Zbiórka

Boże Narodzenie...

Za kilka tygodni atmosfera świąteczna zagości w naszych sercach. Na ulicach zabłysną świąteczne dekoracje, ze sklepowych głośników popłyną kolędy, a w domach będą pachniały pierniki i choinka. W Wigilię całymi rodzinami zasiądziemy przy wspólnym stole, a dzieci będą niecierpliwie czekać na świętego Mikołaja. Będziemy radośnie obchodzić najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia.

Niestety nie wszyscy…

Photo

Fundacja For Life

Już prawie rok niesiemy radość dzieciom - pacjentom Centrum Zdrowia Dziecka. Na co dzień prowadzimy ciekawe zajęcia na oddziałach, gdzie leczone są dzieci po transplantacji wątroby, zapraszamy też wyjątkowych gości, którzy chociaż na chwilę pomagają odczarować szpitalną rzeczywistość. Z okazji najważniejszych dla dzieci dni jakimi są Dzień Dziecka i Święta Bożego Narodzenia organizujemy ogólnoszpitalne spotkania, pełne wspaniałych atrakcji dla małych pacjentów. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka i o ten uśmiech zawsze będziemy walczyć!

Photo

W CZD...

Dla wielu dzieci – pacjentów Instytutu Centrum Zdrowia Dziecka – świątecznym stołem będzie szpitalna szafka, a zamiast kolęd będzie słychać dźwięk pikającej aparatury. W Święta chore dzieci cierpią podwójnie, ale w ten jeden wieczór połączy je jedno marzenie - o tym żeby wyzdrowieć.

Tego marzenia nie możemy spełnić, ale możemy sprawić, żeby i dla nich ten świąteczny czas był choć trochę radosny i wyjątkowy.

Photo

Magiczne Święta...

Zrobimy wszystko, żeby nawet w szpitalu można było poczuć zapach świąt, a radosna atmosfera sprawiała, że łatwiej będzie znosić trudy leczenia. 

W Wigilię, w kameralnej atmosferzepodzielimy się opłatkiem, zaśpiewamy kolędy i złożymy życzenia: przede wszystkim zdrowia!

A już od pierwszych dni grudnia będziemy razem z dziećmi dekorować pierniczki, przygotowywać choinkowe ozdoby, a 12 grudnia 2015 razem z wolontariuszami  zaprosimy wszystkiich małych pacjentów na Bal u Królowej Śniegu i świąteczne warsztaty, na których przygotujemy też listy do Mikołaja i bożonarodzeniowe kartki. Będzie tam specjalny kącik dla mam i mini sesje zdjęciowe w zimowej scenerii.

Najważniejsze dla dzieci będzie jednak na pewno spotkanie z prawdziwym Mikołajem.

Photo

Prezenty...

Żeby Mikołajowy worek nie był pusty potrzebujemy Waszego wsparcia -  bo co to za Święta bez prezentów? Każda najdrobniejsza cegiełka pomoże nam spełnić marzenia dzieci!

Każdy z nas może zostać Świętym Mikołajem!

Photo

Nasze działania

Dotychczas dzięki pomocy wielu wspaniałych wolontariuszy, sponsorów i wszystkich przyjaciół Fundacji udało nam się sprawić dzieciom masę radości! 

Wasza pomoc na pewno będzie wykorzystana najlepiej jak umiemy!

Dziękujemy!!! To będą wyjątkowe Święta!!!

Przygotowania do tej wyjątkowej uroczystości możecie śledzić na naszym wydarzeniu na FB, które znajdziecie po prawej stronie opisu zbiórki.

Photo

Aktualności

 • Fundacja For Life

  Coraz bliżej ...

  23.11.15
  23.11.15

  Do naszego Balu Królowej Śniegu pozostały niecałe trzy tygodnie, przygotowania idą pełną parą, a zbiórka już prawie na półmetku :) Dziękujemy wszystkim, którzy dorzucili swoją cegiełkę do Mikołajowego worka. Zapraszajcie znajomych, bo razem możemy podarować więcej uśmiechów i radości z otrzymanych prezentów. Jeszcze chwilka i zbiórka będzie dojdzie do magicznych 50% !!!

  Photo

Komentarze

 • Magda

  07.12.15
  07.12.15

  Byliśmy też w CZD. Ściskamy.

 • Justyna

  01.12.15
  01.12.15

  Kochani wspierajcie kto ile może. Bo Mikołajki tuż, tuż......

 • Przyszła

  13.11.15
  13.11.15

  Niespełna 2 letnia Laurka z mojej rodziny, większość swojego króciutkiego życia spędziła w szpitalach. Po urodzeniu trafiła do Centrum Zdrowia Dziecka, później odwiedzała szpitale w Lublinie, Łodzi, Białej Podlaskiej, a ostatnio okazało się, że CZD jest dla niej najlepszym miejscem i jedzie tam znów za dwa tygodnie, być może spędzi tam święta. Sprawcie, aby na buziach dzieci, które nie mogą spędzić świąt w gronie najbliższych, choć na krótką chwilkę zagościł uśmiech! Trzymam kciuki za całą akcję!

  • Fundacja For Life

   Fundacja For Life - Organizator zbiórki

   14.11.15
   14.11.15

   Dziekujemy za wsparcie i wszystkiego dobrego dla Laurki :)

 • Aniołek

  13.11.15
  13.11.15

  Powoli zbierze! :)

  • Fundacja For Life

   Fundacja For Life - Organizator zbiórki

   14.11.15
   14.11.15

   Bardzo dziękujemy!

 • Święty

  13.11.15
  13.11.15

  Pierwszy prezent do Magicznego worka już jest :)

Wpłaty - 22

 • Avatar KAMIL
  5
  KAMIL
 • Avatar KAMIL
  2
  KAMIL
 • Avatar jolanta
  10
  jolanta
 • Avatar Iwona
  50
  Iwona
 • Avatar Magda
  100
  Magda
 • Avatar tomasz
  50
  tomasz
 • Avatar Justyna
  10
  Justyna
 • Avatar Slawomir
  100
  Slawomir
 • Avatar Michał
  50
  Michał
 • Avatar Artur
  10
  Artur

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę