Zbiórka Miłość do długów? - zdjęcie główne

Miłość do długów?

96 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Kamana - awatar

Aleksandra Kamana

Organizator zbiórki

Kim jestem? 

Jestem 24-letnią matką, która dostała w kość. Dostała na tyle mocno, że nie wie co ma zrobić, w jaki sposób ma działać, ale się stara, jednak starania to nie wszystko - nic nie da się zrobić od razu. 

Zacznę od początku. 

Miałam partnera, który mówił, że kocha, mówił, że poślubi, mówił wiele kłamstw, tylko po to żeby z mojego konta brać sobie kredyty odnawialne, za pomocą mojego dowodu osobistego brać pożyczki w parabankach. 

Jak długo miałam zamydlane oczy? 

Nie wiem, ciężko stwierdzić. 

Pierwsze trzeźwe myślenie przyszło wraz z informacją, że mój laptop zaginął, następnie wyszły na jaw wszystkie inne kłamstwa. 

Laptop został sprzedany do lombardu, a ja spłacałam do na raty w jednym z salonów. 

Załamana szukałam dalej, wyszło coraz to więcej spraw, on wiedział, że ja już wiem, więc uciekł. 

Wedle polskiego prawa będę czekać wiele miesięcy lub lat mimo posiadanych papierów obciążających mojego byłego partnera, aby takiego człowieka zaprowadzić do sądu, aby odpowiedział za swoje grzechy, a pożyczki z dnia na dzień robią się większe i większe. 

Proszę o pomoc, mimo podejmowanej przeze mnie pracy, nie jestem w stanie spłacić tych należności. 

Proszę w imieniu swoim i mojego kochanego syna. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
96 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Kamana - awatar

Aleksandra Kamana

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Niemasz - awatar
Niemasz
50
Hitsu - awatar
Hitsu
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij