nerwy i powoli zaczynam tracić władzę w nogach ... 

A ja tylko chcę skakać dalej jak sarenka, chcę żyć, chcę być....

Pomożecie mi??? Bardzo Was proszę nie zapominajcie o mnie, jestem tylko malutkim psim dzieckiem!!! Dzieckiem skrzywdzonym przez ludzi!!! 

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.08.2018
  21.08.2018

  Ta osoba która zrobiła to Melce jest potworem !!! Melka będzie dobrze , Będziesz biegać !!!

 • Maciej - awatar

  Maciej

  21.08.2018
  21.08.2018

  Zdrówka mordko!

 • Joanna - awatar

  Joanna

  21.08.2018
  21.08.2018

  Będziesz biegała Meluniu

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.08.2018
  20.08.2018

  Zdrówka maleńka ❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.08.2018
  20.08.2018

  Zdrówka :*

4 991 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 128 osób

Wpłaty: 128

sonia - awatar
sonia
100
Planet Baby.pl - awatar
Planet Baby.pl
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Anna - awatar
Anna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Alex French Bulldog - awatar
Alex French Bulldog
20
Marcela - awatar
Marcela
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij