Zbiórka Michałowo Pomoc Potrzebującym - zdjęcie główne

Michałowo Pomoc Potrzebującym

358 858 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 697 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
OSP Michałowo OSP Michałowo - awatar

OSP Michałowo OSP Michałowo

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo z dniem dzisiejszym zamykamy naszą zbiórkę.

Jej efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania - dziękujemy za każdą wpłatę i traktujemy to jako wielkie zobowiązanie.

Sukces naszej zbiórki to również dowód na zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyliście, dlatego postaramy się go nie zawieść.

W tej chwili wciąż działamy na rzecz wsparcia osób przekraczających granicę polsko – białoruską, w tym wspieramy rodziny, które otrzymały azyl w Polsce i obecnie zabezpieczamy je w niezbędny sprzęt, ubrania, artykuły higieniczne i artykuły gospodarstwa domowego.

Chcemy poinformować was na co przeznaczone zostały zebrane środki, a mianowicie:

 • zakupiliśmy Mobilny Punkt Pomocy - samochód Ford Range, który dodatkowo został wyposażony w skafandry do wchodzenia do wody i na bagna, są też sanie lodowe do przeprowadzania akcji ratunkowych – a więc wszystko to, co jest bardzo przydatne w przypadku konieczności niesienia pomocy w trudnych bagiennych warunkach jakie panują na pograniczu polsko – białoruskim.
 • zakupiliśmy i wyposażyliśmy magazyn który był niezbędny do przechowywania i segregacji napływających od darczyńców ciepłych ubrań, kocy, termosów, artykuły pierwszej pomocy i środków higienicznych, oraz wszystkich innych rzeczy które napływały do nas ze wszystkich stron Świata.
 • pomogliśmy urządzić i wyposażyć mieszkania dwóm rodzinom, które uratowane zostały z pogranicza i które dzięki ogromnym staraniom otrzymały azyl w Polsce.
 • udzielaliśmy wsparcia finansowego w postaci zakupu najpotrzebniejszych środków dla osób umieszczonych w ośrodkach migracyjnych mam tu na myśli odzież, żywność, art. higieniczne, art. szkolne dla dzieci oraz inny rodzaju sprzęt potrzebny do codziennego funkcjonowania

Dzięki Wam wsparliśmy działania innych organizacji w tym: Grupy Granica, Medycy na Granicy, PCK, WOŚP, które odbierały od nas dary i przekazywały niejednokrotnie bezpośrednio dla potrzebujących emigrantów ze strefy pogranicza.

Dziękujemy za wasze serce i wsparcie.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.05.2022
  11.05.2022

  MOJE MALEŃSTWO UMRZE NIE POTRAFIĘ SPOJRZEĆ W OCZY MOJEGO MALEŃSTWA I POWIEDZIEĆ, ŻE UMRZE BO NIE STAĆ MNIE NA JEGO LECZENIE. W PORTFELU MAM DOSŁOWNIE 37 ZŁOTYCH. W PIĄTEK SKOŃCZĄ SIĘ NAM LEKI I KARMA. https://dotuje.pl/moje-malenstwo-umiera

 • Piotr - awatar

  Piotr

  13.02.2022
  13.02.2022

  Dziękuję, że pomagacie uchodźcom

 • Elixir Zdrowia I Urody SKLEP Warszawa - awatar

  Elixir Zdrowia I Urody SKLEP Warszawa

  12.01.2022
  12.01.2022

  Każda złotówka to skarb wspieramy wiele akcji i zbiórek stąd kwota niska 50 zł bo pewna kwotę w miesiącu możemy przeznaczyć na różne cele i wspieramy wiele akcji stąd srodki dzielimy. Mamy nadzieję, że to piekło na ziemii się zakonczy a serce się kraje patrząc na fakty.. niestety czasy są ciężkie ale nie można tak obojętnie patrzeć na cierpienie ludzi ściskamy SKLEP ELIXIR ZDROWIA I URODY WARSZAWA

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.01.2022
  08.01.2022

  Witam, mam nadzieje że pomogłem chodz sam potrzebuje bardzo pomocy. Leże w klinice chory na Ostrą białaczke. http://pomagam.pl/8hw3he Lubie pomagać bo wiem że Dobro Powraca.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.12.2021
  26.12.2021

  Wesołych świąt

358 858 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 697 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
OSP Michałowo OSP Michałowo - awatar

OSP Michałowo OSP Michałowo

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 697

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Sabina Poznań - awatar
Sabina Poznań
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Ela Walczakowska - awatar
Ela Walczakowska
50
Piotr - awatar
Piotr
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aneta Adamkowska - awatar
Aneta Adamkowska
100
Maria pellowska - awatar
Maria pellowska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij